به گفته پلیس ، یک مرد 84 ساله مسکن خود را در ویرجینیا پس از خریدن مناظر غیرقابل مشاهده خرید و سپس هفته گذشته پس از رسیدن پلیس خودکشی کرد.

اداره پلیس پورتسموث در بیانیه ای اعلام کرد که آلبرت باگلیون ، 84 ساله ، جمعه گذشته در پورتسموث ، ویرجینیا ، به افسران پاسخگو گفت که مسکن خود را سورن آرن اولشگلل ، 41 ساله ، به ضرب گلوله کشته است. وقتی مأموران در را باز کردند او مسلح بود.

باگلیونه سپس در خانه خود را بست و مأموران صدای شلیک گلوله را شنیدند. پس از تنظیم محیط ، یک تیم SWAT او را در داخل محل جراحت ناشی از شلیک گلوله پیدا کرد. Arn-Oelschlegel نیز در داخل بدنش بر اثر اصابت گلوله پیدا شد.

یکی از همسایه هایش به WTKR-TV در نورفولک ویرجینیا گفت که باگلیونه تنها چند روز پس از خرید آن در خانه زندگی کرده بود و هرگز آن را ندیده بود و می خواست آن را برگرداند.

همسایه به او گفت: “او خانه ای را که از آلاباما دیده نمی شد خرید ، پنجشنبه به اینجا رفت و روز جمعه با یک مشاور املاک تماس گرفت تا خانه را برگرداند.”

شلیک چیکاگو: مردی با قتل در سرنوشت 7 ساله بروگتون متهم شد

همسایه وی به روزنامه گفت: “Baglione” گفت که ظاهر آن مانند تصاویر نیست. “او به پسرش گفت که ناراضی است و قصد دارد در این مورد با مامور خود صحبت کند.”

گفته می شود باگلیون با پسرش تماس گرفته است تا به قتل ادعایی اعتراف کند.

پلیس انگیزه رسمی نداده است.

دوستان آرن اولشگلل ، که در Long & Foster Real Estate در سافولک ، ویرجینیا کار می کردند ، از مرگ او شوکه شدند.

رودی المانزور ، رئیس Hampton Roads Pride ، به WTKR گفت: “من به معنای واقعی کلمه مجبور شدم آن را چهار تا پنج بار بخوانم و گفتم:” این معنی ندارد “. “ما برای تقویت جامعه اینجا هستیم و یکی از اجزای سازنده ما گم شده است.”

Arn-Oelschlegel سالها عضو Hampton Roads Pride بود.

المانزور او را “سرزنده” نامید.

او به ایستگاه گفت: “او همیشه انرژی زیادی داشت.” “من هرگز او را ندیدم که لبخند نزند ، بخندد و بخواهد خوش بگذرد. ​​او سخت کار می کرد ، سخت بازی می کرد.”

به گزارش ویرجینیان-خلبان ، این خانه یک طبقه با مساحت 750 فوت مربع در 4 اکتبر به قیمت 160 هزار دلار خریداری شد. به گفته روزنامه ، Baglione آن را در یک لیست آنلاین مشاهده کرده و قبل از اینکه پا به داخل بگذارد ، پول نقد پرداخت کرده است.

گزارش شده است که آرن اولشگلل در مورد فروش در 5 اکتبر در فیس بوک نوشت: “به خریدار خارج از شهرم تبریک می گویم. بسیار خوشحالم که توانستم خانه ای برای او پیدا کنم که متناسب با نیازهای او باشد.”

لانگ اند فاستر روز چهارشنبه بیانیه ای در مورد مرگ خود منتشر کرد.

“خانواده Long & Foster ما با از دست دادن غم انگیز همکار و دوست عزیزمان ، سورن آرن اولشگلل ، ویران شده اند. از دست دادن او نه تنها در شرکت ما بلکه در جامعه املاک و مستغلات و منطقه همپتون رودز احساس خواهد شد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *