انتخاب و ذخیره سازی

میوه های تیره Annonaceae تازه را می توان در ایالات متحده در همه فصول در دسترس است. سیب کاستارد از ژوئیه تا نوامبر در ایالات جنوبی و مرکزی وارد بازار می شود. هنگام خرید ، به دنبال میوه های تازه ، زرد روشن ، فشرده و کاملاً بالغ با ساقه ضخیم دست نخورده باشید. رسیدن میوه های کاملاً رشد کرده در خانه در دمای اتاق ادامه می یابد. اگر می خواهید میوه های رسیده بخرید ، به دنبال آنهایی باشید که دارای رایحه های ملایم ، شیرین و مشکی هستند که می توان از راه دور آنها را دوست داشت. از خوردن میوه های بسیار نرم ، غلیظ ، شکسته ، شکسته یا خرد شده بپرهیزید زیرا ممکن است خطرناک باشد.

در خانه ، میوه های نارس را در یک سبد میوه ذخیره کنید و در آنجا رسیده می شوند و 4-5 روز دیگر خوب می مانند. با این حال ، میوه های رسیده باید زود استفاده شوند. خمیرها ، مانند دیگر میوه های آنونا ، نمی توانند به مدت طولانی در یخچال نگهداری شوند ، زیرا در اثر سرد شدن دچار آسیب می شوند. با این حال ، به صورت آبدار یا پوره شده ، میوه ممکن است چند هفته در فریزر نگهداری شود.

نکات تهیه و سرو

به سادگی میوه ها را بشویید تا آلودگی های سطحی از بین بروند. آنها را با حوله نرم خشک کنید. میوه های تازه رسیده را می توان به تنهایی و بدون هیچ گونه افزودنی و چاشنی میل کرد. میوه ها را به آرامی از هم جدا کنید تا رگه های سفید کرم داخل آن نمایان شود. می توانید از قاشق برای جمع آوری گوشت خوراکی استفاده کنید. دانه ها را به صورت غیر قابل خوردن تف کنید.

در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

برش های میوه سیب را خرد کنید. عکس: bobman

  • این میوه بهتر است به تنهایی و بدون هیچگونه افزودنی و چاشنی به تنهایی و به صورت دستی میل شود.

  • پالپ تازه را به صورت پوره درآورید و با سایر میوه ها در سالاد مخلوط کنید یا می توانید برای بستنی بستنی استفاده کنید.

  • میلک شیک سیب کاستارد یک نوشیدنی گوارا در هند است.

  • با طعم ترش گوانابانا یا سوپ را می توان با عسل ، شکر ، شیر ، لیمو و یخ مخلوط کرد. و به صورت سرد سرو کنید شیرین یا با کوکتل میوه ای و میلک شیک دیگر.

مشخصات ایمنی

دانه های سیب و قسمت های برگ آن حاوی آلکالوئیدهای سمی هستند و بنابراین ، نباید مصرف شوند. دانه های داخل دهان را نجوید زیرا سموم را آزاد می کند. اگر بطور تصادفی مصرف شود ، کل دانه هیچ تهدیدی نخواهد داشت زیرا از دستگاه گوارش بدون هضم خارج می شود. (سلب مسئولیت پزشکی.)

You-همچنین ممکن است دوست داشته باشید بخوانید- حقایق تغذیه میوه Cherimoya و مزایای سلامتی آن.

≻≻-بازگشت به میوه ها از جانب سیب کاستارد. برای مشاهده لیستی چشمگیر از انواع میوه ها با توضیحات کامل در مورد حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی ، به اینجا مراجعه کنید.

≻≻-بازگشت به صفحه نخستبه

منابع بیشتر:

  1. وزارت کشاورزی ایالات متحده- پایگاه داده ملی مواد مغذی.

  2. سیب کاستارد-سیب کاستارد استرالیایی.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *