یکی از تماس گیرندگان کارولینای شمالی آخرین فردی بود که شامگاه چهارشنبه از مشاهده بالقوه برایان لاندری فراری در راکی ​​مونت ، NC خبر داد.

“یک مرد سفیدپوست با یک تی شرت خاکستری روشن … به سمت 301 راه می رفت … به او توصیه کرد که شبیه برایان لاندری است.”

مأموران پلیس با دیدن این صحنه متوجه شدند که این یک زنگ خطر دروغین است.

“یک شهروند رهگذر بود که فردی را مشاهده کرد که با توصیف برایان لاندری مطابقت دارد ،” Cpl. ریکی جکسون به فاکس نیوز گفت: مأموران به منطقه رفتند ، فردی را که به آنها اشاره می کردند ، پیدا کردند و ما می توانیم به طور مثبت تشخیص دهیم که این فرد برایان لاندری نبوده است. “

این آخرین مورد از سری موارد مشاهده گزارش شده از لاندری در کارولینای شمالی و ایالت های دیگر است.

GABBY PETITO AUTOPSY: Coroner Rules Rules Strangulatation علت مرگ

دنیس دیویس ، کوهنوردی که ادعا می کند “برایان لاندری” را در 2 اکتبر “100٪” مثبت دیده است ، گفت که در مورد مشاهده گزارش شده با FBI ملاقات کرده است ، این اتفاق در نزدیکی مسیر آپالاچیان در خط ایالت تنسی-کارولینای شمالی رخ داد.

کلانتری شهرستان واتائوگا و کلانتری ایالت هیوود اعلام کردند که چندین مورد مشاهده گزارش شده از لاندری در قسمت غربی ایالت را بررسی کرده اند.

کلانتری شهرستان هیوود در تاریخ 10 اکتبر گفت: “دفتر کلانتری هایوود طی چند روز گذشته تماس های متعددی در مورد مشاهده برایان لاندری دریافت کرده است ، هر یک به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته و مناطق مورد نگرش مورد جستجو قرار گرفته است ، اما همه آنها بی فایده بود.” 4

تصویر مردی به نظر می رسید که لاندری ماه گذشته بر روی دوربین رد آهو در فلوریدا فلوریدا ثبت شده بود ، اما اداره کلانتری شهرستان اوکالوسا پس از تحقیق تشخیص داد که او نیست.

یکی از دوستان برایان لاندری و گبی پتیتو ، که بقایای بدنش در وایومینگ ماه گذشته پس از خفه شدن وی پیدا شد ، به فاکس نیوز گفت که لاندری در سال 2018 پس از دبیرستان در “آپالاچین تریل” وقت گذراند.

حکم دستگیری فدرال برای لاندری در 23 سپتامبر به اتهام کلاهبرداری از کارت بدهی صادر شد و او یکی از افراد مورد علاقه در قتل پتیتو است.

لاوندری در 13 سپتامبر از خانه خود در بندر شمالی ناپدید شد و به گفته وکیل خانواده اش چند روز بعد توسط مادرم والدین وی مفقود شد.

پلیس هفته ها به FBI کمک می کند تا در کارلتون رزرو جستجو کند ، جایی که والدین لاندری گفتند او با فورد موستانگ نقره ای رفت.

کلانتری شهرستان پاسکو روز پنجشنبه یک K-9 با قابلیت جستجوی بقایای انسانی را به این منطقه ذخیره ای که 24000 هکتار وسعت جنگل است و در 15 مایلی خانه خشکشویی ها باتلاق است ، فرستاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *