رویکرد ساده لوحانه من در مورد این موضوع را ببخشید ، اما من تعجب می کنم که چرا به نظر می رسد هیچ برنامه رژیم غذایی توصیه شده یا بهینه ای برای افرادی که حساسیت و عدم تحمل غذایی ندارند ، وجود ندارد. منظور من لزوما لیسانس فوتوراما نیست ، بلکه لیست خرید و فقط آشپزی است.

وقتی آشپزی و غذا خوردن را شروع کردم ، امیدوار بودم که طرحی آسان برای پیگیری وجود داشته باشد که شامل تمام مواد مغذی کلان و خرد ضروری ، و همچنین پیکربندی ای باشد که تهیه و ذخیره آن نسبتاً آسان است. آیا من یک منبع مهم را از دست داده ام یا واقعاً وجود ندارد؟ آیا واقعاً همه ما اینقدر متفاوت از یکدیگر هستیم؟

برای وضوح بیشتر ، متوجه می شوم که افراد اهداف متفاوتی در رابطه با تلاش برای کاهش وزن / افزایش وزن و تناسب اندام دارند ، اما برای ما که فقط منبع کامل سوخت می خواهیم که کمبود تغذیه ای برای ما ایجاد نکند … کسی کد را شکست؟

ویرایش:

من بسیاری از توصیه های کلی را در نظرات می بینم ، که استاندارد “بدون پاسخ” است که در مورد غذا می شنوم. مواردی مانند “خوردن انواع مختلف” و “اجتناب از غذاهای مفید”. به طور دقیق در اینجا ، من تعجب می کنم که آیا کسی برنامه رژیم غذایی کامل را که می تواند روزانه برای تأمین تمام مواد مغذی ریز و درشت برای افراد معمولی و بدون هیچ گونه شرایط خاص رژیم غذایی استفاده شود ، تنظیم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *