شما می توانید هر چقدر که می خواهید کک بنوشید ، هر چقدر که می خواهید غذای ناخواسته بخورید ، هر چقدر که می خواهید سیگار بکشید ، به همان اندازه که می خواهید الکل بنوشید تا سلامتی شما خراب شود. از نظر علمی ثابت شده است که همه این موارد سالانه میلیون ها نفر را می کشد ، اما برای خرید آن نیازی به نسخه پزشک ندارید.

با این حال ، شما می خواهید برخی از داروها ، مکمل ها یا داروهای طبیعی را خریداری کنید ، و حتی پس از آگاهی کامل از خطرات احتمالی (حداقل در مقایسه با موارد قبلی) ، مقامات این کار را بسیار دشوار می کنند و موانعی را برای همه چیز از نسخه تا ممنوعیت کامل تعیین می کنند. به

من اخیراً IBS شدید بعد از آنتی بیوتیک ها داشتم ، چیزهای زیادی را امتحان کردم ، هیچ چیز کمک نکرد ، من می خواستم هلمینت درمانی (به مسئولیت خودم) را امتحان کنم و هیچ منبع تأیید شده ای توسط FDA (همان آژانس که فروش رایگان کک را مجاز می کند) پیدا نکردم. ، زمانی که من به خوبی می دانستم چه چیزی می خواهم بخرم. من می خواستم FMT را امتحان کنم و هیچ پزشکی نسخه من را امضا نمی کرد ، بنابراین مجبور شدم برای خرید آن به کشور دیگری بروم و به آداب و رسوم توضیح دهم که استفاده شخصی من است و آنها به من اجازه دادند آن را به کشور خود بیاورم ، اما من بودم من مطمئن نیستم که آنها درست کار کردند ، درست مثل زمانی که من فقط سعی می کنم شفا دهم ، اشتباه کردند !!

من نمی توانم بفهمم که چگونه به این نقطه رسیدیم که می توانید به راحتی به زندگی خود پایان دهید ، اما شما فقط مقررات و موانع قانونی را برای درمان خواهید یافت ، نه فقط در ایالات متحده ، بلکه تقریباً در همه جا در غرب. چطور ممکنه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *