نمایش انیمیشن ویژه هفته کودک در مرکز شهر اصفهان


بهنوز عابدی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا گفت: هفته ملی کودک از 25 مهرماه آغاز شد. آخال اکران ویژه و رایگان فیلم های خارجی برای نوجوانان و کودکان.

به گفته وی، پس از طی مراحل نمایش این انیمیشن، تحلیل و نقدی با مشارکت کودکان و و جوانان این مشاوره با حضور دکتر حمیدریزو محمودی نژاد روانشناس کودک و بازی درمانگر در سالن برگزار می شود.

مدیر آکادمی تخصصی رسانه اصفهان افزود: این اکران روز چهارشنبه از ساعت 17 تا 19 با همکاری پردیس سینمایی برگزار می شود. مرکز شهر در یکی از سالن های سینمای این مجموعه برگزار می شود و شهروندان علاقه مند می توانند با این شماره تلفن تماس … و به همراه فرزندان خود در این برنامه شرکت کنند.

نمایش انیمیشن ویژه هفته کودک در مرکز شهر اصفهان

وی خاطرنشان کرد: ظرفیت سالن 200 صندلی است و از آنجایی که ظرفیت محدود است، بهتر است با شماره تلفن درج شده برای این مراسم وقت بگیرید.

عابدی با اشاره به دیگر فعالیت های فرهنگستان رسانه اصفهان افزود: این مجموعه در زمینه سواد رسانه ای و آموزش مهارت های رسانه ای فعال است. در تابستان یک دوره آموزشی رسانه ای به نام روزنامه نگار جیبی برگزار کردیم که با استقبال خوبی مواجه شد.

وی ادامه داد: پلیس فتا و آموزش و پرورش باید از ابتدای دانش آموزان آغاز شود. با سواد آه تو ردیابی در مدارس شهری

مدیر مرکز فرهنگ رسانه اصفهان با تاکید بر اینکه سواد فضای مجازی یکی از نیازهای مهم جامعه و خانواده ها است، گفت: پس از بازدید از مدارس دستور کار قرار دادیم تا علاوه بر دانش آموزان، آموزش رسانه ای را برای معلمان و اولیا نیز انجام دهیم.