نیروی دریایی ایالات متحده اعلام کرده است که چگونه می خواهد ملوانانی را که از رعایت دستور واکسن COVID-19 سرپیچی می کنند ، تنبیه کند.

ملوانانی که واکسن نمی زنند و برای معافیت تأیید نمی شوند تا 28 نوامبر فرصت دارند تا به طور کامل واکسینه شوند ، در حالی که کسانی که در ذخیره انتخاب شده اند یک ماه دیگر فرصت دارند. مهلت فنی دو هفته قبل از آن است زیرا ملوانان تا 14 روز پس از اتمام دوز به طور کامل تلقیح نشده اند.

نیروی هوایی نشان می دهد پرواز تخلیه تجاری از افغانستان نزدیک به هواپیما ربوده شد

بر اساس بیانیه ، نیروی دریایی اداره نظارت بر انحلال COVID (CCDA) را تأسیس کرد تا بر روند تخلیه اداری ملوانانی که از واکسن خودداری می کنند نظارت کند.

در این دستورالعمل ها آمده است: “اقدامات اداری ممکن است به محض این که یک سرباز نیروی دریایی با تعریف” امتناع از واکسن “مطابقت داشته باشد ، آغاز شود ، و چنین خدمتی را” کسی که دستور قانونی واکسیناسیون کامل در برابر COVID-19 دریافت کرده است “توصیف می کند. در تاریخ مورد نیاز دستورالعمل واکسینه نشود یا نخواهد شد و درخواست معافیت معلق یا تأیید شده ای ندارد. “

به جلو ، ملوانانی که از واکسن خودداری می کنند ، مجاز نیستند “تا زمانی که CCDA پرونده خود را تکمیل کند” ، به استثنای دستورات جدایی ، مجدداً لیست شوند یا دستورات را اجرا کنند. “

هر ملواني كه به ناچار از نيروي دريايي خارج شود ، تحت شرايط محترمانه هيچ چيز كمتر از ترخيص عمومي دريافت نخواهد كرد كه مي تواند منجر به از دست دادن برخي از مزاياي جانبازان شود.

تقریباً تمام ملوانان فعال وظیفه خود را واکسینه کرده اند و بالاترین میزان واکسیناسیون را در بین شاخه های نظامی دارند.

“تا به امروز ، بیش از 98 درصد از نیروهای فعال نیروی دریایی ایالات متحده با تکمیل یا شروع یک سری واکسیناسیون COVID-19 مسئولیت آمادگی ما را بر عهده گرفته اند ، و از آمادگی مستمر نیروی دریایی قابل اعزام در سراسر جهان اطمینان حاصل می شود.” گفت: عملیات دریایی

برای مطالعه بیشتر از آزمون WASHINGTON اینجا را کلیک کنید

164 نفر در نیروی دریایی بر اثر کووید -19 جان خود را از دست داده اند و همه 20 نفر از ملوانان فوت نشده واکسینه نشده اند ، در حالی که وضعیت واکسیناسیون باقی مانده معلوم نیست.

این بیانیه می افزاید: “CCDA همچنین ممکن است به دنبال بازپرداخت پاداش های قابل استفاده ، دستمزد ویژه و تشویقی و هزینه آموزش و آموزش برای خدماتی باشد که از واکسن خودداری می کنند.”

فیلم های واشنگتن Examiner

برچسب ها: اخبار ، واکسیناسیون ، لوید آستین ، نیروی دریایی ، کروناویروس ، نظامی ، ماموریت

نویسنده اصلی: مایک برست

محل اصلی: نیروی دریایی دستورالعمل هایی را برای ملوانانی که از واکسن COVID-19 خودداری می کنند ، تعیین می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *