پلیس جمهوری اسلامی، پلیس مردمی استبه گزارش خبرنگار ایمنا، محمد نور صالحی متن این پیام به مناسبت هفته نیروی انتظامی به شرح زیر است:

«فرمانده انتظامی استان اصفهان جناب سردار محمدرضا میرحیدری در ایام خجسته آغاز امامت منجی عالم بشریت امام مهدی (عج)Aj) به مناسبت هفته بزرگداشت افسران نیروی انتظامی به جناب عالی، معاونین، روسای ادارات داخلی و انتظامی و کلیه کارکنان. خدمتگزار من به تیم تلاش شبانه روزی برای برقراری نظم و امنیت در شهر اصفهان تبریک می گویم.

پلیس جمهوری اسلامی ایران پلیس مردمی است و از ویژگی های آن مدارا و مهربانی با مردم و قاطعیت در مبارزه با برهم زنندگان آرامش و بی نظمی عمومی است.

ایمنی، امنیت، سلامت، پویایی و نشاط، ثمره آرامش مردم شریف و مومن ایران مقتدر با هدایت و فرماندهی نیروی انتظامی قوی در جامعه و تحت هدایت و فرماندهی فقیهی وارسته و روشن بین است. این افتخاری است که از جانب خداوند متعال نصیب شما و همکارانتان شده است.

بار دیگر ضمن تشکر و درود و درود بر روان پاک شهدای نیروی انتظامی به ویژه شهدای فرماندهی انتظامی در صحنه درگیری با اغتشاشگران و تجزیه طلبان، برای مجروحان و مجروحان آرزوی شفای عاجل داریم. . که در حادثه اخیر توسط آن سازمان مجروح شد و در نهایت برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت داریم. دانشمند من یک مشکل دارم”