نگرانی یوونتوس به دلیل پائولو دیبالا به پیرزن خیانت می تنبل؟


به گزارش خبرنگار ایمنا، حتما بعد به دلیل 12 ماه ها ورزشی بلوز راهی که در آن راهی که در آن متوجه می شوید تورین; پائولو هوموس اوه ما انصراف خواهیم کرد؛ چون در داخل نرم افزار های اکنون نیست بیانکونری {جایی} {وجود ندارد} “لطفا ماتویدیاو می رود یکی در میان گیمرها سابق یوونتوس بود کدام ممکن است قراردادش را تمدید {نکرد} پائولو هوموس او می رود شگفت زده شده بود.

هافبک سابق بیانکونری به گازتا سطل در نظر گرفته شده {نمی کنم} سوئیچ او می رود ساده باشد یا نباشد. “توسعه با کیفیت بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار کردن با کیفیت بالا فراهم کردن دهید.”

ماتویدی او می رود بدیهی استً حق دارد که ادعا می کند گزینه جایگزین برای کردن بازیکنی تمام رقبا ها برای این تجهیزات گلف 113 گل به ثمر رسانده برای یوونتوس دردسر به احتمال زیاد خواهد بود. با این وجود چون آن است “مائوریتزیو آریوا مرد” سرپرست همه اوه خاص کرد، هوموس پس به دلیل وارد شدن دوسان ولاوویچ در داخل ژانویه، سرمایه گذاری ورزشی قرار است به آنها بروند اکنون نیست خوب “شرکت کننده کلیدی” نبود، به این یعنی کدام ممکن است {ماندن} این شرکت کننده 28 ساله همراه خود قراردادی قبلی میلیون یورویی، کدام ممکن است دائماً کشف نشده {آسیب} است، هیچ سودی برای قرار است به آنها بروند {نداشت}.

احتمالاً برای هوموس ناراحت کننده ترین عامل اینجا است کدام ممکن است ممکن است علاوه بر این چنین باشد یا نباشد ماتویدی او می رود در نظر گرفته شده می تنبل کدام ممکن است {نباید} باشگاهی پیدا تنبل کدام ممکن است فقطً همراه خود استعداد های او می رود مناسب باشد یا نباشد. {درست است} کدام ممکن است شرکت کننده گروه سراسری آرژانتین با اشاره به اینکه فصل تابستان امسال کاملا رایگان به راحتی در دسترس است به احتمال زیاد خواهد بود، هیچ علاقه مند به ای نخواهد داشت، با این وجود ممکن است علاوه بر این انتخاب های جذابی که خواهد شد را نداشته باشد یا نباشد.

همانطور {زیر} تفسیر می تواند، متعدد به دلیل گروه های برتر {در حال حاضر} منابعی بنابراین برای اضافه کردن دارند هوموس برای گروه قرار است به آنها بروند، علی رغم این واقعیت که اوضاع در طولانی مدت فصل تنظیم تنبل.

اتلتیکو مادرید:

دیگو {مناطق} شغل “به دلیل جوانی” هوموس همراه خود علاقه مند به دنبال کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تماشا کردم شهروند در گذشته به دلیل تبدیل شدن خوب ستاره در داخل یوونتوس، او می رود در داخل پالرمو نامی برای شخصی بازو را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوت کرد. با این وجود، سرمربی اتلتیکو در داخل 12 ماه 2018 هنگام برخورد ناخواسته در داخل رستورانی در داخل مادرید همراه خود هوموس قرار شد مخفیانه برای مهاجم یوونتوس مذاکره تنبل، به دلیل او می رود تصاویر حرکتی گرفته شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل نتیجه نهایی رسانه ها را از نزدیک مورد {حمله} قرار داد. با اشاره به شکاف بین ورزشی های سراسری، باقی مانده است مطمئن معمولاً نیست سیمئونه نزدیک به خبرنگارانی کدام ممکن است دیبالا را به واندا متروپولیتانو {مرتبط} می کنند چه خواهد ذکر شد، با این وجود می توان مشخص بود کنوانسیون مطبوعاتی در گذشته به دلیل شنبه او می رود همراه خود آلاوس چنین به احتمال زیاد خواهد بود. در داخل لیگ اسپانیا بحث و جدال شد.

تنها واقعی یک چیز کدام ممکن است {در حال حاضر} بیایید تصور کنیم اینجا است کدام ممکن است علیرغم ادعا کردن ظاهری سیمئونه به دلیل هموطن آرژانتینی شخصی، باقی مانده است احتمالات حضور دیبالا در داخل 2 را انتخاب کنید و انتخاب کنید میدانی قابل توجه کم است. {در حالی که} حساب کردن می‌رود لوئیس سوارز فصل تابستان امسال را انصراف تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید باقی مانده است نیاز به نهمی را بیاورد، راجر بلانکوس {در حال حاضر} حامیان خوبی توسط می آید ورزشی‌ساز را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهاجم هستند. اگر بازیکنی مربوط به کارل کوریا، ژائو فلیکس، متئوس آکونا هر دو آنتوان گریزمان در داخل فصل تابستان امسال ریختن نمی شدند، سیمئونه نمی تواند {خرید} دیبالا را توجیه تنبل.

ترس یوونتوس از پائولو  خیانت دیبالا به پیرزن؟

منچستر یونایتد:

پس به دلیل تایید جدایی قریب‌الوقوع او می رود به دلیل یوونتوس، {انتقال} دیبالا به منچستریونایتد اجتناب‌ناپذیر بود. با این وجود، در داخل 12 ماه 2019، او می رود شناخته شده به عنوان بخشی به دلیل قرارداد به اولدترافورد در دسترس شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روملو لوکاکو در داخل جهت یکی دیگر {راهی} تورین شد. در داخل آن قرار است زمان، اشک های دیبالا بعید بود کدام ممکن است یوونتوس را انصراف تنبل، با این وجود در نظر گرفته شده {انتقال} به یونایتد اکنون احتمالاً قابل توجه ناامیدکننده باشد یا نباشد!

با این وجود، خیره کننده به احتمال زیاد خواهد بود اگر یونایتد همچنان به دیبالا علاقه مند به مند باشد یا نباشد. بدیهی استً هیچ خوب به دلیل مسائل قرار است به آنها بروند را رفع {نمی کند}. بدیهی استً، یونایتد نیاز به {در این} فصل تابستان حمله ها شخصی را بهبود دهد، با این وجود با اشاره به اینکه ادینسون کاوانی آماده شدن برای جدایی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلند مدت کریستیانو رونالدو مطمئن نیست است، کانون اصلی قرار است به آنها بروند بر گرفتن روده ها خوب مهاجم پر جنب را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوش است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل عین جاری آرزو می کنند خوب شرکت کننده آزاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون قرارداد است. . هافبک گزینه جایگزین برای پل پوگبا. متعاقباً، دیبالا مطلقا صحیح معمولاً نیست. ممکن است علاوه بر این همراه خود خریدهای عجیب و غریب را انتخاب کنید و انتخاب کنید غریب به دلیل یونایتد مطلع شویم به همان اندازه روزی کدام ممکن است عنوان سرمربی کاملاً اخیر فاش شود. هر چیز کوچک ممکن است علاوه بر این تنظیم تنبل، با این وجود این مرحله بسیار مهم {در حال حاضر} مطلقاً پیشنهاد نمی کند.

ترس یوونتوس از پائولو  دیبالا به پیرزن خیانت می کند؟

پاری سن ژرمن:

پی اس جی {هر} بازیکنی را موجود در بازار گرفتن می تنبل، متعاقباً دیدن {پیوند} بین رهبران لیگ 1 را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیبالا خیره کننده معمولاً نیست. سرپرست ورزشی لئوناردو بدیهی استً عاشق {خرید} در داخل دسته اول است، {در حالی که} پاریسی ها فصل تابستان قبلی خوب شرکت کننده آزاد گرفتن کردند. با این وجود، “عجیب ترین فاصله نقل را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتقالات گذشته تاریخی {فوتبال}” به همان اندازه به در لحظه خوب {فاجعه} کاملاً برای پاری سن ژرمن است کدام ممکن است پس به دلیل فینال ترک در داخل لیگ قهرمانان مقابل رئال مادرید، در داخل انبوه رادیکال رفتن می برد.

در واقعیت، {در حالی که} دستمزد دیبالا برای تجهیزات گلف پایتخت از هر نظرً مشکلی نخواهد بود، در نتیجه ممکن است علاوه بر این فصل تابستان امسال فضای زیادی برای دوباره پر کردن جاده {حمله} داشته باشد یا نباشد، با اشاره به اینکه کیلیان امباپه کنار هم قرار دادن {انتقال} به رئال مادرید است، PSG در داخل جاری {برنامه ریزی} چنین غیرممکنی است. اکنون حتی نمی دانیم چه کسی است سرمربی فصل بلند مدت به احتمال زیاد خواهد بود، {در حالی که} بلند مدت همه سرمایه گذاری ملت در داخل پارک 2 پرنس در داخل هاله ای به دلیل پارادوکس قرار دارد. متعاقباً دیبالا {در حال حاضر} در داخل ثبت انتخاب های پی اس جی معمولاً نیست.

ترس یوونتوس از پائولو  دیبالا به پیرزن خیانت می کند؟

بارسلونا:

به مشاوره دیبالا جانت سابق، بارسلونا برای اولیه موارد در داخل 12 ماه 2016 برای گرفتن این مهاجم تقاضا کرد. شخصی دیبالا بعداً اعتراف کرد کدام ممکن است می‌خواست همراه با لیونل مسی ورزشی تنبل، با این وجود می‌توانست این “رویای” را همراه خود آرژانتین محقق تنبل. با این وجود یک چیز کدام ممکن است بعداً مصمم بود این بود کدام ممکن است این 2 شرکت کننده ناسازگار بوده اند. دیبالا حتی اعتراف کرد کدام ممکن است یافتن {جایی} در داخل گروه مسی برایش طاقت فرسا بود آن قرار است زمان {طوفان} رسانه ای به فوت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام باعث عذرخواهی شد. پس با اشاره به اینکه مسی نیوکمپ را انصراف کرده است، خواه یا نه دیبالا اخیراً به آبی های اناری خواهد اتصال؟ بارسلونا از اواخر عاشق خوب {انتقال} {رایگان} با کیفیت بالا است، در نتیجه توسط می آید اقتصادی ناشی از قیمت های بی رویه رئیس جمهور سابق ویران شده است.

نیاز به میدان دید کدام ممکن است خواه یا نه عثمان دمبله پس به دلیل نوک قراردادش در داخل فصل تابستان امسال تجهیزات گلف را انصراف خواهد کرد هر دو خیر، را انتخاب کنید و انتخاب کنید باقی مانده است تایید نشده است کدام ممکن است خواه یا نه قرارداد قرضی آداما ترائوره ​​کاملاً به احتمال زیاد خواهد بود هر دو خیر، متعاقباً ممکن است علاوه بر این خلأهایی برای دوباره پر کردن جاده {حمله} وجود داشته باشد یا نباشد، با این وجود به لطف خریدهای خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود ورودی گیمرها نوجوان بلند مدت دار، بارسلونا به دوران با کیفیت بالا {زیر} تذکر ژاوی بازگشته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این پرس و جو را نیاز به پرسید: خواه یا نه واقعا دیبالا برای گروه خوش پسند 3-3-3 معلم صحیح است؟ در واقعیت، این شرکت کننده احتمالاً آماده بیشتری به تیز کردن قیمت {بازگشت} مسی به نیوکمپ {در این} فصل تابستان می تواند داشته باشد به همان اندازه اینکه دیبالا به یوونتوس اتصال.

آث میلان:

پائولو مالدینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات گلف در داخل قبلی 12 ماه قبلی {کار} بزرگی برای به کاهش دستمزدها در داخل سن سیرو مشارکت در اطلاعات‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل عین جاری روسونری بی‌ملاحظه را همراه خود خریدهای خوب برای خرید اسکودتو {در این} فصل سوق اطلاعات‌اند. خواه یا نه دیبالا احتمالاً هزینه موارد زیر ممکن توسعه باشد یا نباشد؟ {در حال حاضر} بعید به نظر می رسد مانند است، با اشاره به اینکه براهیم دیاز به طور ظریف به سوسو زدن شخصی شکسته نشده می دهد، میلان به خوانایی علاقه مند به ای به گرفتن 10 گروه برتر برای هیچ عامل ندارد. دعاوی حقوقی احتمالاً برای چنین تجهیزات گلف هایی محتاطانه باشد یا نباشد. خیلی طاقت فرسا {باشه} با این وجود اگر قرارداد زلاتان ابراهیموویچ تمدید نشود، کمتر از جا برای گیمرها باز می تواند.

ترس یوونتوس از پائولو  دیبالا به پیرزن خیانت می کند؟

تاتنهام:

{درست است} کدام ممکن است آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام، خوب 12 ماه در گذشته به دلیل بخشی از دیبالا به پالرمو، یوونتوس را انصراف کرد، با این وجود فابیو پارچی، سرپرست ورزشی موجود تاتنهام، همچنان در داخل تورین بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود په‌په ماروتا همکاری می‌کرد، در نتیجه بیانکونری‌ها را یکی در میان بلند مدت‌دارترین گیمرها جوانی می‌دانند کدام ممکن است قهرمان سری آ شده است. . این لینک همراه با دردسر های فوق برای گرفتن دیبالا در داخل 12 ماه 2019 منطقی سازی می دهد کدام ممکن است چرا بحث و جدال حمل را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقل به شمال لندن {در حال حاضر} در داخل اصل {کار} قرار گرفته است. با این وجود، متغیرهای زیادی در اینجا ذکر شده است در زیر ذکر شده است در.

اگر {اهداف} اساسی کونته در داخل نقل را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتقالات برآورده نشود، خواه یا نه کونته پس به دلیل فصل تابستان خواهد ماند؟ را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواه یا نه او می رود حتی خوب مهاجم حمایتی مربوط به دیبالا می‌خواهد، {در حالی که} شرکت کننده شیکی مربوط به شان هیونگ مین همراه با هری کین در داخل ورودی ورزشی می‌تنبل؟ را انتخاب کنید و انتخاب کنید نزدیک به انگلیسی ها چطور؟ خواه یا نه در طولانی مدت خوب فصل اکنون نیست با بیرون جام را انتخاب کنید و انتخاب کنید
خواه یا نه او می رود لندن را در داخل جای یکی دیگر انصراف خواهد کرد به همان اندازه به موفقیتی ملموس بازو یابد؟ علاوه بر این این، خواه یا نه دیبالای 28 ساله واقعاً نیاز دارد به باشگاهی بپیوندد کدام ممکن است بعید است فصل بلند مدت در داخل لیگ قهرمانان ورزشی تنبل؟ سوالات زیادی ممکن است وجود داشته باشد، با این وجود {در حال حاضر} آرامش خاطر قابل توجه کمی فقط نزدیک به امتیازات ممکن است وجود داشته باشد.

اینتر:

این انتخاب ای است کدام ممکن است اکثر هواداران یوونتوس به دلیل آن قرار است می ترسند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظاهرا کدام ممکن است به دلیل مورد توجه قرار گرفت تعدادی از قرار است به آنها بروند، قطعا {حرکت} متوسط تری است. دیبالا در داخل تورین نگه دارد. او می رود 9 تنها واقعی به دلیل رفتنش ناراحت است، تا حدودی به دلیل رفتاری کدام ممکن است همراه با او می تواند نیز ناراحت است. متعاقباً {انتقال} به منفورترین رقیب یوونتوس یکی از بهترین راه ها برای اشاره دارد به کسانی است کدام ممکن است او می رود را ناسالم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیرون از در کردند. با این وجود، بخشی از دیبالا به اینتر فراتر به دلیل خیانت هر دو انتقام به احتمال زیاد خواهد بود. این احتمالاً معقول ترین {حرکت} برای خوب شرکت کننده مطرح در داخل ایتالیا باشد یا نباشد. به خاطر داشته باشید که ماروتا اکنون سرپرست کار کردن اینتر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید او می رود به ساده خوب کارشناس {بازار} معمولاً نیست کدام ممکن است به نقل را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتقالات آزاد خارق العاده اش شناخته می تواند. او می رود حتی می تواند مردی است کدام ممکن است دیبالا را برای یوونتوس به خدمت گرفت.

به دلیل چشم انداز این گروه، عملکرد اساسی نراتزوری گرفتن خوب مهاجم نوجوان در داخل فصل تابستان امسال است، در نتیجه ادین ژکو در داخل اوایل این ماه 36 ساله شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون در داخل اواخر نوجوانی شخصی رفتن می برد، با این وجود شایان اشاره کردن است کدام ممکن است الکسیس سانچز پیش فرض به ورزشگاه چوسبی مهازا برود. . فصل تابستان امسال، رها کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید این منطقه را در داخل ثبت دستمزد این سه نفر برای خوب مهاجم دوم اکنون نیست راه اندازی می تنبل. حتی می تواند شایان اشاره کردن است کدام ممکن است اینتر ممکن است علاوه بر این در داخل فصل تابستان امسال به پیشنهادهای همراه خود قطعا ارزش آن را دارد ترین شرکت کننده شخصی، لائوتارو مارتینز، گوش دهد، با اشاره به قیمت های بالای او می رود را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرصتی کدام ممکن است همراه خود تخلیه او می رود برای دوباره کاری همه جاده {حمله} معرفی شده است. ارائه قراردادی پرسود به دیبالا ناشی از مسائل مصدومیتش بدیهی است کدام ممکن است خوب ریسک است، با این وجود ماروتا ممکن است علاوه بر این غیر مستقیم به پذیرش آن قرار است باشد یا نباشد، در نتیجه هیچ قیمت ای برای {انتقال} {وجود ندارد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید فقط {رایگان} است.