“اسلحه شبح” در ستاد اداره پلیس سان فرانسیسکو به نمایش گذاشته شده است. لایحه ای که توسط فرماندار گاوین نیوزوم به امضا رسیده است ، اسلحه های شبح را به سلاح هایی اضافه می کند که پلیس می تواند از شخصی که توسط قاضی “پرچم قرمز” گرفته شده است ، استفاده کند. (آسوشیتدپرس)

همه قوانین مربوط به ساکرامنتو پیچیده ، ضعیف و قابل درک نیستند فقط برای علایق خاص. برخی ساده و معقول است. اسکناس های دیگر ساده و مغذی هستند.

فرماندار گاوین نیوسوم پس از تعویق ماه گذشته در سال گذشته ، پس از آنکه قانونگذار تحت سلطه دموکرات ها 836 اقدام را برای وی ارسال کرد-هر سه نوع را انجام داد.

نیوزوم شنبه گذشته امضای 770 لایحه و وتوی 66 را به پایان رساند. در حال حاضر اقدامات پیچیده را فراموش کنید. در اینجا پنج اسکناس ساده ، معقول و مغذی آورده شده است. هیچ کدام در طرح بزرگ زندگی از اولویت بالایی برخوردار نیستند. اما آنها مستقیماً بر مردم تأثیر می گذارند – یا اگر وتو نمی کردند.

مجوزهای ماهیگیری

این یک لایحه بسیار کم مشخصات بود. احتمالاً هرگز آن را نشنیده اید. تنها افرادی که مستقیماً تحت تأثیر قرار می گیرند یک میلیون نفر به اضافه کالیفرنیایی هستند که سالانه مجوز ماهیگیری را خریداری می کنند. اما آنها قدردانی خواهند کرد

این مدت زمان مجوز ماهیگیری را از یک سال تقویمی به 365 روز تغییر می دهد. در حال حاضر ، اگر تا ماه جولای تعطیلات خانوادگی خود مجوز 52.66 دلار نخرید ، فقط برای شش ماه باقی مانده از سال تقویم خوب است. طبق قانون جدید ، این قانون تا 12 ماه منقضی نمی شود.

نویسنده لایحه ، جیم وود (D-Santa Rosa) ، نویسنده این لایحه ، می گوید: “شما مبلغی را که برای آن پرداخته اید دریافت خواهید کرد.”

از این گذشته ، ثبت نام خودروها برای 365 روز خوب است. عضویت های Triple-A نیز همینطور است. زمان آن فرا رسیده است که مجوزهای ماهیگیری نیز وجود دارد.

چهارده ایالت دیگر مجوز ماهیگیری در طول سال دارند. کالیفرنیا چندین سال پیش بیش از این به دو دلیل وجود داشت:

اداره ایالت ماهی و حیات وحش نگران بود که درآمد خود را از دست بدهد. اما اکنون این بخش متوجه شده است که ممکن است مجوزهای بیشتری بفروشد زیرا ارزش بیشتری دارند.

قوانین قبلی توسط جمهوری خواهان وضع شده بود. دموکرات ها نمی گذاشتند آنها صاحب یک لایحه عمومی شوند.

هیچ قانونگذار در کمیته یا صحن علنی به این اقدام رای نداد.

اسلحه شبح

این لایحه کنترل اسلحه بود که آنقدر منطقی بود که National Rifle Assn. حتی با آن مخالفت نکرد همچنین هیچ لابی اسلحه انجام نداد. هیچ قانونگذار – حتی یک جمهوری خواه – مخالف آن نبود.

این اقدام به اسلحه های به اصطلاح شبح به سلاح هایی می افزاید که پلیس می تواند از شخصی که توسط قاضی “پرچم قرمز” گرفته شده است ، استفاده کند. در بسیاری از موارد ، این فرد به دلیل خشونت خانگی تحت ضمانت ممنوعیت قرار دارد. یا شاید او مردم را تهدید می کند و درباره تمایل به کشتن صحبت می کند.

اسلحه های شبح عموماً از قطعاتی که بصورت آنلاین سفارش داده می شوند ، خانگی هستند. آنها معمولاً ثبت نشده و قابل ردیابی نیستند. و تا زمان تصویب این لایحه ، آنها در میان اسلحه های گرم نبودند که بتوانند توسط پلیس ضبط شوند.

نویسنده لایحه ، Cottie Petrie-Norris (ساحل D-Laguna) می گوید: “اگر به نظر می رسد مانند تفنگ باشد و مانند اسلحه شلیک کند ، باید مانند اسلحه رفتار شود.” “ما باید این روزنه را ببندیم. وقتی فهمیدم که قبلاً این کار را نکرده بودیم ، شوکه و وحشت زده شدم.

“اسلحه های شبح در صحنه های جنایت در سراسر کشور در حال ظهور هستند.”

پیاده روی

لایحه جرم زدایی از راه رفتن در راه دور خوشبختانه توسط Newsom وتو شد.

فرماندار گفت که این اقدام نماینده مجمع فیل تینگ (سانفرانسیسکو) خطر “بدتر شدن امنیت عابران پیاده کالیفرنیا” را تهدید می کند.

شوخی نکن.

ببین ، من نمی خواهم تا انتهای یک بلوک طولانی راه بروم تا از خیابان در یک تابلو توقف عبور کنم. اما پاسخ بیشتر علائم توقف و عبور از گذرگاه است – نه آزار و اذیت رانندگان.

مسافری که شبها به خانه می رود خطرات کافی برای نگرانی دارد بدون اینکه یک پیاده راه راه به سختی در لباسهای تیره به طور ناگهانی در چراغهای جلو ظاهر شود. در آن زمان ، ممکن است برای توقف دیر باشد. و اگر ماشین متوقف شود ، ممکن است از پشت به هم بخورد.

مطمئناً ، بر اساس این لایحه ، مسافران راهپیمایی نمی توانند به طور قانونی از خیابان در ترافیک عبور کنند. اما انسانها اشتباه می کنند. ممکن است یک خودرو یا کامیون توسط عابر پیاده دیده نشود ، به ویژه اگر وسیله نقلیه با سرعت زیاد حرکت کند.

این یکی از اسکناس های پرطرفدار بود.

دوچرخه

این یکی دیگر از لایحه مغرضانه بود که توسط Newsom وتو شد.

این اقدام توسط نماینده مجلس تاشا بورنر هوروات (D-Encinitas) به دوچرخه سواران اجازه می داد تا علائم توقف را به عنوان نشانگر “عملکرد” ​​در نظر بگیرند. در صورت عدم وجود ترافیک ، سرعت آنها کاهش می یابد اما قبل از عبور کامل متوقف نمی شوند.

اما این منطقی تر از بیل راهرو نیست. مردم اشتباه می کنند. آنها گاهی آنچه را که نمی خواهند ببینند نمی بینند. یا بی پروا سعی می کنند شانس را شکست دهند.

نیوزوم گفت که این اقدام “ممکن است مخصوصاً برای کودکان نگران کننده باشد ، زیرا ممکن است ندانند چگونه سرعت خودروها را قضاوت کنند یا احتیاط لازم را برای تسلیم شدن در ترافیک انجام دهند.”

به نظر می رسد پدر با چهار بچه دوچرخه سوار است.

دمنده برگ

این یک لایحه است که نسبتاً ساده است و – وقتی به آن فکر کنید – منطقی است. اما هیچ جمهوری خواهی به آن رای نداد.

از اوایل سال 2024 ، شما نمی توانید یک دمنده برگ جدید ، ماشین چمن زن ، اره برقی کوچک یا ژنراتور دستی در کالیفرنیا خریداری کنید.

تا حدودی منطقی است زیرا تا سال 2035 ، ما اجازه نخواهیم داد که خودروهای بنزینی سوز در کالیفرنیا بخریم. بنابراین چرا با دمنده برگ و ماشین چمن زنی شروع نکنید و تمام باتری را مصرف کنید؟

نویسنده این لایحه ، اسمبل مارک برمن (پارک D-Menlo) ، می گوید که کار با یکی از این موتورهای کوچک-کمتر از 25 اسب بخار-آلودگی هوا را در یک ساعت بیشتر از رانندگی با ماشین از لس آنجلس به دنور ایجاد می کند.

یکی از دستیارهای برمان می گوید ، یک باغبان که یک ماشین چمن زن گاز سوز می کند یا برگ ها را می دمد دو برابر خطر ابتلا به سرطان دارد.

کالیفرنیا اولین ایالتی است که این تولیدکنندگان دود و خطرات سلامتی را به تدریج کنار گذاشته است.

Newsom طعم اول بودن را دارد و این اولین چیز بودن در این مورد خوب است.

این داستان در ابتدا در لس آنجلس تایمز ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *