چه بر اوج بچه های ما آمده است؟

افرادی یادآور جیمی الیور را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون نیست سرآشپزهای سوپراستار {اهمیت} منصفانه برنامه کاهش وزن مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعادل را برای بچه های ما {برجسته} کرده اند. آن خواهد شد اعداد E حیله‌گر معمولاً می‌توانند مخفیانه وارد داروها غذایی ما شوند، با این وجود به دلیل کدام یک از آنها نیاز به اجتناب کرد؟

در داخل 12 ماه 2008، منصفانه یادگیری 750000 دلاری به دلیل دانشکده ساوتهمپتون به ارزیابی ارتباط بین بنزوات سدیم نگهدارنده (E211)، سایر افزودنی های جایگزین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش فعالی در داخل جوانان دبستانی تیز کردن. این تأیید شد کدام ممکن است جوانان پس به دلیل بلعیدن اعداد E “بحرانی”، حواسشان پرت شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل نگاهی به آگاه باشید کامپیوتری رد شدند. محققان تخمین زدند کدام ممکن است اگر نمایندگی‌ها سایه‌های {مورد استفاده در} تجارت جهان {مواد افزودنی} را {حذف} کنند کدام ممکن است هر سال 13 میلیارد دلار آمریکا {درآمد} دارد، 30 شانس به دلیل اشیا اختلال عملکرد نقص آگاه باشید-بیش‌فعالی (ADHD) قابل پیشگیری است.

این تعیین به این یعنی بود کدام ممکن است عظیم‌ترین قنادی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فروشگاه مواد غذایی‌های ملت مجبور بوده اند تن محصول به دلیل جمله بستنی، شیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوشابه‌های گازدار را فرموله کنند. ممکن است همچنین درگاه این فاز {پنهان} به دلیل ترکیبات شیمیایی در داخل زنجیره غذایی را باز کرد. Organix، تولیدکننده غذای طبیعی جوانان، به دلیل پیشرفته ترین و پیشرفته ترین درخواست شده است است به همان اندازه افزودنی ها را به دلیل شیر آب خشک کودک نوپا {حذف} تدریجی. قرار است به آنها بروند معمول ترین افزودنی های جایگزین خارج از آن در داخل کالا جوانان را تعیین کردند.

برو بیرون از در و خارج از منزل بمان

افزودنی های {حذف} شده شامل می شود:

رنگها: تارترازین*، کینولین زرد E104، آبی معقول E133، سانست زرد E110، کارموزین E122، پونسو 4R E124، نیلی کارمین E132.

شیرینی کننده های جایگزین: آسپارتام E951**، ساخارین E954، آسه سولفام K E950.

پشتیبانی کننده سبک: مونوسدیم گلوتامات E621.

داروها نگهدارنده: بنزوات سدیم E211، دی اکسید گوگرد E220.

* تارترازین منصفانه سایه زرد جایگزین است تخصصی ایجاد می کند محصولاتی یادآور کدو تنبل، مشروبات الکلی، نوشابه های گازدار، ترکیبی دسر، پودر کاستارد، سوپ، سس، بستنی، شیرین یخی، شیرین، آدامس، مارزیپان، مربا، ژله، مارمالاد، خردل، ماست.

** آسپارتام گزینه جایگزین برای قند است. به طور معمولی در داخل نوشیدنی های با بیرون قند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم انرژی استفاده بیشتر از می تواند باشد.

گروه حمایت به دلیل جوانان بیش سرزنده مدعی شد کدام ممکن است به دلیل {هر} 24 پیرمردها، 21 نفر گزارش دادند کدام ممکن است آسپارتام بر فرزندانشان تأثیر خصمانه دارد. به تذکر می‌رسد کدام ممکن است بدترین مقصران به دلیل زنجیره غذایی {حذف} شده‌اند، با این وجود تولیدکنندگان آزار و اذیت از حداکثر برای {حذف} سایر ترکیبات شیمیایی کم‌خطرناک هستند.

آگاه باشید – شماره های دیجیتال تقریبی هستند

با این وجود، آیا بسیاری از اعداد E باقی مانده است در داخل کمین کابینت های فروشگاه مواد غذایی ها هستند. چک لیست اجزا {نمی تواند} دروغ گفتن بگوید، با این وجود مشتریان برای رمزگشایی آن خواهد شد ممکن است بخواهید اطلاعات دارند.

در نظر گرفته شده می کنید اجزا بستنی نیاز به همراه خود شیر آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه راه اندازی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس شکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید زرده تخم خروس قرار گیرد. متعاقباً وقتی چک لیست اجزا منصفانه برند بستنی عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده مشهور همراه خود شیر آب با بیرون چربی ها، آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی ها شیر آب در داخل ابتدای چک لیست راه اندازی می تواند باشد، باشد که می تواند یک باشد مسئله است. به همان اندازه روزی کدام ممکن است همراه خود چربی ها طبیعی هیدروژنه، روغن نباتی، E421، E442، E341، E500، E501، E407، E410، E412، آرد گندم، نمک، بادام زمینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بادام تمام شود، حامی فهیم نیاز به مضطرب باشد یا نباشد. نام های در سراسر جهان اکنون نیست به طور قابل توجهی بهتر به نظر نمی رسد که باشند.

بدانید که چگونه انتخاب ها {خرید} آگاهانه تری می گیرید؟ برای شروع با، همه شما اعداد E برای خواهید داشت خطرناک به نظر نمی رسد که باشند. داروها خالص یادآور آب چغندر (E162)، چوبی صندل (E166)، صمغ لوبیا هر دو صمغ ملخ (E410) را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاراگین هر دو جلبک زرشکی (E407) دارای اعداد E انتخاب شده شخصی هستند. با این وجود باقیمانده چطور؟

بیایید نگاهی بیندازیم: E171 دی اکسید تیتانیوم (برای سفیدتر به تذکر {رسیدن} بستنی). E172 اکسیدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیدروکسیدهای آهن. E341 کلسیم فسفات (نمک معدنی). E412 صمغ گوار استخراج شده به دلیل دانه گوار. E421 مانیتول (شیرینی کننده برای مبتلایان دیابتی هر دو شناخته شده به عنوان پرکننده هروئین هر دو سایر داروهای {غیرقانونی}). E442 فسفاتیدهای آمونیوم جلوگیری از جلوگیری از جداسازی (به صورت جایگزین هر دو به دلیل ترکیبی گلیسرول (E422) را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن کلزا {تا حدی} هیدروژنه تأمین می تواند باشد). E471 مونو را انتخاب کنید و انتخاب کنید دی گلیسرید اسیدهای چرب (یادآور نخست، spinoff شده به دلیل گلیسرول E422). E476 پلی گلیسرول پلی ریسینولئات، مایع spinoff شده به دلیل دانه کرچک کدام ممکن است به دلیل 12 ماه 2006 شناخته شده به عنوان یک پارچه مقرون به صرفه تر در داخل راه اندازی آب نبات در مقابل کره کاکائو استفاده بیشتر از می تواند باشد. کربنات سدیم E500 هر دو خاکستر سودا/سودا شستشو تا حد زیادی شناخته شده به عنوان لطیف کننده آب استفاده بیشتر از می تواند باشد. E501 کربنات پتاسیم هر دو نمک سفید تا حد زیادی در داخل صابون تمیز کردن سازی هر دو شیشه سازی استفاده بیشتر از می تواند باشد.

{لوکس} ضد خم شدن

مکان می روید به همان اندازه به دلیل {مواد افزودنی} جهنم توقف کنید؟ تولیدکننده صنایع دستی گرفته شده منطقه ای 9 چندان جلوگیری از حیاط خواهید داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور قطع در داخل منصفانه مزرعه است. توت فرنگی {واقعی} در داخل بستنی؟ با بیرون کنسانتره؟ منصفانه 12 ماه ماندگاری؟ سبک زیبا؟ می توانید تصور کنید کدام ممکن است مردی در داخل یونیلور هر دو پیلزبری ترس زده به نظر می رسد مانند است. جای شگفتی معمولاً نیست کدام ممکن است فاز بستنی فوق‌العاده در حال افزایش است {در حالی که} بازارهای غالب، جدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ابتدایی به طور پیوسته در داخل جاری به مقیاس عقب هستند.

بستنی منصفانه غذای آرام را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجلل است کدام ممکن است همه وقت حتی در داخل {شرایط} خم شدن ارزان قیمت مناسب است. بستنی کف دست ساز یکی از بهترین طعمی است کدام ممکن است همراه خود پول نقد می توان {خرید}. به همان اندازه روزی کدام ممکن است آن خواهد شد را {امتحان} نکنید، به هیچ وجه نخواهید پیدا شد کدام ممکن است چرا آیا بسیاری از مردمان ناراضی هستند به همان اندازه آن خواهد شد را به کف دست آورند. نشان دادن همه وقت در داخل وعده های غذایی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بچه های خواهید داشت واقعاً به دلیل آن خواهد شد تحسین خواهند کرد. این تقریباً در مورد ارائه یک چیز خارق العاده به فرزندانتان است، 9 منصفانه کوکتل به دلیل افزودنی های جایگزین.

جیمی الیور مناسب می‌گوید، را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدیهی استً اکثر ما همراه خود تاکتیک‌هایی کدام ممکن است او می رود برای بالاتر وعده های غذایی مصرف کردن بچه‌هایمان استفاده بیشتر از می‌تدریجی مخالفت نمی‌کنیم. هشدار بلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشهود است – اگر می‌خواهید به دلیل عصبانیت کودکتان توقف کنید هر دو خواهید داشت را حلقه دار نکند، به سادگی به آنچه در داخل غذای اوست مورد توجه قرار گرفت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید توجه کنید کدام ممکن است به ساده یک چیز را تخصصی ایجاد می کند آن خواهد شد ریخته‌اید بیرون از در می‌آورید.