پورعلیگنجی مدافع مهار + عکس


خبرنگار ایمنا گزارش داد؛ مرتضی پور علیگنجی مدافع میانی باشگاه پرسپولیس تهران در 10 بازی اخیر در کنار این تیم بوده است. جورجی ولسیانی جفت دفاع قرمز سرپوشیده و شاگردان یحیی گل محمدی موفق به ثبت نام هفت بازیکن با حضور این بازیکن در ترکیب اصلی شدند. تمیز ورق در مجموع 10 بازی انجام شد. پورعلیگنجی علاوه بر اینکه می تواند در دفاع عملکرد خوبی داشته باشد و نقطه قوت سرخ پوشان پایتخت محسوب می شود، در حملات این تیم نقش موثر و کلیدی دارد.

عملکرد مدافع پرسپولیس در بازی های این تیم نشان می دهد که مرتضی پورعلیگنجی پای ثابت حملات ضربه ایستگاهی و کرنر گل محمدی است. این بازیکن با توجه به قدش بارها به دروازه ضربه زده است ممنوعیت این تیم کار را برای حریف سخت کرد و با اینکه «پرسپولیس» هنوز به گل نرسیده بود، موقعیت های خطرناکی را رقم زد.

با این حال می توان گفت پورعلی برخلاف گنجی بازیکن موفقی برای سرخ پوشان است سرپوشیده او در خط دفاعی است اما چون در حملات این تیم شرکت می کند توسط مدافعان حریف مهار می شود و یکی از برنامه های حریفان دروازه شاگردان محمدی احتمالا مهار این مدافع در زمان سرخ پوشان است. استفاده از ضربات آزاد یا پاس دادن به توپ را در نظر بگیرید بال مردان حریف را شکست دهد

پورعلیگنجی مدافع مهار + عکس