امروز چیز کوچکی را به اشتراک می گذارم ناهمسان – و بیشتر شخصی – از دستور العمل های معمول و نکات غذایی. این چیزی است که به همان اندازه برای رفاه مهم است … حفظ و نگهداری روابط سالم و عاشقانهبه تیم JSHealth پیشنهاد کرد که من در این مورد بنویسم – بنابراین حدس می زنم اینجا باشد … هاها!!

من در خانواده ای بزرگ شدم که روابط با کیفیت همیشه اولویت اصلی آنها بوده است. مادرم مشاور روابط و روابط جنسی بود ، جایی که اغلب بینش های خود را به اشتراک می گذاشت. علاوه بر این ، والدین من همیشه ازدواج خود را بر هر چیز دیگری که می دانم بسیار نادر است ترجیح داده اند. این باعث شد که سطح کار بالا برود!

بنابراین می توان گفت که ازدواج من احتمالاً (و از جهاتی) هم بسیاری) مهمترین چیز در زندگی من نقطه.

ازدواج چیز زیبایی است. من همیشه به طرق مختلف اعتقاد داشته ام که این ارزشمندترین سفر در زندگی است – شناختن نیمه دیگر شما. کار مشترک برای ایجاد ارتباط عمیق و معنی دار از طریق شادی ها و مشکلات زندگی باید یکی از لذت بخش ترین تجربیات باشد.

روابط سالم برای من و دین یک اولویت مطلق است – ما در یازدهمین سال زندگی مشترک هستیم. من می خواهم مواردی را به اشتراک بگذارم که ما را نزدیک و متصل نگه می دارد ، حتی زمانی که ما با هم یک کسب و کار ایجاد می کنیم (که به طور ملایم می تواند بسیار استرس زا باشد!):

  • آخر هفته ها با هم – ما سعی می کنیم از هر کاری (در چند سال گذشته) اجتناب کنیم و از زمان با کیفیت زیادی در کنار هم لذت ببریم. پیاده روی ، ورزشگاه رفتن و آشپزی با هم. اگر بچه داشتیم ، فقط آنها را وادار می کردیم که به این زمان با کیفیت بپیوندند ، و همچنان اطمینان حاصل کنیم که مدتی را تنها می گذرانیم!
  • هر شب فناوری را تا ساعت 21:30 خاموش کنید – زندگی ما را تغییر دهید! (خوب خوب! شاید ساعت 10 شب برای دین باشد lol)
  • در اتاق خواب تلفن وجود ندارد – این به اتاق خواب ما کمک می کند تا فضایی مغذی باشد که در کنار هم بودن آرام ، آرام و سالم باشد. دین می داند چگونه می تواند تماس ها را به طبقه پایین و یا خارج از منزل برساند.
  • تعطیلات سالانه با هم – هر سال در کریسمس ، از آغاز JSHealth ، من و دین به مدت دو هفته ، فقط ما دو نفر ، پرواز می کنیم و از زمان خاصی با هم لذت می بریم. به این ترتیب ما از یک سال شلوغ بهبود می یابیم. خروج از رسانه های اجتماعی در این مدت نیز بسیار مهم است.
  • از مقایسه / نظر دیگران بپرهیزید – به یاد دارم که در رابطه ای بودم که خیلی به فکر دیگران فکر می کردم. من یک عاشق طبیعی مردم هستم و بیش از حد نگران این هستم که دیگران به طور کلی چه فکر می کنند. اما وقتی با دین ملاقات کردم ، به یاد آوردم که بقیه جهان اهمیتی ندارند. و حقیقت این است که من و دین احساس می کنیم دنیای ما با هم بسیار ارزشمند است – بقیه واقعاً مهم نیستند. یادآوری این نکته بسیار مهم است. از آنجا که مردم بسیار قضاوت می کنند و گاهی اوقات نیز حسادت می کنند – شما فقط مراقب محافظت از روابط خود نیستید. در آغاز ازدواج ما ، من شنیدم که شخصی به چیزی وحشتناک و غیر واقعی درباره دین اشاره کرده است … و این فقط به من یادآوری کرد که چقدر مهم است که قضاوت دیگران را لغو کنید و بر حقیقت خود تمرکز کنید.
  • پرهیز از کمال – ما هر دو از نوع A هستیم – به خودمان فشار زیادی می آوریم تا این کار را به خوبی و به طور کامل انجام دهیم. ما واقعاً سخت کار می کنیم تا مانع از این شویم که عاملی در روابط ما باشد. به عنوان مثال ، اگر در طول هفته به اندازه ای که دوست داریم وقت نداشته باشیم. یا چند هفته صمیمیت ما به دلیل خستگی از کار کمتر از دیگران است ، این خوب است. من فکر می کنم در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم ، انتظار داریم همه چیز در هر زمان بی نقص باشد. وقتی این فشار را رها می کنید ، به وضوح می بینید که مهم این است که بیشتر اوقات چه اتفاقی می افتد. ما همیشه به خود یادآوری می کنیم “لازم نیست همیشه کامل باشد”.
  • کاهش استرس برای رابطه جنسی بهتر – من دوست ندارم زیاد درباره زندگی جنسی خود صحبت کنم زیرا می دانم که این نوع گپ زدن می تواند به مقایسه منجر شود. داشتن یک مادر به عنوان متخصص جنسی ، من می دانم که رابطه جنسی چقدر مهم است ، اما اینکه جریان دارد و جریان دارد. هم من و هم دین به صمیمیت در روابطمان اهمیت می دهیم و اطمینان می دهیم که با هم وقت می گذرانیم ، که منجر به میل طبیعی و زندگی جنسی داغ می شود. من به شما می گویم ، رابطه جنسی با افزایش سن بهبود می یابد. شما فقط بدن خود را به خوبی می شناسید. و من همچنین معتقدم که بدن باید احساس آرامش کند – بنابراین کاهش استرس زندگی یک فرد برای زنده نگه داشتن عاشقانه بسیار مهم است.
  • ما می دانیم چه چیزی مهم است- ازدواج ما حرف اول را می زند ، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد. بقیه اولویت دوم ماست. ما با هم کار می کنیم و بنابراین این ذهنیت یک دلیل حیاتی و احتمالاً دلیل مهمی برای همکاری خوب است. اگر کار و تجارت حرف اول را می زد ، استرس زیادی برای ما ایجاد می کرد.
  • کنار هم بودن از راه خوب و بد – ما یک زندگی زیبا و سرشار از برکت داریم ، اما من همچنین در دو سال گذشته پس از یک ضربه شخصی که علائم PTSD را برای من به همراه داشت ، یک چالش بهداشتی روانی طاقت فرسا داشتم. اضطرابی که احساس کردم مربوط به از دست دادن عزیزانم بود. بزرگترین ترس های من به سطح زمین رسانده شد. برای شفافیت 100٪ ، احساس کردم نزدیکترین افرادم را از دست خواهم داد. وسواس وحشتناکی در مورد باخت داشتم. دین برای من بسیار قوی و فداکار بود. و شاید روزی مجبور شوم همین کار را برای او انجام دهم. این زندگی است – کامل نیست و مواقعی وجود دارد که پر از درد است. شما باید این انتخاب آگاهانه را انجام دهید تا در کنار خوبی و بدی در کنار یکدیگر باشید. اگرچه دو سال گذشته بسیار سخت بود ، اما در واقع ما را به هم نزدیک کرد. بنابراین زمانهای سخت به شما کمک می کند تا بیشتر با زندگی و عزیزان خود ارتباط برقرار کنید.
  • توجه – اگر یکی را برای یکدیگر ندارید ، همه چیز آسیب می بیند. این احتمالاً دلیل اصلی این است که ما می توانیم هر روز با هم کار کنیم.

هیچ یک از موارد فوق به طور کامل انجام نشده است و گاهی اوقات شکست می خوریم. و این هم خوب است این که “ما تمام تلاش خود را می کنیم” مهمترین چیز است.

توجه داشته باشید که باید گفت فرهنگ ما از طریق رسانه (فیلم ، کتاب و …) عاشقانه و روابط را تا حدی جلوه داده است که دستیابی به آن غیر ممکن به نظر می رسد. من آن را در زندگی کاری و شخصی خود بسیار می بینم. من هرگز فراموش نمی کنم پست اخیر اینستاگرام را بخوانم که در آن آمده بود: یک رابطه عاشقانه سالم آن است که احساس کنید کاسه گرم بلغور جو دوسر با دارچین و عسلبه در داخل احساس امنیت می کند ، گرم است و بس. احساس خوبی برای روح دارد. این کیکی نیست که روی آن جرقه ، خامه و شکلات بریزید.

و این خیلی درست است. رابطه جایی است که دو نفر دور هم جمع می شوند و سفری ناقص را آغاز می کنند ، اما شاید یک تجربه مادام العمر باشد که در آن خود و شخص دیگری را در هسته اصلی خود بشناسید ، که معنا ، شادی و زیبایی زیادی را در اطراف شما به ارمغان می آورد.

مقایسه رابطه خود با دیگران واقعاً مضر است زیرا هر رابطه بسیار متفاوت است.

من فقط می توانم هر روز دعا کنم تا این عشق و شادی بزرگ یک عمر طول بکشد.

من عاشق جس x هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *