برخی از باکتری های روده ای می توانند مزایای غذاهای سویا را افزایش داده و منجر به محافظت بیشتر از استخوان ها ، کنترل بهتر علائم یائسگی و کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات شوند.، ولی چگونه می توانیم رشد این باکتری های خوب را تحریک کنیم؟

یائسگی است مشخص می شود با کاهش استروژن ، که باعث علائم ناخوشایند گرگرفتگی می شود [also known as hot flashes]، تعریق شبانه ، اختلالات خواب و خشکی واژن. در میان این علائم یائسگی ، بسیاری از زنان گرگرفتگی را گزارش می دهند که بیشترین ناراحتی را ایجاد می کند. ” شاید با رزومه من در آدرس آشنا باشید شواهد موجود برای نقش فیتواستروژن های سویا در تسکین این علائم ارایه شده در من زودتر ویدیو سویا غذا و یائسگیبه من بحث و گفتگو جدیدترین متاآنالیز در من اخیرا ویدیو،، نحوه تبدیل به سازنده Equolبه اگرچه توازن شواهد نکته ها به بر فواید من اهل، نتایج مطالعات فردی در همه جا وجود دارد. بله ، برخی تحقیقات نشان دادن 20 ، 30 ، حتی 40 درصد بهتر از کنترل ، اما برخی هیچ تاثیری نشان ندادهمانطور که در 0:38 در من مشاهده می کنید ویدیوبه

این چیزی است که بود اشاره شد از جوامع حرفه ای مانند کالج آمریکایی Oمتخصص زنانs در واقع ، تیاین مکمل ها ممکن است م workثر باشند ، اما شواهد متناقض هستند. این ممکن است تا حدی به این دلیل باشد که مواد افزودنی مورد استفاده از قسمت های مختلف سویا گرفته شده است. منتی می تواند ، شاید بهتر است اگر، به جای مکمل ، من غذا هستم استفاده شدهبه مقدار مصرف حدود دو وعده غذای سنتی سویا در روز خواهد بود-مثلا، دو لیوان شیر سویابه در واقع این همان چیزی است که زنان مسن تر در ژاپن می بینید انجام میدهم،، و آنها دارای برخی از پایین ترین سطح موج گرمای ثبت شده در جهان هستند. با این حال، حتی مطالعات بر روی غذاهای سویا ، برخلاف مکمل ها ، انجام شده است گزارش شده نتایج متناقض چرا این همه تناقض؟ ممکن است مربوط به باکتری های روده ما باشد.

افرادی که بخور غذاهایی که از دانه های سویا تهیه شده اند ایزوفلاونهای ارتقا دهنده سلامت ، تمایل به داشتن سطوح پایین بیماریهای مزمن مختلف، مانند “بیماریهای قلبی عروقی ، پوکی استخوان و برخی سرطانها مانند سرطان سینه ، پروستات و روده بزرگ” ، به طوری که جآ ما با خوردن غذاهای سویا بیشتر این حفاظت را بدست آورید؟ منt می تواند کمی پیچیده تر از این باشد. برخی از باکتری های روده ای وجود دارند که می توانند ایزوفلاون های سویا را به ترکیب بالقوه مفیدتری تبدیل کنند تسخیر کردن، اما nهمه مردم می توانند این تحول را انجام دهندبه چرا که نه؟ باز آنجا که همه افراد انواع خاصی از باکتری های خوب را در روده خود ندارند. وجود دارد دو نوع مردم در سراسر جهان: بسته به فلور روده ای ، تولیدکنندگان equol و تولید کنندگان غیر equol. تیخود می توان کمک تفاوت مزایای سلامتی را که در آزمایشات بالینی مشاهده می کنیم ، در نظر بگیرید. ممکن است توضیح دهد که چرا برخی افراد از سویا بیشتر از دیگران سود می برند.

مثلا، ممکن است به یاد داشته باشید a مطالعه ای که به آن پرداختم قبلا در مورد ظاهر شیر سویا جلوگیری کردن از دست دادن استخوان در ستون فقرات زنان یائسهکه در 2: 3 نشان می دهم2 در من ویدیوبه خوباگر تقسیم کنیدشمازنان در حال تبدیل شدن به تولیدکنندگان equoli و تسخیر کردن غیر تولیدکنندگان ، این را خواهید یافت سویا در equol کار می کند نهتولید کنندگان،، ولی سپس به نظر می رسد در زنانی که باکتری های روده ای آنها وجود دارد ، حتی بهتر عمل کند من میتوانم سویا را به سطح بعدی برسانید.

ژاپنی ها بیشتر بی تفاوت هستند انجام دادن سویا که می خورید ، علائم یائسگی کمتری داریدهمانطور که در ساعت 2:55 در معدن مشاهده می کنید ویدیوبه برخی تحقیقات پیشنهاد میکنم مردان تولید کننده اکول ممکن است کمتر به سرطان پروستات مبتلا شوند. اگر چنین است ، شاید ما باید پژوهش احتمال بهبود محیط روده به فعال کردن تولید equol تنها اقلیتی از جمعیت مسن در غرب من میتوانم تولید کردن Equol با این حال تقریبا هر گونه جانوری دیگر به نظر می رسد تا بتوانم آن را تولید کند بدون هیچ موضوع. در واقع اینطور است وجود دارد نام او زیرا اولین بار در آن کشف شد اسب سواریبه منجالب اینجاست که اسبها equol تولید کنید در حین بر تابستان ، ولی نه بر زمستان به دلیل تابستان است هنگامی که باکتری های روده آنها در هکتار استو دسترسی به فیتواستروژن ها در شبدربه تیکلاه اولین سرنخ ما بود که equol از گیاهان ساخته شده است.

“سپس این س importantال مهم مطرح می شود ، یعنی. جآ ما کسی را که می گیرد بگیرد nاوهt equol بسازید و آنها را به equol تبدیل کنیدسازنده؟ البته، ممکن است که برعکس عمل کن؛ هاستفاده بیش از حد از آنتی بیوتیک هاکه حذف فلور روده احتمالاً این کار را انجام می دهد ، “خلاص شدن از شر اشکالات خوب شما ، اما چگونه می توانید به دست آوردن اشکالات خوب مناسب؟ استراتژی های پیشنهادی عبارتند از تغییر رژیم غذایی یا پروبیوتیک ها

به نظر نمی رسد رژیم های پروبیوتیک استاندارد این کار را انجام دهند کمک،، با اينكه، تغییر رژیم چطور؟ آحدود نیمی از افراد ژاپنی و کره ای می توانند تولید کردن equol ، اما فقط به اندازه پایین یکی که در هفت آمریکایی ها من میتوانمبه ایا می تونمبودن زیرا سویا بیشتر در آسیا مصرف می شود؟ این منطقی خواهد بود: مناگر سویا زیاد بخورید ، می توانید رشد باکتری هایی را در روده خود تحریک کنید که می توانند سویا را هضم کنند. آ ماه مواجهه با مکمل ایزوفلاون سویا ظاهر نمی شود تبدیل تساویغیر تولیدکنندگان به تولیدکنندگان، با این حالبه آبعد فقط دو هفته از نوشیدن سه لیوان شیر سویا در روز،، با این حال، سه بر شش زنان بود تبدیلویرایش که در تساویتولید کنندگان همانطور که در 4: 4 مشاهده می کنید5 در من ویدیو، fیا مثال آ زن من شروع کردم به ندرت ساخت هر کدام تسخیر کردن اصلاًبه پس از دو هفته نوشیدن شیر سویا ، او دریافت کرد خوشه های زیبا equol چه زمانی محققان باعث شد بیشتر بنوشد، اما منبرای همه زنان کار نمی کند و وقتی که محققان من سعی کردم همان آزمایش روی مردان ، هیچ اتفاقی نیفتاد. ببا تابلوی نقاشی ببرید

آیا گروهی از غربی ها وجود دارد s سطوح بالای معادله از جانب سازمان بهداشت جهانیمتر ما می توان می تواند دریافت کند پی گیری؟ گیاهخواران من دارم یکی از بالاترین سطح تولید equol که تا کنون ثبت شده است و هستند بیشتر از چهار بار بیشتر محتمل است بودن تولیدکنندگان equol به عنوان همتایان غیر گیاه خوار خود. Wاو؟ محققان با توجه به داده های متناقض در مورد سویا ، فکر نکنید دلیل آن سویا است، ولی می تونی بودن زیرا آنها بیشتر پروبیوتیک می خورند، مانند الیاف؟ یا،، شاید دمصرف چربی ضروری کاهش می دهد توانایی فلور روده برای ساختن equol ، یا شاید سپس وجود دارد چیزی که مربوط به مصرف کلسترول استبه تجزیه و تحلیل رژیم های غذایی بر تولیدکنندگان معادله، به نظر می رسد آنها هستند بیشتر احتمال دارد من می خورم مقادیر بیشتر از کربوهیدرات هاهیدراته کردنs ، پروتئین های گیاهی و فیبربه

Rمحققان تلاش کرده اند دادن مردم به همراه سویا از فیبر استفاده می کنند ، اما به نظر نمی رسد که این روش مثر واقع شود. برای کسانی که رژیم گیاهی می خورند هرچه باشد به زودی ممکن است بودن تنها تولیدکنندگان باقیمانده Equol باقی مانده اند ، زیرا جمعیت آسیا به حفظ رژیم غذایی خود ادامه می دهد.

کلیدهای اینچنینی

 • تعادل شواهد نشان می دهد که سویا در تسکین علائم یائسگی مفید است.
 • خوردن غذاهای ساخته شده از سویا می تواند میزان بی شماری از بیماری های مزمن از جمله بیماری های قلبی ، پوکی استخوان و سرطان سینه ، پروستات و روده بزرگ را کاهش دهد.
 • برخی از باکتری های روده می توانند ایزوفلاونهای سویا را به اکول تبدیل کنند ، که به طور بالقوه حتی مفیدتر است ، اما همه انواع خاصی از باکتری ها را برای این کار ندارند.
 • این تفاوت در فلور روده ممکن است به توضیح تفاوت مزایای سویا در مطالعات کمک کند.
 • کسانی که باکتری های روده ای آنها قادر به تولید equol هستند ممکن است علائم یائسگی کمتری داشته باشند و به عنوان مثال سرطان پروستات کمتری داشته باشند.
 • فقط اقلیتی از بزرگسالان غربی می توانند equol تولید کنند ، اگرچه تقریباً همه گونه های جانوری دیگر قادر به انجام این کار هستند.
 • Equol از گیاهان تولید می شود.
 • گیاهخواران دارای بالاترین سطح تولید اکوول هستند و بیش از چهار برابر بیشتر از افراد غیر گیاهخوار احتمال تولید اکول دارند.

کنترل ایمن کنترل گرمازدگی چه بودآاو هست؟ نگاهی بیاندازید من ویدیو فیتواستروژن های سویا برای گرگرفتگی یائسگیبه

رژیم های گیاهی تأثیرات مختلفی بر سلامت باکتری های خوب روده ما دارند. برای مثال ببینید:

 • میکروبیوم: تاریخ داخلی
 • میکروبیوم: ما همان چیزی هستیم که می خوریم
 • Flashback Friday: Prebiotics – مراقبت از باغ داخلی ما
 • چی وانتروتیپ میکروبیوم روده ما؟
 • چطور عوض کنیم وانتروتیپ ما
 • چگونه می توان یک اکوسیستم سالم روده ای را توسعه داد
 • نحوه تبدیل شدن به فوق اهدا کننده پیوند مدفوع
 • چگونه سطح TMAO خود را کاهش دهیم
 • فلش بک جمعه: روده دیس بیوز – گرسنگی خود میکروبی ما
 • آیا فیبر ضد التهابی موثری است؟
 • فواید دانه کتان در التهاب
 • فواید خرما برای سلامت روده بزرگ

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتری

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:

 • 2019: کاهش وزن مبتنی بر شواهد
 • 2016: چگونه نمی میریم: نقش رژیم غذایی در پیشگیری ، دستگیری و معکوس کردن 15 قاتل برتر ما
 • 2015: غذا به عنوان دارو: پیشگیری و درمان وحشتناک ترین بیماری ها با رژیم غذایی
 • 2014: از توده تا توانایی: مبارزه با ناتوانی های ناشی از غذا
 • 2013: بیش از یک سیب در روز
 • 2012: ریشه کن کردن علل اصلی مرگ و میر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *