راهنمای خرید پنیر بری

پنیر بری تازه و قدیمی در خواربار فروشی ها و سوپر مارکت ها در تمام طول سال در ایالات متحده موجود است. به دنبال بری نرم رسیده باشید که بافتی خامه ای دارد و عطر میوه ای دلپذیری دارد.

کارشناسان پنیر کیفیت بری را با داشتن کمتر از 54 درصد رطوبت و بیش از 23 درصد چربی شیر ارزیابی می کنند. کمتر از 54 درصد رطوبت و بیش از 23 درصد چربی شیر دارد.

در فروشگاه ها ، Brie در نسخه های مختلف مانند Bries با رگه آبی ، و همچنین گیاهان ، ادویه جات ترشی جات به آنها اضافه می شود.

بری با کیفیت بالا دارای شکل منظم چرخ ، پوست نازک ، سفید با کمی خط قرمز به دلیل موجودات قرمز است. بدنه و قوام آن دارای رنگ کرمی روشن است ، از نظر بافت بسیار کمی یا بدون هیچگونه انعطاف پذیری ، نرم ، صاف و در دمای مصرف روان نیست. باید دارای رایحه دلپذیر ، مشخص و نسبتاً ملایم با عطر میوه ای باشد.

از افرادی که دارای شکل نامنظم ، پوست لزج ، بسیار مرطوب و نقاط متعدد هستند خودداری کنید. همچنین ، در صورت تغییر رنگ بیش از حد ، باز بودن زیاد ، بسیار سفت یا روان ، دانه دار ، لایه ای و دارای طعم بیش از حد اسیدی ، تلخ ، بسیار نمکی ، فلزی ، تند ، بسیار آمونیاکی و صابونی باشید.

ذخیره سازی

پنیر بری که یک محصول لبنی ملایم است ، بسیار فساد پذیر است و ممکن است فقط یک هفته دوام داشته باشد.

در خانه ، پنیر بری را کمی با موم یا کاغذ روغنی بپیچید تا از ایجاد یا خشک شدن قالب جلوگیری شود. همچنین به آن اجازه می دهد تا به طور طبیعی پیر شود و نفس بکشد ، بنابراین طعم تازه می ماند.

موارد استفاده آشپزی پنیر بری

بری یکی از متنوع ترین پنیرهای نرم است که می توان انواع دستور العمل ها را آزمایش کرد.

می توانید آن را ساده بخورید ، روی سالاد خود بپاشید یا در شیرینی جات و غذاهای طعم دهنده اضافه کنید.

برای تهیه ، آن را از یخچال خارج کرده و به مدت 1 ساعت در دمای اتاق بگذارید. خوب و کرمی به نظر می رسد تا از طعم آن بیشترین بهره را ببرید. گرم کردن آن برای مدت کوتاهی در مایکروویو باعث می شود از داخل آن مبهم شود.

به طور سنتی بری را به صورت گوه های کوچک خرد می کنند و با ترقه های نان تست ساده می خورند. همچنین می توانید آن را با انواع مواد افزودنی و نوشیدنی ترکیب کنید. از بری آب شده در بسیاری از غذاهای مختلف استفاده کنید تا از خوشمزه بودن و خوشمزه بودن آن لذت ببرید.

بری را به صورت ورقه های مثلثی برش دهید. پوست آن همراه با بقیه پنیر قابل خوردن است.

در اینجا برخی از نکات ارائه شده است

  • پنیر بری ذوب شده روی برگر ، همراه با ساندویچ بیکن یا غذای دریایی خوب می شود.

  • به عنوان پیش غذا ، پنیر را با میوه های شیرین یا آجیل ترکیب کنید تا طعم آن کامل شود.

  • پوسته بری یک ظرف شیرینی کلاسیک فرانسوی است ، جایی که یک چرخ کوچک پنیر بری در یک شیرینی پفکی پیچیده می شود و تا زمانی که قهوه ای طلایی شود پخته می شود.

  • کرپ لورن را با اسفناج ، پنیر بری و ژامبون آماده کنید.

  • آن را در شیرینی ، سس یا روی پیتزا یا نان های تخت بپزید.

  • دستور گراتن پنیر بری را با سیب زمینی و پیاز کارامل شده آماده کنید.

مشخصات ایمنی

پنیر بری از جمله نمک زیاد و چربی های اشباع شده حاوی محصولات لبنی است. آن را در حد اعتدال بخورید.

پنیرهای مسن ، از جمله بری ، دارای میزان زیادی تیرامین هستند و اگر فردی که از داروهای مهار کننده مونو آمین اکسیداز (MAOI) مانند فنلزین (ناردیل) استفاده می کند ، پنیر مصرف کند ، ممکن است دچار یک فوریت پزشکی شود که به آن “بحران فشار خون بالا (فشار خون بالا)“که علائمی مانند سردرد شدید ، تعریق ، خونریزی بینی ، ضربان قلب سریع ، درد قفسه سینه ، تاری دید ، تنگی نفس و گیجی دارد و باید فوراً به دنبال مراقبت های پزشکی باشد. همچنین ، آنها باید رژیم غذایی کم تیرامین را برای رژیم غذایی ادامه دهند. چند هفته پس از قطع این داروها

بنیاد ملی سردرد بری را در گروه “اجتناب” از گروه غذایی طبقه بندی می کند.

(سلب مسئولیت پزشکی)

منبع: کلینیک مایو: MAOI و رژیم غذایی.

همچنین بخوانید ≻≻-

پنیر چدار ارزش غذایی.

پنیر ریکوتا ارزش غذایی.

≻≻-بازگشت به محصولات لبنی از جانب حقایق تغذیه پنیر بریبه

≻≻-بازگشت به صفحه نخستبه

منابع بیشتر:

  1. پایگاه ملی تغذیه USDA. (در پنجره جدید باز می شود).

  2. بری/پنیر کامبرت آسان تهیه می شود. (در پنجره جدید باز می شود).

  3. بنیاد ملی سردرد-رژیم سردرد تیرامین کم. –pdfدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *