پلمب دپوی لاستیک شهرضابه گزارش روزنامه ایمنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا میرحیدری گفت: برای پیشگیری، ماموران پلیس امنیت عمومی. فرماندهی انتظامی شهرستان شهریزا ردیابی گزارش هایی مبنی بر انباشته شدن انواع لاستیک خودروهای سبک و سنگین در انبار قدیمی، آنها را در دستور کار قرار داد.

وی افزود: کارکنان پس از انجام تحقیقات پلیسی و کسب اطلاعات لازم، محل دقیق انبار را مشخص و بلافاصله معاون سیاسی امنیتی استاندار، قاضی سازمان تعزیرات و نماینده اداره را با هم منصوب کردند. سکوت ماموران شهرداری در محل حضور داشتند و آن را مورد بازرسی قرار دادند.

فرمانده انتظامی منطقه اصفهان گفت: در این عملیات 1270 حلقه لاستیک خودروهای سبک و سنگین، 118 حلقه خودروهای سنگین و 438 حلقه لاستیک شناسایی شد. لوله خودروهای خارجی و ایرانی پیدا شد.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده در این انبار را 180 میلیارد ریال برآورد کردند، افزود: با توجه به اینکه مشخصات فنی انبار در سامانه انبار وزارتخانه قرار دارد. سکوت جمع آوری این لاستیک ها و سایر اقلام به دلیل عدم ثبت و عدم اعلام موجودی به دستور مسئول دادگستری انبار تایید و پلمپ شد.

سردار میرحیدری با تاکید بر جدیت و قاطعیت پلیس در مبارزه با تامین کنندگان اولیه اموال و نیازهای انسانی، گفت: از آنها می خواهیم مراتب را به پلیس گزارش کنند تا اقدامات قانونی انجام شود. علیه آنها برخورد خواهد شد.» متخلفان ظاهر خواهند شد.