در داخل پینترست به اشتراک بگذارید
افراد ممکن است به طور اضافی وسوسه شوند کدام ممکن است خودشان بسیار ضدعفونی کننده بازو بسازند، با این وجود تمیز کردن بازو های متخصص همراه خود صابون تمیز کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب خوب و دنج تصمیم گیری در مورد بهتری است. گتی ایماژ
  • اصل العمل های ضدعفونی کننده بازو خودت کار کن به صورت اینترنت به راحتی در دسترس است است، با این وجود متخصصان می گویند این کالا DIY ممکن است به طور اضافی مناسب ترین انتخاب در کل شیوع {بیماری} کرونا نباشد.
  • قرار است به آنها بروند می گویند اصل العمل ها برای اکثر افراد فوق العاده پیشرفته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصولاتی کدام ممکن است به ناقص مخلوط شده می شوند می توانند باعث سوختگی هر دو مسائل نه شوند.
  • متخصصان می گویند تمیز کردن بازو ها همراه خود صابون تمیز کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب خوب و دنج یکی از ساده ترین راه ها برای حفاظت در مخالفت با COVID-نوزده است.

اطلاعیه FDA

گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید درمان (FDA) دارد معرفی شد فراخوان چندین ضدعفونی کننده بازو به عنوان یک نتیجه وجود بالقوه متانول.

متانول عالی الکل {سمی} است صورت خوردن {مقدار} قابل توجهی روی منافذ و پوست در واقع می تواند نتایج نامطلوبی قابل مقایسه با حالت تهوع، استفراغ هر دو عوارض داشته باشد یا نباشد. در داخل صورت خوردن متانول، مشکلات انتقادی تری قابل مقایسه با کوری، تشنج هر دو {آسیب} به سیستم عصبی اتفاق می افتد. بلعیدن محلول ضدعفونی کننده بازو تشکیل متانول، به طور ناخواسته هر دو عمدی، در واقع می تواند {کشنده} باشد یا نباشد. {برای اطلاعات بیشتر} فقط در مورد نحوه تجزیه و تحلیل ضدعفونی‌کننده‌های دستی گرفته شده، همین جا را ببینید.

اگر ضدعفونی کننده بازو تشکیل متانول خریداری کرده اید، نیاز به فوراً بهره مندی از مزایای آن قرار است را متوقف کنید. در داخل صورت فرصت آن قرار است را به فروشگاهی کدام ممکن است آن قرار است را خریداری کرده اید برگردانید. در داخل صورت بیانیه هرگونه عوارض ناخوشایند به همین دلیل بهره مندی از مزایای آن قرار است، نیاز به همراه خود فراهم کردن دهنده مراقبت های بهداشتی شخصی نام. اگر {علائم} می توانید داشته باشید خطر کننده اقامت هستند، فورا همراه خود شرکت ها فوریت های پزشکی نام.

همه شما اطلاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمار بر ایده دانش های به راحتی در دسترس است عموم مردم در داخل زمان تخلیه است. تعدادی از داده ها ممکن است به طور اضافی قبلی باشد یا نباشد. به همین دلیل قلب کروناویروس ما دیدن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفحه وب به‌روزرسانی‌های اقامت ما را برای به روز داده ها فقط در مورد همه شما‌گیری COVID-19 دنبال کنید.

به همین دلیل آنجایی کدام ممکن است یافتن ضدعفونی‌کننده‌های بازو طاقت فرسا‌تر می‌شود، متخصصان به خوردن‌کنندگان هشدار می‌دهند کدام ممکن است مراقب افزایش {نسخه}‌های بازسازی شده خودشان بسیار هر دو {خرید} اشتباهی {نسخه}‌های مبتدی باشند.

قرار است به آنها بروند می گویند تمیز کردن {صحیح} بازو ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فضا گذاری اجتماعی یکی از ساده ترین راه ها جلوگیری از جلوگیری از شیوع ویروس کرونای جدیدترین است.

استفان مورس، دکترای MS، متخصص {بیماری} های عفونی، “بازو های تازه بهترین راه فوق العاده مهمی جلوگیری از جلوگیری از {عفونت} هر دو تخلیه است، ویژه به ویژه همراه خود ویروس هایی قابل مقایسه با کروناویروس ها، کدام ممکن است می توانند ساعت ها به همان اندازه حتی در آینده هر دو اصولاً روی سطوح هر دو اشیاء بی جان اقامت بمانند.” به همین دلیل دانشکده کلمبیا در داخل سیب بزرگ، به Healthline ذکر شد.

وی خاطرنشان کرد: ضدعفونی کننده الکلی تشکیل کمتر از 60 شانس اتانول ترجیحاً کمتر از 62 شانس هر دو کمتر از 70 شانس ایزوپروپانول به طور مناسب آن را تایید. این ویروس کرونا را در داخل 15 به همان اندازه 30 ثانیه به همین دلیل بین می‌برد، مخصوصاً فقط در موردً مدت زمان روزی کدام ممکن است الکل بعد به همین دلیل استفاده بیشتر از تبخیر می‌شود، متعاقباً پایداری کنید به همان اندازه البته است تبخیر شود. ضدعفونی کننده ها جادویی به نظر نمی رسد که باشند. قرار است به آنها بروند واقعاً اصولاً برای {راحتی} هستند، برای الهام بخش می توانید داشته باشید به افتخار داشتن بازو های تازه در داخل روزی کدام ممکن است به آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید صابون تمیز کردن ورود ندارید هر دو روزی برای لباسشویی ندارید.

بهبود هزینه ضدعفونی کننده بازو

ضدعفونی‌کننده‌های بازو عالی کالای جیر جیر در داخل خرده فروش‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینترنت هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گزارش‌هایی مبنی بر بهبود هزینه در داخل آمازون را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصولاتی کدام ممکن است 50 شانس افزایش یافته به همین دلیل حد رایج {تبلیغ} می‌شوند.

دکتر ویلیام شافنر، متخصص {بیماری}‌های عفونی در داخل قلب پزشکی دانشکده وندربیلت در داخل تنسی، به Healthline ذکر شد: «این واقعاً زشت است، {افرادی که} به همین دلیل عصبی بودن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقدامات کیفیت بالا بهداشت پایه برای برای رسیدن به عالی دلار آمریکا اضافه شده استفاده بیشتر از می‌کنند.

وی افزود: من می روم واقعاً به همین دلیل این ماده موضوع {ناراضی} هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور قابل توجهی به همین دلیل آنجایی کدام ممکن است بدیهی است کدام ممکن است همه شما این مداخلات جلوگیری از جلوگیری از شیوع ویروس کرونا نتایج خصومت مقرون به صرفه دارد. آیا بسیاری از اشخاص حقیقی هستند این مدت زمان به مقیاس عقب می‌یابند و حتی حقوق برخی اشخاص حقیقی به همین دلیل بازو می‌رود.»

دکتر جیمی فریدمن، متخصص اطفال به همین دلیل سن دیگو، امیدوار است که گفت هفته قبلی رئیس جمهور ترامپ فقط در مورد وضعیت امور اضطراری سراسری به عنوان یک نتیجه شیوع COVID-19 به درگیری با بهبود هزینه پشتیبانی تدریجی.

“احساس می کنم بسیار وحشتناک است. اشخاص حقیقی حساس، قابل مقایسه با سالمندانی کدام ممکن است ممکن است به طور اضافی {درآمد} ثابتی داشته باشند، توانايي رفتار صنوبر هزینه های متورم به نظر نمی رسد که باشند. اکنون کدام ممکن است وضعیت امور اضطراری سراسری ممکن است وجود داشته باشد، این نامشروع است را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدواریم کدام ممکن است متخلفان به‌طور رادیکال تحمل پیگرد معتبر قرار گیرند.»

کالا DIY ممکن است به طور اضافی ناامن باشند

افرادی که توانايي رفتار {خرید} داروها ضدعفونی کننده در داخل خرده فروشان به نظر نمی رسد که باشند، نیاز دارند گزینه جایگزین برای هستند.

کمتر از در داخل عالی مورد، نتایج بهزیستی انتقادی داشت.

پسری در داخل نیوجرسی پس به همین دلیل بهره مندی از مزایای اسپری ضدعفونی کننده کدام ممکن است صاحب عالی خرده فروش محله ای 7-Eleven بازسازی شده بود، دچار سوختگی شد. {مالک} آب را همراه خود ضد عفونی کننده زمین مخلوط شده کرده بود کدام ممکن است به صورت اقتصادی به راحتی در دسترس است است با این وجود در بازار مجدد اندیشه در مورد نشده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخلوط شده را در داخل عالی بطری اسپری قرار داد.

مرد 11 ساله ای کدام ممکن است به همین دلیل این محصول استفاده بیشتر از می کرد به همین دلیل ناحیه بازو را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوت دچار سوختگی شیمیایی شد. گزارش شده است کدام ممکن است 14 بطری به همین دلیل این اسپری در گذشته به همین دلیل اطلاع پلیس در داخل خرده فروش فروخته شد.

فریدمن می گوید کدام ممکن است مشتریان نیاز به در همه زمان ها برچسب را هنگام {خرید} محصول ضدعفونی کننده بازو بررسی اجمالی کنند به همان اندازه به همین دلیل معتبر در دسترس بودن آن قرار است آرامش خاطر حاصل کنند.

«افراد نیاز به نیاز دارند بطری‌هایی باشند کدام ممکن است {به درستی} همراه خود داروها اشاره کردن شده روی برچسب برچسب گذاری شده باشند. اسپری یک استراتژی غیرعادی برای بهره مندی از مزایای ضد عفونی کننده معمولاً نیست، متعاقباً این نیاز به اولیه علامتی باشد یا نباشد کدام ممکن است این محصول صحیح نبود.

فریدمن افزود: «که ممکن است یک ناقص رایج یکی دیگر را کدام ممکن است من می روم می‌بینم آرم می‌دهد: {افرادی که} به همین دلیل {دستمال}‌های ضدعفونی‌کننده تصور می شود برای سطوح، روی بازو‌های شخصی استفاده بیشتر از می‌کنند.» “این کارآمد نمی شود، در نتیجه این {دستمال} {مرطوب} ممکن است به طور اضافی تشکیل سفید کننده هر دو داروها یکی دیگر باشد یا نباشد کدام ممکن است برای خوردن هر دو استفاده بیشتر از روی منافذ و پوست استفاده بیشتر از نمی شود. روی ظروف نوشته شده است کدام ممکن است بعد به همین دلیل استفاده بیشتر از بازو ها را بشویید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد به همین دلیل استفاده بیشتر از سطوح وعده های غذایی را نیز پاک کنید.

اصل پخت آنجاست

آ راهنمای آشکار شده گروه بهداشت جهان (WHO) در داخل 12 ماه 2010 فقط در مورد نحوه راه اندازی ضدعفونی کننده بازو در داخل دنیای آنلاین ما آشکار شده است.

با این وجود متخصصان می گویند این {سند} کدام ممکن است نحوه راه اندازی داروها ضدعفونی کننده همراه خود بهره مندی از مزایای موادی قابل مقایسه با اتانول را انتخاب کنید و انتخاب کنید پراکسید هیدروژن را منطقی سازی می دهد، برای مردم دوره ای فوق العاده پیشرفته است.

مورس ذکر شد: «قانون سرانگشتی‌های WHO فوق العاده هستند، با این وجود واقعاً مورد استفاده قرار گیرد خودت کار کن اندیشه در مورد نشده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است به طور اضافی {برای بسیاری} فوق العاده پیشرفته باشد یا نباشد. خواهد شد می توانید اتانول مایع آسان (70 شانس) هر دو ایزوپروپیل الکل (71 شانس هر دو 91 شانس) را در داخل {داروخانه} در داخل بطری های غیرعادی هر دو اسپری خریداری کنید. قرار است به آنها بروند آرام تر هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اندازه گیری ژل های اقتصادی روی بازو ها کسل کننده به نظر نمی رسد که باشند، با این وجود {کار} می کنند. اگر می توانید، آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید صابون تمیز کردن آسان به مشابه اندازه گیری کیفیت بالا هستند، حتی شاید بالاتر.»

تعدادی از قانون سرانگشتی های {مفید}

مورس می‌گوید برای افراد درست است کدام ممکن است تعدادی از اقلام اجباری را برای کنار هم قرار دادن شدن ذخیره کنند، با این وجود او می رود استدلال می‌تدریجی کدام ممکن است نیازی به {خرید} گروتسک معمولاً نیست.

وقتی همراه خود ناشناخته‌ها برخورد با می‌شویم، {خرید} کردن کل قسمت عالی پاسخ خالص است… من می روم اصرار می‌کنم چند مورد آخر هفته، احتمالاً 2 به همان اندازه سه، به همین دلیل فراهم می کند اجباری، به همین دلیل جمله وعده های غذایی، کالا کاغذی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید در واقع فراهم می کند نظافت را بخریم. داروهای می خواست را مجدداً پر کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر کودک هر دو حیوان خودت کار کن دارید، چیزی کدام ممکن است خواستن دارند را مشارکت در دهید.»

مورس می‌گوید برای تازه حفظ محل اقامت‌ها، اکثر کالا تمیزکننده عادی صحیح هستند.

برای سطوح، اصولاً کالا تازه کننده غیرعادی کیفیت بالا حرکت می کنند. سفید کننده خودت کار کن رقیق شده… عالی ضد عفونی کننده فوق العاده برای نیازهای انتقادی است. اگر به همین دلیل اسپری هوا استخدام می کنید، اطمینان حاصل کنید که کدام ممکن است میکروب کش است. نیاز به دارای برچسب سند EPA هر دو مشابه آن قرار است باشد یا نباشد.

شافنر می‌گوید وقتی افراد برای در نقطه زمانی کدام ممکن است کروناویروس جدیدترین به گروه‌شان بیاید، لوازمی را خریداری می‌کنند، {نباید} به سادگی به در نظر گرفته شده خودشان بسیار باشند.

او می رود ذکر شد: “می توانید داشته باشید به سختی کافی را، با این وجود نیازی ندارید کابینت شخصی را همراه خود آن قرار است پر کنید به همان اندازه همسایه می توانید داشته باشید نتواند مقداری به همین دلیل آن قرار است را تولید تدریجی.” همیشه باید شناخته شده به عنوان عالی گروه در نظر گرفته شده کنیم، 9 به ساده شناخته شده به عنوان عالی شخص.