در داخل پینترست به اشتراک بگذارید
ضدعفونی کننده بازو در داخل بسته نرم افزاری بندی چرخ دنده غذایی همراه خود سبک دهنده ممکن است برای جوانان پیچیده باشد یا نباشد. گتی ایماژ
  • FDA هشدار می دهد که در میان ضدعفونی کننده های بازو در داخل ظروف وعده های غذایی بسته نرم افزاری بندی می شوند که ممکن است باعث سردرگمی جوانان شود.
  • FDA خواهد شد پیدا می کند کرده است که در میان ضدعفونی کننده های بازو دارای سبک هایی شبیه شیرینی هر دو تمشک هستند.
  • در میان اشخاص حقیقی از قبلً پس به دلیل مصرف کردن نادرست ضدعفونی کننده بازو در وضعیت ضعیف سلامتی شدند هر دو مشکلات بهزیستی را تخصص کرده اند.

همه شما اطلاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمار بر ایده دانش های به راحتی در دسترس است عموم مردم در داخل زمان تخلیه است. در میان داده ها ممکن است علاوه بر این منسوخ شده باشد یا نباشد. به دلیل قلب کروناویروس ما دیدن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفحه وب به‌روزرسانی‌های اقامت ما را برای به روز داده ها فقط در مورد همه شما‌گیری COVID-19 دنبال کنید.

گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید درمان (FDA) هشدار دانش است که در میان ضدعفونی‌کننده‌های بازو اساساً مبتنی بر الکل در داخل بسته نرم افزاری‌هایی فروخته می‌شوند که به سادگی می‌توانند همراه خود نوشیدنی هر دو چرخ دنده غذایی نادرست گرفته شوند.

به دلیل آنجایی که تقاضا برای ضدعفونی کننده بازو بهبود یافته است، اکنون چندین {تولید کننده} ضدعفونی کننده بازو اساساً مبتنی بر الکل را در داخل بسته نرم افزاری بندی های گمراه کننده شبیه قوطی آبجو، کیسه های غذای جوانان، بطری های آب، بطری های آبمیوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بطری های مشروب می فروشند.

FDA خواهد شد پیدا می کند کرده است که در میان ضدعفونی کننده های بازو دارای سبک هایی شبیه شیرینی هر دو تمشک هستند.

طبق آموزش داده شده است‌ها، این بسته نرم افزاری‌ها می‌توانند همراه خود وعده های غذایی هر دو نوشیدنی نادرست گرفته شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل صورت بلعیدن نتیجه در مسائل شدید بهزیستی شوند هشدار FDA.

چندین نفر از قبلً پس به دلیل مصرف کردن نادرست ضدعفونی کننده بازو، در وضعیت ضعیف سلامتی شدند هر دو مشکلات بهزیستی شخصی را تخصص کرده اند – به دلیل جمله مسائل قلبی، مسائل سیستم عصبی مرکزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دست دادن زندگی.

این کالا می توانند خریداران را در داخل خوردن ناخواسته منصفانه محصول احتمالاً {کشنده} گیج کنند. افزودن رایحه‌هایی همراه خود سبک وعده های غذایی به ضدعفونی‌کننده‌های بازو که جوانان ممکن است علاوه بر این در نظر گرفته شده کنند بوی وعده های غذایی، مصرف کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسمومیت همراه خود الکل دارند، کشنده ای است. دکتر استفن ام هان در داخل بیانیه مطبوعاتی آموزش داده شده است شده است.

ضدعفونی کننده های بازو تشکیل منصفانه تن الکل هستند

خوردن ضدعفونی کننده بازو در داخل {هر} {مقدار} ممکن است نتایج خطرناکی برای بهزیستی داشته باشد یا نباشد.

دکتر کارل باوم، ارائه دهنده خدمات بهداشتی اورژانس اطفال در داخل Yale Medicine روشن سازی می دهد که ماده سرزنده اولیه {مورد استفاده در} اکثر ضدعفونی کننده ها اتانول هر دو ایزوپروپیل الکل است.

برای اینکه منصفانه ضدعفونی کننده راهی پیدا کند میکرو ارگانیسم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویروس ها را به دلیل بین ببرد، نیاز به 60 به همان اندازه 70 شانس اتانول هر دو ایزوپروپیل الکل باشد یا نباشد.

برای در نظر داشتن این ماده موضوع، باوم می گوید: «آن را به راه نوشیدنی [this] 120 به همان اندازه 140 پروف است، بزرگتر به دلیل مثلاً ودکا، که حدود 80 پروف است.

نتایج بهزیستی {چیست}؟

نتایج مخالف بسته نرم افزاری به {مقدار} خوردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید {وزن بدن} شخص کاملاً متفاوت به احتمال زیاد خواهد بود.

باوم می‌گوید که می‌توان پاسخ‌های متفاوتی را در داخل منصفانه شخص 200 پوندی در برابر این یک کودک نوپا نوپا 25 پوندی پیش بینی داشت.

باوم می‌گوید: «مشکلات می‌تواند به دلیل حالت مستی مورد پیش بینی – استفراغ، به دلیل بازو ارائه مدیریت – به همان اندازه به دلیل بازو ارائه هوشیاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی از دست دادن زندگی در داخل خوردن مقدار بیش از حد از عمدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده نه زیاد متغیر باشد یا نباشد.

به آموزش داده شده است دکتر رابرت گلاتر، ارائه دهنده خدمات بهداشتی اورژانس در داخل بیمارستان لنوکس هیل {در شهر} سیب بزرگ، به طور عادی، شخص ابتدا استفراغ را تخصص می تدریجی.

گلاتر ذکر شد: “تهدید اولیه {مرتبط} همراه خود استفراغ قابل انتساب به ایزوپروپیل الکل آسپیراسیون است که ممکن است نتیجه در مسئله در داخل تنفسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیپوکسی شود.”

در داخل نیاز به مدت زمان، خوردن ناخواسته آن خواهد شد نیز ممکن است نتیجه در {درد} از حداکثر معده، حالت تهوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک مخاط شکم شود.

بدون در نظر گرفتن چرخ دنده ضدعفونی کننده بیشتری خوردن شود، تهدید بهزیستی معمولاً.

گلاتر می‌گوید: «همراه خود بهبود {مقدار} آن خواهد شد، نتیجه در گیجی، خواب‌آلودگی هوا، مسئله در داخل تنفسی، به کاهش دمای بدن ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید {آسیب} ریه می‌شود منجر به هیپوکسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایست قلبی می‌شود.»

در میان مبتلایان ممکن است علاوه بر این ممکن است بخواهید بستری شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تزریق درون وریدی داشته باشند (IV) مایعات.

گلاتر افزود: سایر مبتلایان، به طور قابل توجهی {مقادیر} زیادی خوردن می کنند، ممکن است علاوه بر این ممکن است بخواهید انتوبه شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدست آمده جریان هوا مکانیکی داشته باشند.

جوانان تهدید بیشتری دارند

باوم می‌گوید که اگرچه جوانان خردسال به کاوش علاقه مند به دارند – که مرتبا به معنای {گذاشتن} مسائل در داخل دهانشان است – احتمالاً سبک ضدعفونی‌کننده را رفیق ندارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس به دلیل لیس زدن هر دو چشیدن آن خواهد شد متوقف می‌شوند.

با این وجود به آموزش داده شده است گلاتر، جوانان اساساً بیشترین تهدید را دارند.

خوردن ناخواسته {مقادیر} زیادی ضدعفونی کننده بازو اساساً مبتنی بر الکل ممکن است نتیجه در تشنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسائل بهترین راه اثیری شود که ممکن است علاوه بر این ممکن است بخواهید لوله گذاری داشته باشد یا نباشد.

به آموزش داده شده است باوم، در میان جوانان به طور احتمالاً ممکن است علاوه بر این قند خون زیرین را در داخل نتیجه نهایی خوردن اتانول تخصص کنند.

باوم می گوید: “اساساً، کودکانی که سبک هر دو لیس ضد عفونی کننده بازو را می بلعند در معرض خطر به نظر نمی رسد که باشند، با این وجود چیزی بهتر به دلیل آن خواهد شد نیاز به به قلب مدیریت سم استان هر دو قلمرو ای شخصی زنگ بزنید.”

برای پشتیبانی به دلیل صفحه بحث امکانات مدیریت سم آمریکا، همراه خود (800) 222-1222 نام.

اگر کودکی چرخ دنده ضدعفونی کننده خورده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظر می رسد مانند است مست است هر دو عادات متفاوتی دارد، فوراً همراه خود 911 هر دو شماره اورژانس منطقه ای شخصی نام.

گلاتر ذکر شد: «{هر} کودکی که ضدعفونی کننده بازو بخورد نیاز به در داخل فاز اورژانس مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد.

مراقب کالا متانولی باشید

اخیراً گزارش‌هایی مبنی بر این که در میان ضدعفونی‌کننده‌های بازو ارائه شده است تشکیل متانول در مقابل چرخ دنده غیرمعمول – اتانول هر دو ایزوپروپیل الکل هستند، چاپ شده شده است.

در داخل FDA به شهروندان آمریکایی کارآمد کرده است به دلیل ضدعفونی‌کننده‌های اساساً مبتنی بر متانول اجتناب کنید در نتیجه نتایج {سمی} دارند.

متانول نه تنها واقعی در داخل صورت بلعیده شدن، کاملا در داخل صورت خیس شدن توسط منافذ و پوست نیز ممکن است کشنده ای باشد یا نباشد.

باوم ذکر شد: “متانول ممکن است فوق العاده {سمی} باشد یا نباشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است باعث کوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دست دادن زندگی شود.”

علی رغم این واقعیت که شخص خاص {مقدار} کمی فقط به دلیل منصفانه محصول اساساً مبتنی بر متانول را خوردن تدریجی – شبیه خیلی کمتر به دلیل منصفانه {سوم} قاشق چای خوری – نیاز به فورا منصفانه فراهم کردن دهنده مراقبت های بهداشتی تجزیه و تحلیل شود.

جاده زیرین

گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید درمان (FDA) هشدار دانش است که در میان ضدعفونی‌کننده‌های بازو اساساً مبتنی بر الکل در داخل بسته نرم افزاری‌هایی فروخته می‌شوند که به سادگی می‌توانند همراه خود نوشیدنی هر دو چرخ دنده غذایی نادرست گرفته شوند. از کالا نیز همراه خود سبک هایی شبیه شیرینی هر دو تمشک ساخته می شوند.

در داخل صورت خوردن، ضدعفونی کننده بازو ممکن است نتیجه در مسائل شدید بهزیستی، به طور قابل توجهی در داخل جوانان شود. متخصصان بهداشت می گویند اگرچه لیس هر دو سبک نیاز به مثبت باشد یا نباشد، با این وجود {هر} عامل یکی دیگر نیاز به فوراً منصفانه فراهم کردن دهنده مراقبت های بهداشتی تجزیه و تحلیل شود.