پروژه های تحقیقاتی مشکلات حمل و نقل را حل نمی کندسودا نجفی خبرنگار ایمنا می نویسد امروز یکشنبه نهم خردادماه پس از استماع گزارش معاون وزیر راهنمایی و رانندگی در هفتاد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، کمبود پارکینگ در تهران یکی از عوامل آن است. این باعث ازدحام می شود.

وی با بیان اینکه شخصاً دیده ام خودروها برای یافتن جای پارک باید زمان زیادی را در خیابان بگذرانند، گفت: برای یافتن جای پارک شلوغ است.

رئیس کمیته بهداشت و درمان شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه سایر پروژه های تحقیقاتی برای حل مشکل حمل و نقل شهر بی فایده است، گفت: وی گفت: برای رفع معضل ترافیک باید اقدامات جهادی و عملیاتی انجام شود.

وی افزود: با افزایش بی رویه قیمت اسنپ مواجه هستیم و هیچ نظارتی بر این موضوع صورت نگرفته و مشخص نیست این افزایش قیمت با چه معیاری انجام شده است.

نجفی تاکید کرد: موضوع استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی برای معلولان و ایجاد شرایط مناسب برای این امر باید به صورت جدی و فوری توسط معاونت حمل و نقل مورد رسیدگی قرار گیرد.

به گزارش ایمنا، شهر تهران به عنوان پایتخت و پایتخت جمهوری اسلامی ایران از یک سو از تراکم و تمرکز جمعیت، ثروت و امکانات برخوردار بوده و از سوی دیگر قادر به پاسخگویی و رفع نیازهای مختلف است. دلایل همانطور که در شهرهای کشورهای مدرن، ساختارهای شهری و برخی در کلان شهرهای کشورهای در حال توسعه دیده می شود، وجود ندارد و با حمل و نقل سنگین دست و پنجه نرم می کند.