همراه خود گروه های حاضر در داخل گروه A در داخل جام جهان 2022 قطر + چیزهای بی اهمیت شناخته شده شوید


به گزارش خبرنگار ایمنا، قرعه کشی جام جهان 2022 قطر عصر قبلی در داخل دوحه برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید 32 گروه حاضر {در این} رقبا ها حریفان شخصی را شناختند. گروه اول شامل می شود قطر، اکوادور، سنگال را انتخاب کنید و انتخاب کنید هلند است.

در داخل {زیر} می خواهیم کسب اطلاعات در مورد گروه اول جام جهان تا حد زیادی بدانیم:

گروه های حاضر در داخل جام جهان

آسیاقطر، ایران، عربستان سعودی، کره جنوبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژاپن

اروپا: آلمان، {انگلیس}، بلژیک، کرواسی، هلند، دانمارک، اسپانیا، فرانسه، صربستان، سوئیس، پرتغال، لهستان

آفریقاغنا، سنگال، تونس، مراکش را انتخاب کنید و انتخاب کنید کامرون

آمریکای جنوبیآرژانتین، برزیل، اکوادور را انتخاب کنید و انتخاب کنید اروگوئه

آمریکای شمالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرکزی: کانادا، (ایالات متحده آمریکا آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکزیک)

مشاور اقیانوسیه: به دست آورد تفریحی جزایر سلیمان – نیوزلند در داخل 10 آوریل 1401

مشاور آسیا: به دست آورد تفریحی استرالیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید امارات 17 ژوئن 1401

مرحله شکاف

مشاور اقیانوسیه – چهارمین گروه آمریکای شمالی

مشاور آسیا – پنجمین گروه آمریکای جنوبی

ولز – به دست آورد تفریحی اوکراین – اسکاتلند

در اطراف همی

گروه الف

قطر – اکوادور – سنگال – هلند

گروه ب

{انگلیس} – ایران – آمریکا – پلی آف اروپا (اوکراین – اسکاتلند / ولز)

گروه ج

آرژانتین – عربستان – مکزیک – لهستان

گروه د

فرانسه – کاما بین قاره ای (استرالیا – امارات / پرو) – دانمارک – تونس

گروه E

اسپانیا – آلمان – ژاپن – ویرگول بین قاره ای (کاستاریکا – نیوزیلند)

گروه F

بلژیک – کانادا – مراکش – کرواسی

گروه G

برزیل – صربستان – سوئیس – کامرون

گروه h

پرتغال – غنا – اروگوئه – کره جنوبی

گروه سراسری قطر

گروه سراسری {فوتبال} قطر شناخته شده به عنوان میزبان جام جهان 2022 سهمیه حضور {در این} رقبا ها را به انگشت آورد به همان اندازه برای اولیه موارد در داخل جام جهان نمایندگی تدریجی. گروه سراسری {فوتبال} قطر به دلیل 12 ماه 1970 به عضویت فیفا درآمده است. افتخار داشتن مربیان بین المللی در داخل کلاس الهام را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایجاد یکی از آنها در نظر گرفته مجهزترین کمپ های جهان عنوان دارد. مناره او می رود باعث شد {فوتبال} الهام این ملت به خوبی پیشرفت تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید استعدادیابی تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها زیادی {در این} ملت پیدا می کند شدند. قطر همراه خود اعطای تابعیت به گیمرها بین المللی در میان بسیاری عالی گروه های آسیا قرار دارد.

قطر بهترین تیم جام جهانی 17/ ژاپن و ایران در تلاش هستند

گروه سراسری اکوادور

دنبال کردن گروه سراسری {فوتبال} اکوادور گوستاوو آلوارو ممکن است در داخل فینال تفریحی مقدماتی جام جهان مقابل پاراگوئه در داخل محل اقامت همراه خود نتیجه نهایی سه بر منصفانه شکست خوردند با این وجود جایگاه شاگردی. آلوارو او می رود همراه خود 25 {امتیاز} در داخل کلاس {سوم} تغییری {نکرد} به همان اندازه این گروه بدون در نظر گرفتن شکست، صعود به جام جهان 2022 قطر را جشن بگیرد. اکوادور در داخل فینال های جام جهان 2002، 2006 را انتخاب کنید و انتخاب کنید 2014 تفریحی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل فینال حضور شخصی در داخل مرحله گروهی همراه خود سه {امتیاز} {حذف} شد. این گروه به مرحله اول {هشتم} باقی مانده جام جهان 2006 صعود کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی نتیجه نهایی شخصی را {در این} رویداد خرید کرد.

تیم ملی اکوادور - تصویر تیم ملی اکوادور

گروه سراسری سنگال

گروه سنگال سابقه حضور در داخل فینال جام جهان 2002، شکست فرانسه در داخل تفریحی افتتاحیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید صعود به مرحله اول چهارم باقی مانده را دارد با این وجود همراه خود گل طلایی مغلوب ترکیه شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دلیل دستیابی نیمه باقی مانده بازماند. سنگال به همان اندازه 12 ماه 2021 در داخل جام ملت‌های آفریقا قهرمان نشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل 12 ماه 2002 تنها واقعی منصفانه نایب قهرمانی داشت، با این وجود در داخل 12 ماه 2021 مصر را در داخل ضربات پنالتی شکست داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولیه قهرمانی قاره آفریقا را به انگشت آورد. سنگال برای راهیابی به جام جهان همه چیز دوباره به مصاف مصر {می رود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل ضربات پنالتی همه چیز دوباره به جام جهان راهی که در آن پیدا می تدریجی. pull.time سنگال به دلیل مرحله گروهی جام جهان روسیه {حذف} شد.

تیم ملی سنگال

گروه سراسری هلند

گروه سراسری {فوتبال} هلند در داخل 12 ماه تشکیل شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید عنوان مستعار لاله های نارنجی را یدک می کشد. گروه سراسری هلند اولیه تفریحی مناسب شخصی را در داخل آوریل 1905 مقابل گروه سراسری بلژیک مشارکت در داد. گروه سراسری {فوتبال} هلند سالانه 1988 قهرمان جام ملت های اروپا، 4 موارد در داخل جام ملت های اروپا به مقام {سوم}، 3 بار در داخل 12 ماه های 1974، 1978 را انتخاب کنید و انتخاب کنید 2010 نایب قهرمان جام جهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه موارد در داخل فینال جام جهان 2014 شده است. چهارمین جام جهان 1998. هلند در داخل اولیه تفریحی مقدماتی جام جهان همراه خود نروژ به جذب می کند 1-1 انگشت کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل تفریحی بازگشت همراه خود 2 گل پیروز شد، {در حالی که} هلند در داخل تفریحی سر خورد مقابل مونتی پیروز شد. سیاه منافذ و پوست او می رود 4 گل به ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل تفریحی دوم همراه خود جذب می کند 2-2 منجر به. هلند – ترکیه 6-1 مقابل کوهستان کوبنده او می رود ممکن است همچنین 6-0 پیروز شد برای تونس او می رود همراه خود منصفانه گل پیروز شد.

لیگ اروپا