الکس شنونده رژیم غذایی وحشی می نویسد:

“آیا می توانید یک قسمت از مرغ گردو بسازید؟ من قبلاً آن را ندیده و نشنیده بودم ، اما ناگهان در برنامه های رسانه های اجتماعی من ظاهر می شود. ظاهراً بسیار مغذی است ، اما من احساس می کنم که در راه بودیم قبلاً. معامله واقعی چیست؟ ”

آیا در این دوران جهانی شگفت انگیز نیست که هنوز غذاهای زیادی وجود دارد که هرگز نام آنها را نشنیده اید؟ و الکس راست می گوید ، نوشیدن مهره یک لحظه فرصت دارد. در فضای شلوغ با آجیل ، فروشندگان مهره سعی می کنند طاقچه ای برای این مهره کمی شناخته شده حفر کنند. بنابراین ، البته ، فقط یک موضوع زمان بود تا برچسب “superfood” نامیده شود.


جستجوی اینترنتی “مزایای سلامتی مرغ” به سرعت لیستی از ادعاهای چشمگیر را ارائه می دهد:

  • با التهاب مبارزه می کند
  • کلسترول را کاهش می دهد
  • رادیکال های آزاد را خنثی می کند
  • استخوان ها را تقویت می کند
  • به شما کمک می کند تا به خواب بروید
  • عملکردهای شناختی را بهبود می بخشد

اولین چیزی که باید بدانید این است که هیچ یک از این ادعاها بر اساس تحقیقات انسانی که به طور خاص بر روی پرونده ها است ، نیست. تا آنجا که من می دانم ، هیچ مطالعه ای وجود ندارد که آجیل مرغ را با پیامدهای خاص سلامتی در انسان مرتبط کند – به جز یک مطالعه که یک واکنش آلرژیک را گزارش کرده است. در واقع ، تنها 6 مقاله وجود دارد که در تمام پایگاه داده Pubmed به آجیل نوشیده اشاره کرده اند و همه آنها به جز یکی از سال 2017 منتشر شده است!

اگر به آجیل درختان حساسیت دارید ، مراقب پرونده ها باشید.

همه ادعاهای بهداشتی که در مورد آجیل مرغ خواهید دید ، اگر اساساً بر اساس هر چیزی باشد ، بر اساس محتوای تغذیه ای آنها است. به عنوان مثال ، کلسیم باعث تقویت استخوان ها شده و آجیل مرغ حاوی کلسیم است. بنابراین ، فایل های آجیل باید استخوان های شما را تقویت کند. (اگرچه شایان ذکر است که یک اونس آجیل نوشیده شده تنها 4 درصد از نیاز روزانه شما به کلسیم را تأمین می کند.)

بنابراین ، اگر محتوای مواد مغذی تنها پایه این ادعاهای بهداشتی باشد ، چگونه آجیل مواد مغذی را در سایر آجیل ها جمع می کند؟ آیا آنها از نظر مواد مغذی خاص بیشتر یا کمتر هستند؟

آیا آنها آجیل را مغذی می خوردند؟

بیشتر آجیل ها دارای چربی زیادی هستند ، به این معنی که کالری زیادی در یک بسته نسبتاً کوچک تأمین می کنند. اما چربی (و کالری) غنی تر از سایر آجیل ها است ، به جز آجیل ماکادامیا. با این حال ، بر خلاف آجیل ماکادامیا ، که بیشتر چربی های غیر اشباع هستند ، مرغ حدود نیمی از چربی اشباع و نیمی اشباع نشده است. اگرچه ممکن است ادعاهایی خلاف این را در اینترنت پیدا کنید ، اما فایل های آجیل منبع خوبی از چربی های امگا 3 نیستند.

آجیل مرغ نسبت به سایر آجیل های معمولی پروتئین کمتری دارد – حدود سه گرم در هر وعده.

بیشتر آجیل ها کربوهیدرات کمی دارند ، اما آجیل های نوشیده شده عملاً فاقد کربوهیدرات هستند ، که باعث محبوبیت آنها در رژیم های کتوژنیک می شود. با این حال ، این بدان معناست که فیبر آنها نسبت به سایر آجیل ها کمتر است.

فایل های آجیل نسبت به سایر آجیل های معمولی پروتئین کمتری دارند – حدود 3 گرم در هر وعده.

آجیل مرغ نسبتاً غنی از ویتامین E است و حدود 40 درصد ویتامین E بیشتری نسبت به بادام دارد. آنها همچنین به طور گسترده ای از نظر منیزیم بیشتر از هر آجیل دیگر تبلیغ می شوند و این از نظر فنی درست است ، اما به سختی. آجیل بادام زمینی 98 درصد به اندازه مرغ منیزیم دارد. بادام همچنین دارای محتوای منیزیم نسبتاً بالایی است.

برای مشاهده مقایسه میزان مواد مغذی آجیل مرغ با سایر آجیل ها اینجا را کلیک کنید.

دلایل دیگر برای دوست داشتن نوشیدن آجیل

یکی دیگر از دلایل دوست داشتن آجیل ، تاثیر کم آن بر محیط زیست است. در حال حاضر ، عرضه آجیل مرغ در جهان عمدتا از فیلیپین است ، جایی که آنها در طبیعت از زیستگاههای طبیعی جنگلی خود برداشت می شوند. همه آجیل ها به آب زیادی احتیاج دارند. اما به جای نیاز به آبیاری ، آجیل مرغ فقط به بارندگی طبیعی متکی است. و برخلاف آجیل های تجاری تجاری ، از کود یا سموم دفع آفات استفاده نمی شود.

به هر حال اگر مهره صید شود ، ممکن است شاهد کشت تجاری بیشتری باشیم تا تقاضای رو به رشد را برآورده کنیم ، و این ممکن است معادله را تغییر دهد. اما در حال حاضر ، به نظر می رسد فایل های مهره ای گزینه سبزتری را به دوستداران مهره ارائه می دهد.

آیا واقعا رشد بادام آب زیادی از دست می دهد؟

آجیل مرغ چه طعمی دارد؟

محتوای چربی بسیار بالا به مغزها بافت مرطوب و چرب شبیه به آجیل ماکادامیا می دهد. شما می توانید آنها را به صورت خام بخورید ، اما پخت آنها طعم و بافت پوسیده ای می دهد که به عنوان “فوی گرا گیاهی” توصیف می شود. همچنین روغن های مهره فیله و حداقل یک گزینه شیر گیاهی وجود دارد. اگر نمی توانید آنها را در فروشگاه های خرده فروشی محلی پیدا کنید ، می توانید به راحتی محصولات آجیل مرغ را بصورت آنلاین سفارش دهید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *