ویژگی جدید پیام رسان دزدگیر چیست؟اپلیکیشن به نقل از سرویس ترجمه ایمنا پیام رسان Alarm یک ویژگی جدید دارد که می توانید از آن برای به اشتراک گذاری تصاویر با دوستان خود استفاده کنید. ویژگی جدید Alarm که با نام «داستان‌ها» نیز شناخته می‌شود، به کاربران اجازه می‌دهد تا تصاویری را ارسال کنند که به مدت 24 ساعت در برنامه قابل مشاهده هستند، البته تا زمانی که آنها را قبل از اتمام زمان حذف نکنند. این ویژگی مانند سایر ویژگی های سیگنال رمزگذاری شده است.

کاربران می توانند داستان های چه کسی را انتخاب کنند به او ببینید، آنها می توانند به صورت دستی داستان های خود را از افراد خاص مخفی کنند. همچنین اگر ترجیح می دهید داستان های خود را با گروه کوچکتری از افراد به اشتراک بگذارید، می توانید یک داستان سفارشی ایجاد کنید. انجام دهید. همچنین می توانید داستان های خود را در چت های گروهی موجود به اشتراک بگذارید.

با در نظر گرفتن فیسبوک و اینستاگرام اکنون اگر ویژگی های مشابهی را ارائه می دهد، باید دید که آیا این یک ویژگی سیگنال است یا خیر مردم میتوانند توصیه می شود از این برنامه بیشتر استفاده کنید یا نه. ویژگی داستانی Alarm اکنون در اندروید و iOS در دسترس است و به زودی عرضه خواهد شد دسکتاپ نیز ارائه می شود.