اقوام داغدار نانس از پلیس هانتسویل می خواهند که از دوربین های پارکینگ آنها تصاویر نظارتی منتشر کند.

خانواده یک زن جوان در آلاباما که یک هفته پیش در یک ون قدیمی پلیس بدون استفاده در خارج از اداره پلیس هانتسویل پیدا شده بود ، خواهان پاسخ هستند.

کریستینا ننسخویشاوندان ناراحت از اداره پلیس می خواهند تا تصاویر نظارتی از دوربین های نصب شده در پارکینگ را منتشر کند. خواهرش، لاتوشا ننس، به WHNT گفت که مقامات پلیس به خانواده گفتند که مطمئن نیستند فیلم ضبط شده دوربین چقدر عقب افتاده است. علاوه بر این ، این روزنامه گفت که خبرنگاران آن در مورد این ویدئوها از بخش خبری نشنیده اند.

خانواده داغدار کریستینا ننس ، 29 ساله (بالا) ، که یک هفته پیش در یک ون پلیس قدیمی استفاده نشده در خارج از اداره پلیس هانتسویل پیدا شده بودند ، خواهان پاسخ هستند. (عکس: GoFundMe.com)

خانواده نانسی همچنین می گویند به آنها گفته نشده است که بدن زن 29 ساله چه مدت در پارکینگ اداره پلیس دراز کشیده است. دوشنبه ، لاتوشا ننس گفت آخرین بار خواهرش را دو هفته قبل از کشف جسدش در 7 اکتبر ملاقات کرده است. خواهران در ماشین لاتوشا بودند.

خواهر عزادار گفت: “من فقط به او نگاه کردم ،” و او فقط لبخند می زد و من گفتم: “کریستینا ، چرا اینطور لبخند می زنی؟” و او فقط گفت: “اوه هیچ ، هیچ چیز نیست.” این آخرین خاطره ای است که از خواهرم دارم. “

اعتراضات اجتماعی روز جمعه در هانتسویل ، در زندان شهرستان مدیسون برگزار می شود.

در یک پست GoFundMe.com ، ویتنی ننس، خواهر دیگر کریستینا ، نوشت که خواهر یا برادر مرده اش “بسیار دوست داشتنی بود ، یک فرد بسیار خوب ، یک فرد خنده دار و سرگرم کننده در اطراف! اگر او را می شناختید عاشق روح او می شدید ، او بسیار باهوش و دوست داشتنی بود. “

مطابق با نیوزویک، ویتنی به یک رسانه محلی گفت که اقوام کریستینا “باور ندارند که خواهر ما به طور تصادفی به سمت یک ون رفته و سوار آن شود. اول از همه ، چرا ون در اموال پلیس قفل نشد؟ “

او همچنین اضافه کرد که کریستینا اغلب برای کمک به اداره پلیس مراجعه کرده و قبلاً با اعضای خانواده تماس گرفته بود تا او را در آنجا ببرند. پلیس خاطرنشان کرد که او در هشت سال گذشته به دلیل جرایم متعدد غیر خشونت آمیز دستگیر شده است.

پلیس هانتسویل اعلام کرده است که در مرگ کریستینا ننس هیچ اثری از بازی ناپاک وجود ندارد. با این حال ، خانواده او گفتند نمی دانند چگونه او در وهله اول سوار ون شده است.

در کنفرانس خبری روز یکشنبه ، آنها روشن کردند که جستجوی حقیقت را متوقف نمی کنند. این خانواده با موفقیت کمی بیش از 1700 دلار برای جمع آوری کمک های مالی آنلاین خود جمع آوری کردند.

“ما واقعاً نمی دانیم چگونه جسد یکی از اقوام ما در داخل وانت پلیس در اموال پلیس پیدا شد و ما به عدالت احتیاج داریم.” فرانک متیوس، پسر عموی نانسی ، یکشنبه گفت. “ما به وضوح نیاز داریم و کریستینا نمی تواند به تنهایی صحبت کند.”

کالبد شکافی برای تعیین علت مرگ کریستینا انجام می شود. خانواده وی ادعا می کنند که بسته به نتایج ، ممکن است کالبد شکافی خود را در نظر بگیرند.

آیا در پادکست theGrio “فرهنگ عزیز” مشترک شده اید؟ جدیدترین قسمت های ما را هم اکنون بارگیری کنید!
TheGrio اکنون روی Apple TV ، Amazon Fire و Roku قرار دارد. همین امروز theGrio.com را بارگیری کنید!

The post خانواده پس از آنکه کریستینا ننس ، 29 ساله ، در ون پلیس آلاباما مرده پیدا شد ، پاسخ می خواهد appeared first on TheGrio.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *