ROSCONGRESS

به نظر می رسد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور این هفته کلیشه ای از کلاس های کار بی تربیت روسیه را هدایت می کند ، زمانی که او یک روزنامه نگار تجاری با تجربه آمریکایی را مورد تمسخر و حمایت قرار داد. رها کردن باطن او گوپنیک در طول مصاحبه روی صحنه ، او ادعا کرد که او باید “زیبا” باشد تا استدلال پیچیده او را درک کند.

این مبادله روز چهارشنبه در پانل هفته انرژی روسیه در مسکو با نظارت هادلی گمبل روزنامه نگار CNBC انجام شد. روزنامه نگار پوتین را در مورد گزارش هایی مبنی بر ممنوعیت عرضه گاز روسیه به اروپا برای افزایش قیمت ها تحت فشار قرار داده بود ، و پس از رد این ادعا توسط رهبر روسیه ، او پرسید چگونه مسکو می تواند شرکای اروپایی خود را متقاعد کند که با توجه به چنین گزارشاتی یک منبع گاز قابل اعتماد است.

“یک زن زیبا ، زیبا. من یک چیز به او می گویم ، و او چیزی کاملاً متفاوت می گوید. پوتین در حالی که به طرف مردان تماشاچی روی می آورد ، گفت: “انگار او حرف من را نشنیده است.”

شوخی شوونیستی او در حالی رخ داد که رسانه های متعلق به کرملین که سفر وزیر امور خارجه ویکتوریا نولاند به روسیه را پوشش می دادند ، بیش از حد تمسخر شد و او را به عنوان یک زن نمادین دولتی مورد تمسخر قرار داد و از “پیشرفت زنانگی” در غرب ابراز تاسف کرد.

اعتراض روسیه بر زنان دیوانه آمریکایی در دولت

واضح است که آن احساسات منسوخ شده چندان برای خود پوتین بیگانه نیست.

پوتین قبل از اصرار بر این که مسکو در واقع گاز خود را به اروپا افزایش داده است و “هیچ چیزی برای حمایت وجود ندارد” گفت: “من آن را یکبار دیگر برای شما تکرار می کنم.” [the idea] که ما از انرژی به عنوان نوعی سلاح استفاده می کنیم. “

“آیا من واقعاً چیزی آنقدر سخت برای فهمیدن گفتم؟” او پرسید.

وی در ادامه با انتقاد از رهبران اروپایی به این دلیل که مسکو می تواند از انرژی به عنوان یک سلاح استفاده کند ، آنها را به خاطر اظهار چنین “مزخرفات کاملی” “بی خیال” خواند.

و در حالی که او این را “بدبینانه با انگیزه سیاسی” نامید که نشان دهد کرملین می تواند از افزایش قیمت گاز برای جلب رضایت ناظران آلمانی برای خط لوله نورد استریم 2 استفاده کند ، گفت که چنین تصویبی “تنش ها در بازار انرژی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد”.

او بعداً خاطرنشان کرد که “کاملا ممکن است” قیمت گاز به زودی به 100 دلار در بشکه برسد.

در مصاحبه جداگانه ای با گمبل در حاشیه این رویداد ، به نظر می رسد که پوتین در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا به جانشینان احتمالی فکر کرده است ، واکنش دفاعی نشان داد.

پوتین 69 ساله می گوید: “من ترجیح می دهم به چنین س questionsالات پاسخ ندهم ، این پاسخ سنتی من است.” ”

بر اساس رونوشت کرملین ، مصاحبه با وی به پایان رسید و به «شهروندی» حمله کرد که بسیاری او را بزرگترین رقیب سیاسی خود می دانستند تا اینکه در یک پرونده با انگیزه سیاسی به پشت میله های زندان انداخته شد.

“در مورد آقای [Alexei] ناوالنی؟ ” گمبل از رئیس جمهور روسیه پرسید. “آیا به بهبود کیفیت زندگی او علاقه دارید؟”

او گفت: “شهروندی که شما نام بردید اکنون در زندان است.”

پوتین با اذعان به اینکه شرایط در زندان های روسیه “بهترین نیست” گفت: “او تنها نیست.”

افراد دیگری نیز هستند که قوانین روسیه را نقض کرده اند و ما قصد نداریم آنها را تحت هیچ شرایط انحصاری قرار دهیم ، از جمله افرادی که از فعالیت های سیاسی به عنوان پوشش استفاده می کنند. “

بیشتر در The Daily Beast بخوانید.

داستانهای برتر ما را هر روز در صندوق ورودی خود دریافت کنید. ثبت نام کن!

Daily Beast Membership: Beast Inside عمیق تر به داستانهایی که برای شما اهمیت دارد می پردازد. بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *