پایان هفته وزنه برداری علی مرادی / تایید دیوان عدالت اداری ابطال انتخابات وزنه برداری


ایمنا نوشت: علی مرادی پس از حاشیه های عجیب رئیس فدراسیون و نفوذ فدراسیون از ریاست فدراسیون وزنه برداری کنار رفت و اتفاقات کمتر جذاب وزنه برداری همچنان ادامه دارد و روز به روز در حال افزایش است.

انتخابات فدراسیون وزنه برداری در تیرماه 1388 برگزار شد که علی مرادی با 22 رای از 43 رای به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد، اما با توجه به اینکه در حال حاضر 44 عضو در مجمع حضور دارند، انتخابات چگونه برگزار می شود؟ رئیس هیئت آذربایجان شرقی در مجمع حاضر نشد و 43 نفر رای دادند. موضوعی که اعتراض کاندیداها را برانگیخته است که علی مرادی باید بیش از 22 رای می آورد.

پس از انتخابات یکی از کاندیداها (سجاد انوشیروانی) به دیوان عدالت اداری مراجعه کرد که در پاسخ به آن انتخابات باطل شد. اما پس از اعتراض علی مرادی، رای مجدد در شعبه تجدیدنظر مورد بررسی قرار گرفت و انتخابات باطل شد. با ابطال این انتخابات، علی مرادی دیگر رسماً حق ریاست فدراسیون را ندارد. البته پیش از این گفته شده بود که وزارت ورزش به دلیل مشکلاتی که در اعتراض به مهیا نشدن شرایط وزنه برداران وجود دارد، قصد دارد برای فدراسیون وزنه برداری سرپرست انتخاب کند. محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای آه تو او این صدا را به علی مرادی رساند.

نامه رسمی سید محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای ورزش رئیس فدراسیون وزنه برداری تا زمان اعلام رسمی بازنشستگی برای همیشه، عنوان «ریاست شما از امروز قوه قانونی ندارد» اعطا شد.

پایان هفته وزنه برداری علی مرادی / تایید دیوان عدالت اداری ابطال انتخابات وزنه برداری