همه آنها خشمگین هستند: پرکننده ها.

زیرا همه ما نمی توانیم با لب های چاق متولد شویم و آن کلاژن را برای همیشه در گونه هایمان داشته باشیم.

اما گاهی اوقات می توانید زیاده روی کنید و عواقب آن را متحمل شوید (منظور ما ترول های اینترنتی است که عکس های پاپاراتزی شما را نقد می کند).

مردان از این امر مصون نیستند: ریکی مارتین هنگام صحبت با زوم در مورد تور خود با انریکه ایگلسیاس ، ذغال سنگ ناراحت شد زیرا او کمی متورم شده بود. و حتی گونه های کمتر تکه تکه تام کروز در یک گردش اخیر با پسرش ابروها را بالا برد.

جدیدترین: اگرچه ما مشخص نیست که ویکتوریا بکهام چه روشی (در صورت وجود) انجام داده است ، طراح مد مطمئناً سه شنبه در “صبح بخیر آمریکا” متفاوت ظاهر شد تا رنگ آرایش جدید خود را تبلیغ کند.

توییتر به طور طبیعی بلافاصله واکنش نشان داد و برخی از آنها نگران سلامت ساکن میامی به صورت نیمه وقت بودند.

“چه اتفاقی برای او افتاده است؟” از بریتانیایی 47 ساله پرسید.

دیگران کاملاً تند و زننده بودند.

“هر بار که پرکننده لب می بینم ، باورم نسبت به هر چیزی که یک زن می گوید از دست می دهم ، تمام ایده آل های او در هم می شکند و ضریب هوشی او به طرز چشمگیری کاهش می یابد.”

حداقل تعدادی از آنها به دفاع از مادر چهار نفر پرداختند:

“لطفا بی ادب نباشید! آیا می دانید چقدر طول می کشد تا آرایش و لب ها درست شوند؟ درد و رنج روانی ظاهر خوب در جامعه امروز؟ فقط تلاش برای تناسب اندام بسیار سخت است و از انرژی زیادی استفاده می کند. “

اگر خانم دیوید بکهام در واقع فیلرهای لب ، تزریقات کوچک اسید هیالورونیک دریافت کرده باشد ، در صورتی که از ظاهر راضی نباشد ، نتیجه آن باید حدود شش تا 12 ماه طول بکشد. یا شاید او خوشحال است ، و فقط توییتر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *