پنجمین جشنواره ملی رسانه معلولان برگزار می شود


به گزارش ایمنا، منصور گلناری گفت: پنجمین جشنواره امسال با شعار «قدرت فرهنگ رسانه» برگزار می شود.

وی افزود: رسانه ها در حوزه اطلاع رسانی باید نگاه فرهنگی داشته باشند و اصول فرهنگی و اخلاقی را در اولویت فعالیت های رسانه ای خود قرار دهند.

دبیر پنجمین جشنواره رسانه ملی معلولان با بیان اینکه این جشنواره در دو بخش اصلی و جنبی برگزار می شود، افزود: 6 سخنرانی مکتوب، گزارش تصویری، مصاحبه مکتوب، مصاحبه تصویری، نقد و یادداشت و شصتمین دومین کلیپ آموزشی.

وی ادامه داد: در بخش جانبی نیز هفت پلان شامل شعر و دست نوشته، داستان کوتاه، طنز نوشتاری، کارتون، عکاسی با موضوع، فن بیان و کلیپ به نمایش درآمده است.

گلناری گفت: در بخش اصلی و فرعی هر شرکت کننده حداکثر می تواند سه اثر ارسال کند و اختتامیه جشنواره در شهریور 1401 برگزار می شود.

به گفته وی، برگزیدگان نهایی در سه رشته «فن بیان، کارتون و کلیپ» در روز پایانی به صورت حضوری و زیر نظر داوران به رقابت خواهند پرداخت و به برندگان مشترک جوایزی اهدا خواهد شد.

دبیر پنجمین جشنواره رسانه ملی معلولان با بیان اینکه این جشنواره نقش مهمی در شناسایی فرصت های افراد دارای معلولیت و آشکار شدن استعدادهای نهفته آنها خواهد داشت، گفت: از مسئولان منطقه انتظار داریم به این قشر توجه ویژه ای داشته باشند و کمک های اجتماعی انجام دهند. . پشتیبانی بیشتر امیدوارم این جشنواره کمک کند. «تضمین حقوق از دست رفته افراد دارای معلولیت، به ویژه در بحث اشتغال آنها.

وی درباره نحوه ارسال آثار به جشنواره گفت: شرکت در این جشنواره علاوه بر معلولان رایگان است و شرکت کنندگان می توانند آثار خود را تا پایان مرداد ماه 1401 ارسال کنند. واتساپ به شماره 09031849879 ارسال کنید و برای اطلاعات بیشتر به سایت tavannegar.ir مراجعه کنید.

پنجمین جشنواره ملی رسانه معلولان برگزار می شود

منبع: مهر