کارل نصیب

کارل نسیب ، بازیکن خط دفاعی تیم لاس وگاس ریدرز پس از استعفای جان گرودن ، سرمربی تیم مهاجمان ، پس از افشاگری که گرودن قبل از سرمربیگری تیم مهاجمان ، ایمیل هایی با اظهارات همجنس گرایانه ، نژادپرستانه و زن ستیزانه برای همکاران لیگ ملی فوتبال ارسال کرده بود ، یک روز شخصی را گذراند. به

به گزارش NBC Sports ، مایک مایوک ، مدیر کل تیم ها ، گفت که این تیم پشت سر نصیب است.

“[Nassib] مایوک گفت که امروز یک روز شخصی درخواست کرده است. “او فقط گفت که کارهای زیادی برای پردازش دارد ، چیزهای زیادی در چند روز گذشته اتفاق افتاده است ، و البته ما از این درخواست حمایت می کنیم.”

گرودن زمانی سرمربی بود که نصیب اولین بازیکن فعال NFL شد که اوایل امسال به عنوان همجنسگرا ظاهر شد.

این مربی روز دوشنبه استعفای خود را ارائه کرد.

گرودن در بیانیه ای گفت ، “من از سرمربیگری مهاجمان لاس وگاس استعفا دادم.” USA Todayبه “من عاشق Raiders هستم و نمی خواهم حواس او را پرت کنم. از همه بازیکنان ، مربیان ، کارکنان و هواداران Raider Nation تشکر می کنم. متأسفم ، من هرگز قصد نداشتم به کسی صدمه بزنم. “

این ایمیل ها در تحقیقات NFL در مورد تیم فوتبال واشنگتن در موضوعی غیر مرتبط فاش شد. پیامها ابتدا توسط مجله نیویورک تایمزبه آنها از سال 2011 تا 2018 ارسال شده اند.

در یک ایمیل ، گرودن از راجر گودیل ، کمیسر NFL ، به عنوان “fagot” و “p **** ضد فوتبال بدون سرنخ” یاد کرد. او همچنین از بازیکن مایکل سام به عنوان “دمدمی مزاج” یاد کرد. در نمونه ای دیگر ، گرودن کیتلین جنر را به دلیل انتقال او مورد تمسخر قرار داد.

وقتی نسیب بیرون آمد ، گرودن به طور علنی از شخص خطی حمایت کرد. گرودن در آن زمان گفت: “من خیلی وقت پیش آموختم که چه چیزی یک مرد را متفاوت می کند ، چیزی است که او را بزرگ می کند.”

رایان اوکلاهان بازیکن بازنشسته NFL ، که شش سال پس از ترک لیگ به میدان رفت ، گفت وکیل مدافع“در هر صورت ، واکنش های منفی و پیامدهایی که گرودن به دلیل ایمیل ها با آنها روبرو شد باعث می شود بازیکنان بسته بیشتر احساس حمایت کنند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *