وانادیوم و سلامت پروستات

وانادیوم خوب میکرو معدنی است. این بدان یعنی است کدام ممکن است وانادیوم به {مقدار} تا حدودی برای مصرف شده می خواست بدن ما است. بدن ما وانادیوم را {عمدتا}ً در داخل چربی ها و استخوان ها ذخیره می تدریجی. وانادیوم نپخته خالص قابل توجه پر جنب و جوش است. تحقیق همیشه نمایشگاه ها کدام ممکن است وانادیم به آنزیم های خاصی متابولیسم قند خون، لیپیدها، کلسترول ldl و {انتقال} عصبی و حتی می تواند تأمین هورمون، پیشرفت استخوان و مینا موقعیت دارند، مرتبط می تواند.

سلامت حمایتی برای پسرها مسن – ترکیبات تشکیل وانادیوم ظرفیت ارتقای کپی سلولی مفید به طور قابل توجهی در داخل پروستات را نمایشگاه ها. همراه خود بهبود سن، نسبت به انسولین مقاوم‌تر می‌شویم. بدن ما توانايي رفتار بنزین و ساز کارآمد و خلاص شدن از شر گلوکز معمولاً نیست. تحقیقات نمایشگاه ها کدام ممکن است وانادیوم ظرفیت تقلید کردن انسولین را دارد و به تغییر سطوح مفید قند در داخل بدن ما پشتیبانی می تدریجی. وانادیوم کدام ممکن است همچنین به عنوان شناخته می شود “مقلید کننده انسولین” شناخته می تواند، ناشی از وعده آن قرار است شناخته شده به عنوان درمانی برای دیابت انواع 2 مورد پیدا کردن قرار گرفته است. ترکیبی وانادیل سولفات ناشی از نتایج آنابولیک آن قرار است بر توده عضلانی خوب محصول استاندارد موجود در بازار بدنسازی است. به دلیل یکسان خاصیت وانادیل سولفات برای {اهداف} ضد پیر شدن استفاده بیشتر از می تواند. بهبود سن بر توده عضلانی {تأثیر} می گذارد و باعث خستگی کاتابولیک می تواند. سایر عملکردهای وانادیوم ممکن است به رئوس مطالب {زیر} باشد یا نباشد:

  • وانادیوم ممکن است تشکیل کلسترول ldl در داخل رگ های خونی را مهار تدریجی و به همین دلیل در داخل حمایت به دلیل سلامت مرکز و عروق مفید به نظر می رسد.
  • اعتقاد بر اینجا است کدام ممکن است وانادیوم پاسخ های شیمیایی در داخل بدن ما را تسریع می تدریجی و به همین دلیل ممکن است در داخل تأمین نشاط موقعیت داشته باشد یا نباشد.
  • وانادیوم ممکن است به توسعه استخوان و مینا پشتیبانی تدریجی.
  • اعتقاد بر اینجا است کدام ممکن است وانادیوم در داخل پیشرفت و کپی موقعیت دارد.

تحقیق کشت احساس نمایشگاه ها کدام ممکن است وانادیوم ممکن است پیشرفت سلول های سرطانی پروستات انسان را به تاخیر بیندازد. تحقیق تکمیل شده مشتاق در مورد محققان موسسه پارکر هیوز در داخل عرف پل، مینه سوتا، به دلیل 24 داروی تشکیل وانادیوم بر روی 14 کلاس سلولی سرطانی و سلول های سرطانی گرفته شده به دلیل مبتلایان استفاده بیشتر از کرد. کل شما برای 14 نماد دادند کدام ممکن است داروهای تشکیل وانادیوم در داخل {درمان} بیشتر سرطان ها های مختلف قابل مقایسه با بیشتر سرطان ها سینه، بیشتر سرطان ها پروستات، بیشتر سرطان ها بیضه، بیشتر سرطان ها تخمدان، بیشتر سرطان ها {روده} عظیم، تومورهای مغزی، لوسمی و لنفوم کارآمد بوده اند. این پیدا کردن در داخل Clinical Cancer Research (مه 2000)، روزنامه آموزش مناسب صفحه بحث تحقیقات بیشتر سرطان ها آمریکا آشکار شد. تحقیق اصولاً در داخل جاری مشارکت در است. هیچ توضیحی در موضوع عدم وجود وانادیوم در داخل انسان {وجود ندارد}. در داخل حیوانات، عدم وجود وانادیوم باعث ناباروری، کم خونی، استخوان، مینا و غضروف ضعیف می تواند.

دارایی ها غذایی خالص:

در میان غذاهای غنی به دلیل وانادیوم عبارتند به دلیل ماهی، غلات فشرده، روغن های طبیعی و مغزها، {سبزیجات} پایه دار، جعفری، تربچه، شوید، کاهو و توت فرنگی. با این وجود، درجه وانادیوم در داخل جیره حساب کردن دارد خاکی دارد کدام ممکن است این پوشش گیاهی در داخل آن قرار است پیشرفت می کنند. تنها واقعی در داخل صورتی کدام ممکن است گرد و غبار تشکیل وانادیوم باشد یا نباشد، غذای پیشرفت شده در داخل آن قرار است نیز تشکیل وانادیوم به احتمال زیاد خواهد بود. سوپر بتا پروستات به دلیل پروستات و سلامت جنسی حمایت می تدریجی. وانادیوم خوب جنبه اجباری مراقبت از کار کردن خالص سلول های پروستات است. با این وجود، جدا از تقویت می کند‌ها، خوب برنامه غذایی مفید و فعالیت های ورزشی مشترک نیز نیاز به بخشی به دلیل روال سلامتی دارید باشد یا نباشد.