در پینترست به اشتراک بگذارید
به نظر می رسد ایمپلنت های بافتی با نوعی نادر سرطان مرتبط هستند. گتی ایماژ
  • FDA توصیه ای را صادر می کند که هشدارهای جدیدی برای ایمپلنت سینه درج شود.
  • این توصیه ها در حالی ارائه می شود که افراد بیشتری نوعی سرطان مرتبط با ایمپلنت های خاص را گزارش کرده اند.
  • علاوه بر این، زنان می‌توانند علائم دیگری از جمله خستگی، از دست دادن حافظه، راش، مه مغزی و درد مفاصل را تجربه کنند.

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) اطلاعات جدیدی را منتشر کرد راهنمایی چهارشنبه پیشنهاد می‌کند «هشدارهای جعبه‌ای» روی مواد بسته‌بندی پروتزهای سینه پر شده با ژل سیلیکونی و نمکی درج شود.

سال هاست که بزرگ کردن سینه یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی بوده است. در سال 2018، تقریباً 313,735 نفر برای تقویت زیر چاقو رفتند.

با این حال، در حالی که بسیاری از افراد از کاشت ایمپلنت خود راضی هستند و هیچ عارضه ای را تجربه نمی کنند 1 درصد از زنان با ایمپلنت عوارض یا پیامدهای نامطلوب را تجربه می کنند.

با توجه به این عوارض، تقریبا 20 درصد زنان کاشت ایمپلنت را انتخاب کنید

توصیه‌های جدید FDA که هنوز نهایی نشده‌اند، برای کمک به پزشکان طراحی شده‌اند تا درک بهتری از خطرات احتمالی کاشت سینه به بیماران بدهند.

این توصیه ها پس از دریافت اطلاعات جدید توسط FDA از a جلسه هیئت مشاوره عمومی در ماه مارس در مورد خطرات سلامتی مرتبط با ایمپلنت پستان – مانند لنفوم سلول بزرگ آناپلاستیک مرتبط با ایمپلنت پستان (BIA112 ALCL) همراه با طیف وسیعی از علائم ناشی از یک بیماری به نام بیماری ایمپلنت پستان (BII).

در حالی که بیشتر تمرکز در مورد BIA112 ALCL بر روی ایمپلنت های بافتی متمرکز شده است، توصیه های جدید FDA به معنای هشدار دادن در مورد ایمپلنت های صاف و بافت است.

ما معتقدیم که زنان باید با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خود در مورد مزایا و خطرات کاشت سینه بر اساس اطلاعات روشن و فعلی بحث های متفکرانه و متعادلی داشته باشند. این پیش نویس راهنمایی یک گام مهم در تحقق آن است.

هشدار جعبه ای خطرات را به اشتراک می گذارد

توصیه‌های FDA از تولیدکنندگان می‌خواهد که خطرات سلامتی را در هشدار جعبه‌ای فهرست کنند – به‌ویژه اینکه ایمپلنت‌های سینه وسیله‌ای مادام‌العمر نیستند و خطر ایجاد یک عارضه در طول زمان افزایش می‌یابد.

FDA همچنین می‌خواهد در هشدارهای جعبه‌ای قید شود که ایمپلنت سینه می‌تواند خطر ابتلا به BIA112 ALCL را افزایش دهد، سرطان سیستم ایمنی که باعث ایجاد توده یا درد در ایمپلنت سینه همراه با تورم مداوم می‌شود.

FDA توصیه می‌کند که در هشدارهای جعبه‌ای همچنین باید اشاره شود که کاشت سینه ممکن است علائم سیستماتیک یا BII، از جمله خستگی، از دست دادن حافظه، بثورات، مه مغزی و درد مفاصل را ایجاد کند.

FDA همچنین توصیه می کند که یک چک لیست بیمار در تمام کتابچه ها و بروشورهای آموزشی ایمپلنت سینه گنجانده شود، که خطرات را بررسی می کند، کاندیدای موفق برای این روش چه کسی است، چه کسی نباید این روش را دریافت کند، همراه با گزینه های جایگزین.

اگر می خواهید ایمپلنت داشته باشید، در اینجا مواردی را در نظر بگیرید

اول از همه، کارشناسان بهداشت امیدوارند که زنان متوجه شوند که همه دستگاه ها در نهایت از کار می افتند و باید جایگزین شوند.

به عنوان مثال، متخصصان بهداشت می گویند، برای مثال، یک خانم جوان با ایمپلنت سینه به احتمال زیاد نیاز به برداشتن یا تعویض آن حداقل یک بار (یا هر 10 تا 15 سال) دارند.

به دلایل مختلفی ممکن است نیاز به تعویض یا بازسازی باشد.

باید این واقعیت را در نظر گرفت که ایمپلنت ها دستگاه های مادام العمر نیستند و ممکن است به دلایل مختلفی از جمله: پارگی، قرارگیری نادرست، انقباض یا سفت شدن کپسول ایمپلنت، عفونت، درد، موج دار شدن و در موارد نادر BIA نیاز به تعویض داشته باشند. دکتر مارک ال. اسمیت، نایب رئیس بخش جراحی در Northwell Health و مدیر انکولوژی ترمیمی در موسسه سرطان Northwell Health، گفت: -ALCL یا علائم سیستمیک مانند درد مفاصل و علائم خودایمنی.

علاوه بر این، به گفته کارشناسان بهداشت، در حالی که دستورالعمل جدید برای همه انواع ایمپلنت ها اعمال می شود، برخی از ایمپلنت ها خطرات بیشتری نسبت به سایرین دارند.

دکتر Tomer Avraham، جراح پلاستیک Yale Medicine که در بازسازی سینه تخصص دارد، گفت: اعتقاد بر این است که ایمپلنت های بافتی با خطر بیشتری برای لنفوم نسبت به ایمپلنت های صاف مرتبط هستند.

به گفته اسمیت، از آنجایی که ایمپلنت های بافت دار خطر بیشتری برای BIA112 ALCL دارند، اکثر پزشکان از آنها دور می شوند و به جای آن ایمپلنت های صاف و گرد را انتخاب می کنند.

با پزشک خود صحبت کنید و ایمپلنت های خود را کنترل کنید

قبل از انجام هر گونه جراحی، از جمله ایمپلنت سینه، متخصصان بهداشت توافق می کنند که ضروری است ابتدا با پزشک خود در مورد خطرات و مزایا و نیاز احتمالی به جراحی های آینده صحبت کنید.

آبراهام گفت: “من فکر می کنم هر فردی که به کاشت سینه فکر می کند باید با جراح پلاستیک خود گفتگوی دقیق و صریح داشته باشد.”

زنان همچنین باید یک مشاوره شخصی داشته باشند تا مشخص شود که آیا کاندیدای خوبی برای این عمل هستند یا خیر.

دکتر گوردون لی، متخصص ترمیمی سینه، گفت: «برای بیماران مهم است که بدانند مشاوره با یک پزشک تایید شده توسط هیئت جراحی پلاستیک آمریکا، بهترین راه برای معاینه و مشاوره فردی برای به دست آوردن اطلاعات مناسب است. جراح و مدیر میکروسرجری-جراحی پلاستیک در مراقبت بهداشتی استانفورد گفت.

اگر روند رو به جلو پیش می روید، مهم است که به طور معمول با پزشک خود پیگیری کنید.

اسمیت گفت: «بعد از جراحی، بیماران باید به معاینه سینه‌های خود به صورت ماهانه ادامه دهند و اگر متوجه چیز متفاوتی شدند، باید توسط پزشک ارزیابی شوند.»

علاوه بر این، بیمارانی که ایمپلنت های پر شده با سیلیکون دارند باید به طور منظم MRI یا سونوگرافی برای غربالگری پارگی بدون علامت ایمپلنت ها انجام دهند.

اسمیت گفت بسیاری از زنان از ایمپلنت های خود راضی هستند. اما آگاهی از هر گونه نشانه یا نشانه ای که ممکن است مشکل مرتبط با ایمپلنت وجود داشته باشد، بسیار مهم است.

خط پایین

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) اطلاعات جدیدی را منتشر کرد راهنمایی چهارشنبه پیشنهاد می‌کند «هشدارهای جعبه‌ای» روی مواد بسته‌بندی پروتزهای سینه پر شده با ژل سیلیکونی و نمکی درج شود.

توصیه های جدید پس از دریافت اطلاعات جدیدی از FDA در مورد خطرات سلامتی مرتبط با ایمپلنت سینه، از جمله لنفوم سلول بزرگ آناپلاستیک مرتبط با ایمپلنت پستان (BIA112 ALCL) همراه با طیف وسیعی از علائم ناشی از وضعیتی به نام بیماری ایمپلنت سینه (BII) ارائه شد. .

این دستورالعمل جدید برای ارائه تمام اطلاعات لازم در مورد خطرات و مزایای کاشت سینه به زنان طراحی شده است.