ویدئوی جدید لحظه ای را نشان می دهد که سسنا دو موتوره از آسمان سقوط کرده و در محله ای مسکونی در نزدیکی سن دیه گو آتش گرفت و دست کم دو نفر را کشت و خانه ها را ویران کرد.

ویدئوی 13 ثانیه ای که بعد از ظهر دوشنبه از بالکن گرفته شده است ، نشان می دهد که هواپیما دچار حالت تهوع شده ، به زمین برخورد کرده و منفجر شده است.

سقوط یک هواپیما در سانتی ، کالیفرنیا ، در 11 اکتبر 2021. (KNSD)

شاهدان به NBC سن دیگو گفتند که Cessna 340 قبل از اینکه بال آن یک کامیون UPS را بگیرد ، از خیابان Greencastle در Santee سرازیر شد. سپس ، بدنه هواپیما منفجر شد و به سمت خانه ها حرکت کرد.

راننده کامیون UPS کشته شد. این شرکت او را استیو کروگر معرفی کرد.

UPS در بیانیه ای که با NBC News به اشتراک گذاشته گفت: “کسانی که استیو را می شناختند گفتند او به کار خود افتخار می کند و نگرش مثبت و خنده شاد او سخت ترین روزها را کمی سبک تر کرده است.” “استیو بسیار مورد توجه بود و بسیار از دست خواهد رفت.”

خلبان و مالک هواپیما ، دکتر سوگاتا داس ، متخصص قلب از آریزونا نیز درگذشت.

یکی از دوستان خانوادگی به NBC سن دیگو گفت که داس در مرکز پزشکی منطقه ای یوما کار می کرد اما در سن دیگو زندگی می کرد و اغلب رفت و برگشت می کرد.

بیمارستان در بیانیه ای می گوید: “دکتر داس به عنوان یک متخصص قلب برجسته و یک خانواده فداکار ، میراث ماندگاری را به جا می گذارد.”

جاستین ماتسوشیتا ، معاون آتش نشانی سانتی گفت که در این حادثه دو خانه تخریب شده و چندین خودرو آتش گرفته است. به گفته وی ، میدان آوار بیش از یک بلوک گسترده شده است ، و برق در 10 خانه قطع شد در حالی که عوامل اولیه با خرابه ها برخورد می کردند.

وی گفت: دو نفر زخمی و به بیمارستان های محلی منتقل شدند.

معلوم نیست شخص دیگری در هواپیما بوده است یا نه ، اما ماتسوشیتا گفت “این جراحات برای هرکسی که در آن هواپیما بوده قابل حل نیست.” Cessna C340 یک هواپیمای شش نفره است.

او گفت: “چندان گرافیکی نباشید ، اما این صحنه بسیار وحشیانه ای برای بچه های ما است و ما سعی می کنیم آن را کنترل کنیم.”

با توجه به صدای دریافت شده توسط NBC سان دیه گو ، کنترل کننده ترافیک هوایی به Das هشدار داده بود که هواپیما بسیار کم است.

کنترل کننده گفت: “هشدار ارتفاع پایین ، فوراً صعود کنید ، از هواپیما بالا بروید.”

کنترل کننده بارها سعی می کند به داس دستور دهد تا به ارتفاع 5000 پا برسد. “به نظر می رسد که شما دوباره در حال فرود هستید ، قربان” ، سپس صدای شنیده می شود که می گوید.

طبق برنامه پرواز ، این هواپیما قرار بود در فرودگاه اجرایی مونتگومری-گیبس در سن دیه گو فرود بیاید. این هواپیما در چند مایلی فرودگاه فیلد ژیلسپی سقوط کرد.

ماتسوشیتا گفت حداقل دو نفر دیگر زخمی و به بیمارستان منتقل شدند. و علاوه بر دو خانه ویران شده ، حداقل پنج خانه دیگر آسیب دیدند.

هیئت ملی ایمنی حمل و نقل در حال بررسی این حادثه است و انتظار می رفت روز سه شنبه در محل حادثه حضور داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *