در داخل پینترست به اشتراک بگذارید
محققان می گویند خانمها اصولاً به دلیل پسران کشف نشده واکسن آنفولانزا هستند. ممکن است می افزایند کدام ممکن است سفیدپوستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیایی ها نیز هزینه بالاتری به دلیل ایمن سازی دارند. گتی ایماژ
  • در داخل عالی پیدا کردن جدیدترین، محققان می گویند کدام ممکن است هزینه زیرین واکسیناسیون آنفولانزا در داخل {مناطق} خاصی به دلیل ایالات متحده آمریکا نوید خوبی برای فصل آنفولانزای امسال نخواهد بود.
  • ممکن است می افزایند کدام ممکن است این الگو ممکن است بر انواع {افرادی که} غیر مستقیم به واکسینه شدن در مخالفت با کووید-19 هستند، پس به دلیل به راحتی در دسترس است در دسترس بودن واکسن آن قرار است {بیماری}، {تأثیر} بگذارد.
  • ممکن است خاطرنشان می کنند کدام ممکن است ترکیبی آنفولانزا را انتخاب کنید و انتخاب کنید COVID-19 ممکن است ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را در داخل {پاییز} امسال آزار و اذیت قرار دهد.

همه شما اطلاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمار بر ایده اطلاعات های به راحتی در دسترس است عموم مردم در داخل زمان تخلیه است. در میان داده ها ممکن است به طور اضافی قبلی باشد یا نباشد. به دلیل وسط کروناویروس ما دیدن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفحه وب به‌روزرسانی‌های اقامت ما را برای معاصر داده ها تقریباً در مورد همه شما‌گیری COVID-19 دنبال کنید.

اشخاص حقیقی فوق العاده کمی فقط در داخل ایالات متحده آمریکا معمولاً واکسن آنفولانزا را برای دسترسی به “حفاظت گله” اکتسابی می کنند.

این سطح ای است آن قرار است انواع رضایت بخش به دلیل اشخاص حقیقی در داخل عالی گروه نسبت به 1 {بیماری} مصون هستند، به منظور که شیوع آن قرار است {بیماری} در همسایگی به مقیاس عقب هر دو ناپدید می تواند باشد.

این خبر ناامیدکننده ای برای فصل بلند مدت آنفولانزا است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهد شد ممکن است به طور اضافی برای بالقوه دسترسی به حفاظت گله برای COVID-19، {بیماری} کدام ممکن است {در حال حاضر} هیچ واکسنی برای آن قرار است {وجود ندارد}، خبر خوبی نباشد.

عالی پیدا کردن جدیدترین شیفته محققان دانشکده کالیفرنیا در داخل سانفرانسیسکو تأیید شد کدام ممکن است میزان واکسیناسیون آنفولانزای شخصی گزارش شده در داخل بین اشخاص حقیقی با بیرون بیمه درمانی پزشکی به 16 شانس گاز می گیرد.

محققان خاطرنشان کردند کدام ممکن است وضعیت امور پوشش بیمه، افتخار داشتن ارائه دهنده خدمات بهداشتی سفارشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سن به دلیل غیر زمینی ترین عناصر تصمیم گیری کننده در داخل اکتسابی واکسن آنفولانزای هر سال شهروندان آمریکا هستند.

این پیدا کردن خواهد شد خاطرنشان کرد کدام ممکن است خیلی کمتر به دلیل نیمی به دلیل بزرگسالان یانکی واکسن آنفولانزا را در کل فصل 2017-2018 اکتسابی کردند، روزی کدام ممکن است 61000 یانکی بر تأثیر آنفولانزا جان باختند.

دکتر آر. آدامز دادلی، خالق ارشد پیدا کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید درک پزشکی در داخل UCSF فیلیپ، ذکر شد: «برای دسترسی به حفاظت گله، همیشه باید به هزینه واکسیناسیون حدود 80 شانس برسیم، با این وجود هیچ زیرگروهی در داخل پیدا کردن ما بیش به دلیل 60 شانس نبود. موسسه R. Lee برای تحقیق پوشش سلامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید {دانشکده} پزشکی. او می رود خواهد شد همراه خود {دانشکده} پزشکی دانشکده مینه سوتا، {دانشکده} بهداشت پایه را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسسه انفورماتیک بهداشتی گفته می شود.

به آگاه دادلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکارانش، هزینه واکسیناسیون آنفولانزا بر ایده گروه شناسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر عناصر فوق العاده کاملاً متفاوت است. مثلا:

  • 22 شانس به دلیل یانکی های 18 به همان اندازه 24 ساله واکسن آنفولانزا را اکتسابی کردند در برابر این 59 شانس به دلیل اشخاص حقیقی بالای 75 12 ماه.
  • 16 شانس به دلیل یانکی های گمشده پوشش بیمه مقایسه شده است همراه خود 42 شانس به دلیل اشخاص حقیقی پوشش بیمه شده واکسینه شدند
  • 19 شانس به دلیل اشخاص حقیقی با بیرون ارائه دهنده خدمات بهداشتی سفارشی واکسن آنفولانزا را در داخل 12 ماه 2018 اکتسابی کردند، در برابر این 44 شانس برای بسیاری که ارائه دهنده خدمات بهداشتی سفارشی داشتند.
  • 32 شانس به دلیل اشخاص حقیقی با بیرون {بیماری} مداوم واکسینه شدند در برابر این 53 شانس برای مردم دارای 4 {بیماری} مداوم هر دو اصولاً.
  • 34 شانس به دلیل {افرادی که} {درآمد} خانواده خیلی کمتر به دلیل 15000 دلار آمریکا داشتند واکسینه شدند، در برابر این 42 شانس اشخاص حقیقی همراه خود {درآمد} بیش به دلیل 50000 دلار آمریکا واکسینه شدند.

خانمها (42 شانس) اصولاً به دلیل پسران (37 شانس) واکسن آنفولانزا اکتسابی می کردند، {در حالی که} هزینه واکسیناسیون در میان بسیاری سیاه پوستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپانیایی ها (34 شانس را انتخاب کنید و انتخاب کنید 29 شانس) خیلی کمتر به دلیل سفیدپوستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیایی ها (42 شانس را انتخاب کنید و انتخاب کنید 38 شانس) بود.

هزینه واکسیناسیون نیز به طور عظیم ای بر ایده جهان به دلیل زیرین 26 شانس در داخل تگزاس به همان اندازه بالای 44 شانس در داخل واشنگتن دی سی کاملاً متفاوت است.

تاثیر COVID-19 بر فصل آنفولانزا

دادلی ذکر شد کدام ممکن است در میان اقدامات تکمیل شده جلوگیری از شیوع COVID-19، شبیه بهره مندی از مزایای {ماسک}، تمیز کردن انگشت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکاف گذاری فیزیکی نیز نیاز به به جلوگیری از جنگ به دلیل شیوع آنفولانزای فصلی پشتیبانی تدریجی.

براندون یان، خالق اول پیدا کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید محقق پوشش های سلامت در داخل UCSF، به Healthline ذکر شد: «کووید-19 احتمالاً اشخاص حقیقی بیشتری را الهام بخش می تدریجی کدام ممکن است واکسن آنفولانزا را اکتسابی کنند.

با این وجود، بازدیدهای حضوری مراقبت های بهداشتی به طور چشمگیری به نفع بازدیدهای تلویزیونی، به طور قابل توجهی در داخل مراقبت های مقدماتی، در کل همه شما گیری کاهش یافته است است، به همین دلیل جایگزین های تزریق واکسن آنفولانزا فوق العاده محدودتر به احتمال زیاد خواهد بود. اینجاست کدام ممکن است به راحتی در دسترس است در دسترس بودن عظیم واکسن آنفولانزا در داخل بیرون به دلیل کلینیک‌های عادی، شبیه {داروخانه}‌های خواربارفروشی، فوق العاده مهم است.»

با این وجود، دکتر فیزل سید، سرپرست سراسری مراقبت های مقدماتی ChenMed، کدام ممکن است اقدامات پزشکی مراقبت های مقدماتی را برای سالمندان در داخل 10 ایالت مشارکت در می دهد، ذکر شد کدام ممکن است پاسخ ایالات متحده آمریکا به COVID-19 ممکن است به طور اضافی در واقعیت احتمالات کمتری را برای افراد در مخالفت با آنفولانزا در داخل 12 ماه جاری واکسینه تدریجی. .

سید به Healthline ذکر شد: «{در حال حاضر}، عدم اعتقاد به سیستم های مراقبت های بهداشتی ما ممکن است وجود داشته باشد. “من می روم قادر نیستم همراه خود تمام اطلاعات غلط تقریباً در مورد COVID-19 تصور کنم کدام ممکن است {به هر} طریقی نیاز {کسی} را برای اکتسابی واکسن آنفولانزا بهبود دهد.”

برای نمونه، پس به دلیل آنکه افسران ایالتی واکسیناسیون آنفولانزا را برای همه شما اطلاعات‌آموزانی کدام ممکن است {پاییز} امسال به گروه بازگشتند، مجبور کردند، معترضان در داخل آخر هفته به جاده‌ها آمدند.

ترکیبی آنفولانزا، COVID-19

وسط مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری به دلیل {بیماری ها} (CDC) عملکرد به دلیل واکسینه کردن 65 شانس به دلیل شهروندان آمریکا را برای آنفولانزا در داخل امتحان و راه اندازی حفاظت گله و متوقف کردن شیوع آنفولانزای عظیم در امتداد طرف همه شما گیری کووید-19 گفتن کرده است.

{پاییز} امسال هیچ عامل {نمی تواند} مهمتر به دلیل امتحان و بهبود تعیین مردمان آمریکا برای پذیرش واکسن آنفولانزا همراه خود آرامش خاطر باشد یا نباشد. دکتر رابرت آر.ردفیلدسرپرست CDC، طی مصاحبه ویدیویی فعلی آنلاین JAMA ذکر شد.

امسال 12 ماه فوق العاده مهمی برای ما است به همان اندازه بتوانیم آنفولانزا را به همان اندازه {جایی} کدام ممکن است می‌توانیم جدا بگذاریم.»

ردفیلد از قبلً تصدیق شد کدام ممکن است ترکیبی آنفولانزا را انتخاب کنید و انتخاب کنید کووید-19 می‌تواند {پاییز} 2020 را به بدترین تخصص در داخل ایالات متحده آمریکا به دلیل منظر بهداشت پایه بازسازی تدریجی.

سید ذکر شد: «COVID-19 دارایی ها ما را فراتر به دلیل چیزی کدام ممکن است کنار هم قرار دادن معامله با بودیم انتشار اطلاعات است. “برای سوق ارائه سیستم مراقبت های بهداشتی کدام ممکن است از قبلً آزار و اذیت قرار گرفته بود، به فصل آنفولانزا نیازی نخواهد بود.”

با این وجود، دکتر چارلز سی بیلی، سرپرست پزشکی برای پیشگیری به دلیل {عفونت} در داخل بیمارستان عرف جوزف را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیمارستان Mission در داخل جنوب کالیفرنیا، به Healthline ذکر شد کدام ممکن است COVID-19 می‌تواند باعث شود مردمان تهدید ابتلا به آنفولانزا را شدید‌تر بگیرند، کدام ممکن است نیاز به به نفع پیروی به دلیل انطباق باشد یا نباشد. همراه خود واکسیناسیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر اقدامات پیشگیرانه.

فصل هر سال آنفولانزا معمولاً به دلیل اکتبر تنظیم می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بین دسامبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژانویه به نتیجه نهایی شخصی می رسد. بیلی ذکر شد کدام ممکن است بین اقدامات احتیاطی {مرتبط} همراه خود کووید-19 را انتخاب کنید و انتخاب کنید درس‌های تحقق یافته است شده در داخل سیستم مراقبت‌های بهداشتی، به تذکر نمی‌رسد کدام ممکن است «فصل خطرناک آنفولانزا» تا این مرحله در داخل جاری تکامل باشد یا نباشد.

دسترسی به هزینه واکسیناسیون 65 شانس، چون آن است CDC نیاز دارد، بی سابقه به احتمال زیاد خواهد بود. با این وجود همچنان در داخل درجه پایینی قرار دارد کدام ممکن است برای دسترسی به مصونیت گله در مخالفت با آنفولانزا این یک ضرورت است.

به این دلیل سازماندهی، مشاوران گروه بین المللی بهداشت می گویند کدام ممکن است کمتر از 60 به همان اندازه 70 شانس به دلیل گروه برای دسترسی به مصونیت گله ای برای COVID-19 می خواهد – همراه خود این اعتقاد که وقتی در وضعیت ضعیف سلامتی شدن همراه خود کروناویروس جدیدترین مصونیت ایمن راه اندازی می تدریجی، یک چیز کدام ممکن است ادامه دارد به طور قطعی چسبیده نشده است.

دکتر فرانک اسلون، یکی از آنها در نظر گرفته نویسندگان پیدا کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقتصاددان سلامت در داخل {دانشکده} بهداشت پایه سنفورد دانشکده دوک در داخل کارولینای شمالی، هشدار داد کدام ممکن است حفاظت گله “احتمالاً به هیچ وجه در امتداد سمت آنفولانزا به انگشت نیامده است”، اگرچه “برای در میان ممکن است به انگشت آمده است.” سایر {بیماری} های عفونی.»

کمپین بازاریابی دانشگاهی واکسیناسیون

نویسندگان این پیدا کردن نیازمند عالی کمپین بازاریابی هماهنگ بهداشت پایه برای بهبود هزینه واکسیناسیون آنفولانزا، به طور قابل توجهی در میان بسیاری گروه های مستعد ابتلا به شناخته شده است در داخل تحقیقات شخصی شدند.

اسلون ذکر شد: “واکسن های آنفولانزا نیاز به به سادگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون تلاش روزی جدی به دلیل سوی گیرنده احتمالاً به راحتی در دسترس است باشد یا نباشد.”

کارفرمایان نیاز به ممکن است را تامین کنند. {داروخانه} ها نیاز به الهام بخش شوند به همان اندازه ممکن است را {تبلیغ} کنند. {در این} {امتیاز} توسعه هایی صورت گرفته است. {داروخانه} های بیشتری نسبت به در گذشته در داخل فروشگاه مواد غذایی هایی کدام ممکن است مردمان برای گرفتن داروها غذایی {خرید} می کنند قرار دارند.

محققان گفتند کدام ممکن است کمپین بازاریابی های دانشگاهی برای ضرب و شتم خیال ها تقریباً در مورد {خطرات} واکسن ها لازم است. ممکن است افزودند کدام ممکن است واکسیناسیون مجبور نیاز به در داخل {شرایط} خاصی شبیه گروه دانشکده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفتر فکر شود.

واشنگتن پست این هفته گزارش داد کدام ممکن است دکتر اسکات دبلیو. فعال کردن به ویروس کرونای جدیدترین برای انتشار در داخل امتحان و دسترسی به حفاظت گله.

اسلون ذکر شد کدام ممکن است باشد که می تواند یک باشد مغالطه مهلک به احتمال زیاد خواهد بود.

او می رود به Healthline ذکر شد: «ما نمی‌خواهیم با بیرون واکسن مؤثر به مصونیت گله‌ای در مخالفت با کووید برسیم. از دست دادن زندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر فوق العاده زیادی {در این} بهترین راه وجود می تواند داشته باشد.»