از اتاق خشکشویی گرفته تا نگهداری اقلام خارج از فصل و اقلام دست ساز ، سازماندهی لباس بچه ها می تواند به یک آشفتگی غول پیکر تبدیل شود! در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کند لباس کودکان را به روشی ساده و هوشمند طبقه بندی ، ذخیره و سازماندهی کنید.

لباس بچه ها چشمگیر است

من بارها درباره ذخیره اسباب بازی ها نوشته ام ، اما پست کاملی در مورد سازماندهی لباس بچه ها ننوشته ام! من از خواننده ای که احساس می کند از وضعیت فعلی لباس فرزندان خود غرق شده است ، درخواست پست وبلاگ داشتم.

لباس کودکان به چند دلیل دشوار است:

  1. اندازه ها همیشه تغییر می کنند – مخصوصاً وقتی نوزاد هستند!
  2. کودکان معمولاً کمد لباس های بزرگ ندارند (مانند بسیاری از بزرگسالان) ، بنابراین فضای کمتری برای اقلام یا لباس های خارج از فصل برای سال آینده وجود دارد.
  3. ذخیره سازی دستی می تواند پیچیده باشد ، به خصوص اگر شما مانند ما تفاوت سنی زیادی دارید!
  4. خود بچه ها اغلب در چیدمان کشوها مشکل دارند.

کمدهای کشویی در مقابل کابینت

هر دو پسر من تقریباً همه لباس های خود را در کمد دارند. من فکر می کنم تا کردن و مرتب کردن راحت تر از حلق آویز کردن است و هر دو از کمد لباس خود برای ذخیره اسباب بازی استفاده می کنند ، بنابراین لباس ها در کمد قرار می گیرند. با این اوصاف ، مازن چند پیراهن لباس خود (که هرگز نمی پوشد) در طرف دیگر کمد لباس خود دارد.

من به جای تطبیق فضا با لباس آنها ، هدفم این است که لباس آنها را با فضا وفق دهم. کمد مازن 3 کشوی بزرگ از IKEA است و Birch کشوهای بسیار کوچکتری در Blithe Dresser from Pottery Barn (که به عنوان میز آرایش ما نیز استفاده می شود) دارد. من می گویم که کیفیت Blithe ، که مونتاژ شد ، بسیار بهتر از صندوقچه IKEA ما است ، که توماس برای تکان دادن آن مجبور شد دوبار آن را تعمیر کند.

نحوه سازماندهی لباس کودکان

حالا که ما در مورد ظروف بحث کردیم ، بیایید در مورد استراتژی صحبت کنیم!

نحوه مرتب کردن لباس در کشو

شما می توانید نحوه مرتب کردن کشوها را انتخاب کنید:

  1. قسمت بدن (پیراهن در قسمت پایین در برابر جوراب)
  2. فصل (تابستان در کشو ، زمستان در کشو دیگر)

نوع انتخابی شما بستگی به سن فرزند شما و محل زندگی شما دارد! من در واقع هر دو را انجام دادم ، اما آنچه برای ما بهترین است این است که بر اساس اعضای بدن و گروه مانند قسمت های مشابه مرتب سازی کنیم.

لباس ها را در دسته بندی های فرعی پارچه تقسیم کنید

اگر صندوقی با کشوهای زیاد دارید ، احتمالاً نیازی به جدا کننده ندارید.

اگر همه پیراهن ها را در یک کشو دارید ، باید از جداکننده ها برای جدا کردن آستین کوتاه و بلند استفاده کنید.

من از یک پارچه سبک پارچه ای مربع یا مستطیل – مانند اینها – خوشم می آید. یا آنهایی که برای گزینه کلاس بالاتر هستند. به نظر من داشتن جداکننده با یک میلیون شکاف کوچک (مانند اینها) ضروری نیست ، زیرا گذاشتن جوراب یا لباس زیر در آنها بسیار طول می کشد! و من به جدا کننده کشو (مانند اینها) اهمیتی نمی دهم زیرا دوست دارم گاهی اوقات کل سطل را بیرون بیاورم. اما بدیهی است شما می توانید از هر چیزی که ترجیح می دهید استفاده کنید ، به شرطی که شما و فرزندان خود از آنها استفاده کنید!

نحوه تا کردن لباس بچه ها

سوال بزرگ: غلت زدن یا نوردن.

پاسخ من: رول نکنید.

من از طرفداران بزرگ نیمه تصادفی هستم. شورت ها به نصف تا می شوند. پیراهن ها دو برابر و سپس تاشو می شوند. من به غلتک ها اهمیت نمی دهم زیرا 1) نمی توانید ببینید کدام پیراهن به این راحتی است و 2) آنها اغلب اوقات توسعه می یابند.

من همچنین قصد دارم لباس های شسته شده را جمع آوری کنم تا آنجا که ممکن است انسانی باشد بنابراین من همیشه سریعترین گزینه را انتخاب می کنم. به نظر من ، غلت زدن زمان بیشتری می برد.

در واقع من همه لباس های بچه هایم را تا نمی زنم

اگر تا به حال ویدئوی YouTube من در مورد چگونگی تا کردن لباس ها را تماشا نکرده اید ، تعجب آور نخواهد بود. من PJ ، لباس زیر یا جوراب را تا نمی کنم. چه کسی اهمیت می دهد که آنها چروکیده باشند؟! و من شورت و تی شرت ها را فقط خیلی سبک تا می زنم. باز هم ، هدف این است که هر چه سریعتر از خشک کن به کشوها بروید تا کار را کارآمدتر کنید!

نکته دیگر: فقط یک نوع جوراب یک رنگ بخرید!

سپس می توانید آنها را کنار هم بریزید و دو عدد را یکجا بگیرید.

تکذیب: توس در جوراب خود جوراب رنگی دارد ، اما من بیشتر اوقات به همین دلیل از تاپ سفید استفاده می کنم!

کشو برای جوراب و لباس زیر در یک کشو بلیز

نگهداری قفسه کشو: مشارکت کودکان

پسران من اکنون تقریباً 3 و تقریبا 9 ساله هستند.

توس در واقع در کشوهایش نمی آید. گاهی اوقات این کار را برای پیراهن یا شورت خاصی انجام می دهد ، اما بیشتر اوقات قبل از اینکه لباس بپوشد لباس های او را مرتب می کنیم.

با این حال ، چیزی که در کشوهایش است اغلب چرب است. او می تواند لباس های شسته شده را کنار بگذارد و تصمیم بگیرد که چه چیزی بپوشد (شورت ورزشی و تنیس هر روز) او همچنین هنگام انتخاب دستشویی زنگ می زند و چیزهایی را که گاهی اوقات آنها را رد می کند (مثلاً پیراهن خیلی کوچک) برمی گرداند ، بنابراین من هر ماه وارد می شوم و کشوهای او را نگهداری می کنم. از آنجا که لباس TON ندارد و فقط 3 کشو اصلی دارد ، انجام این کار بسیار آسان است!

آستین کوتاه در سمت چپ ، ورزشی در وسط ، آستین بلند در سمت راست.

پیراهن هایی با آستین کوتاه و بلند در کشو

یک سیستم لباس با دست ایجاد کنید

سرانجام ، بزرگترین سردرد از همه آنها: سقوط دستی!

اگر بخواهید لباس را برای خواهر یا برادر کوچکتر خود نگه دارید یا اگر دستبند زیادی به شما داده شده و نیاز به نگهداری آنها دارید ، چه می کنید؟ ما همچنین تفاوت زیادی بین بچه ها داشتیم (که خوشبختانه هر دو پسر هستند ، بنابراین اشتراک حداکثر است). این کاری است که من انجام می دهم:

سطل ذخیره سازی زیر تخت زیپ یا ذخیره نمی شود

نکاتی برای ذخیره سقوط دستی

تایپ کنید

من فقط بهترین لباس ها را نگه می دارم. من آموختم که چیزی که در دوران جوانی مازن کاملاً خوب بود وقتی برچ برای آن آماده باشد نیز خوب می شود. با تفاوت سنی شش ساله ، سبک ها نیز تغییر می کنند ، بنابراین من فقط باکره ترین و بی انتهای لباس ها را ذخیره می کنم. هیچ چیز رنگی یا پاره شده را نگه ندارید – آن را از من بگیرید.

خرید کنید

محل و مکان ذخیره سازی شما به خانه شما بستگی دارد. من قبلاً چند وان پلاستیکی بزرگ روی سقف خود داشتم ، و اکنون آنها را با دو سطل ذخیره سازی زیر تخت که دسترسی به آنها بسیار راحت تر است ، جفت کرده ام. می توانید لباس ها را در کمد ، اتاق زیر شیروانی ، گاراژ یا حتی در خانه دوستان ذخیره کنید. یا می توانید آنها را از دوستی با کودکی که سن شما بین شما است قرض بگیرید (من تمام لباس های مازن را برای دوست دخترم سارا فرستادم و اکثر آنها دو سال بعد برگشتند!).

توجه داشته باشید که اگر لباسهای واقعاً زیبا را در محلی که بسیار مرطوب یا گرم است ذخیره کنید ، ممکن است زرد شوند. این دلیل دیگری است که من از اتاق زیر شیروانی زیر تخت حرکت کردم.

میا

وقتی وان حمام را از محل نگهداری خارج می کنم ، دوباره آن را تجربه می کنم و معمولاً می توانم حتی بیشتر لباس هایی را که می دانم در کمد ما قرار نمی گیرند یا دوست ندارم ، حذف کنم. سپس تمام انبار را می شستم و بقیه را اهدا می کنم!

لباس فصل بعد

این که آیا دوست دارید در پایان فصل آینده چیزهای فوق العاده بخرید ، آیا لباس هایی به شما داده می شود که فرزندان شما در آن رشد کنند یا سایز بعدی را از یک خواهر یا برادر دور نگه دارید ، احتمالاً فصل آینده به راحتی می خواهید به لباس دسترسی داشته باشید. این یکی دیگر از دلایل دوست داشتن سطل های نگهداری زیر تخت برای سازماندهی لباس کودکان است! آنها فقط به اندازه ای کنار هم چیده شده اند که دیده نمی شوند ، اما دسترسی به آنها بسیار آسان است اگر شما نیاز به برداشتن ژاکت در اوایل پاییز ، شورت در اوایل بهار یا آن چکمه های بارانی دارید که سال گذشته کمی بزرگ بودند.

ظرف نگهداری زیر سایز 4-6T

چه نوع سطل های زیر تخت بهتر است؟

قبلا سطل های پلاستیکی بزرگی داشتیم ، اما آنها شکسته شدند! احتمالاً از کودکی است که چنین روی آنها راه می رود:

یک کودک کوچک در یک سبد ذخیره زیر تخت ایستاده است

من به لباسهایی از آمازون رفتم تا لباسهای کودکان را برای فصل آینده تنظیم کنم و واقعاً خوشحال بودم. در واقع ، آنها بزرگتر هستند زیرا کشیده می شوند ، دارای برچسب آسان و مسطح تر هستند / می توان آنها را لکه دار کرد تا بتوانم بیشتر در زیر تخت پایین خود قرار بگیرم. توجه داشته باشید که من مجبور شدم لباس ها را باز کنم و اجازه دهم مدتی بیرون بیاید زیرا بوی پلاستیک از بسته می دهد.

سبد ذخیره زیر تخت ، پر از لباس

این تنها چیزی است که من دارم ، دوستان! خوشحال خواهم شد که نحوه نظم دادن به لباس کودکان را در نظرات بشنومدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *