خدمه ای در تنسی در جستجوی رودخانه ای هستند تا پلیس گمشده ای را که پلیس گفته بود آخرین بار یکشنبه در یک بار با دوستانش دیده شده است ، پیدا کنند.

بر اساس اعلامیه ای از اداره پلیس متروپولیتن نشویل ، داکوتا بینگهام ، 28 ساله ، ساعت 23 و 15 دقیقه بعد از ظهر روز یکشنبه از ورزشگاه نوبلز در خیابان اصلی در نشویل شرقی خارج شد.

به گفته پلیس ، او به دوستانش گفت که قصد دارد با اسکوتر به آپارتمان خود در چند مایلی عقب برود.

پلیس گفت پس از خروج از بار ، بینگهام در فیلم های تحت نظر قرار گرفت که از مشاغل منطقه برای مدت کوتاهی سوار یک اسکوتر در خیابان 5 و خیابان اصلی می شوند و قبل از “پیاده رفتن”. وی سپس در نیمه شب در ایستگاهی در یک کامیون ، در همان زمان و منطقه ای که تلفن او آخرین بار شناسایی شده بود ، در فیلم دیده شد.

به گفته پلیس ، یکی از دوستان بینگهام که یکشنبه شب با او در بار بود ، گزارش داد که او بعد از ظهر دوشنبه بعد از اینکه خبری از وی نداشت ، مفقود شده است.

روز چهارشنبه ، پلیس گفت که فیلم های نظارتی دیگری را پیدا کرده است که نشان می دهد مردی که فکر می شود بینگهام تلاش می کند کمی بعد از نیمه شب دوشنبه در رودخانه کامبرلند بماند. به گفته پلیس ، خدمه هلیکوپتر در حال جستجوی نشانه هایی از وی بر روی رودخانه هستند.

پلیس از مردم برای یافتن بینگهام کمک گرفته و عکسی از او منتشر کرد. هرکسی که او را دیده یا اطلاعاتی در مورد محل زندگی او دارد باید با بخش ارتباطات اضطراری با شماره 8615-862-615 تماس بگیرید.

پلیس در نشویل ، تنسی ، در حال جستجوی داکوتا بینگهام 28 ساله است که فکر می کند در نیمه شب دوشنبه در حال تلاش برای زنده ماندن در رودخانه بوده است.

تا بعد از ظهر پنجشنبه اطلاعات دیگری در مورد این پرونده منتشر نشده است.

به گفته مقامات ، کایاک در دریاچه کالیفرنیا پیدا شده است ، اما جستجو برای یافتن قایق ناپدید شده ادامه دارد

بقایای اسکلت در نزدیکی کوه نوادا پیدا شده است که از دسامبر زن ناپدید شده شناخته شده است

مقامات هاوایی می گویند که یک جوان 24 ساله در زیر آب ناپدید می شود زیرا موج او را از روی سنگ ها بیرون می کشد

گارد ساحلی می گوید یکی از آنها پیدا شد و یکی پس از واژگون شدن قایق رانی در نزدیکی بانک های بیرونی NC پیدا شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *