در داخل پینترست به اشتراک بگذارید
یخچال شخصی را برای این سالاد فراخوانی ارزیابی کنید. گتی ایماژ
  • سالاد کیسه ای قابل انتساب به دلخوری کردن به دلیل {آلوده} در دسترس بودن آن قرار است به انگل فراخوانی می تواند سیکلوسپورا.
  • این انگل در واقع می تواند باعث سیکلوسپوریازیس شود.
  • {علائم} حدود 7 روز پس به دلیل خوردن انگل به نظر می رسد می تواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جای می دهد اسهال از حداکثر، به کاهش تمایل به غذا، انداختن چند پوند، گرفتگی توده عضلانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفخ است.

قابل انتساب به فراخوانی جدیدترین، زمان آن فرا رسیده است یخچال شخصی را برای سالاد کیسه ای ارزیابی کنید.

Little Salad Bar Garden Salad، مرتب سازی سالاد کیسه ای شامل هویج، کلم زرشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهوی یخ به صورت داوطلبانه است. به یاد آورد، در نتیجه به طور احتمالاً همراه خود یک انگل میکروسکوپی به تماس گرفتن {آلوده} شده است سیکلوسپورا.

وقتی انگل خورده شود، کدام ممکن است معمولاً با استفاده از میوه‌ها هر دو {سبزیجات} {آلوده} کدام ممکن است شسته نشده‌اند، می‌تواند عفونتی به تماس گرفتن راه اندازی تنبل. سیکلوسپوریازیس.

{علائم} سیکلوسپوریازیس معمولاً حدود 7 روز پس به دلیل خوردن انگل به نظر می رسد می تواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جای می دهد اسهال از حداکثر، به کاهش تمایل به غذا، انداختن چند پوند، گرفتگی توده عضلانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفخ است.

بر مقدمه امکانات مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری به دلیل {بیماری} (CDC)سیکلوسپوریازیس در داخل اشخاص حقیقی متعددی در داخل آیووا، ایلینوی، کانزاس، مینه‌سوتا، میسوری، نبراسکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویسکانسین شناخته شده است است.

اگر سالاد کیسه‌ای به فینال خواربارفروشی کل شما‌گیر بدست آورده اید راهی که در آن پیدا کرد، نیاز به فوراً آن قرار است را بیرون از در بیندازید.

اگر آن قرار است را خوردید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {علائم} را تخصص کردید، همراه خود ارائه دهنده خدمات بهداشتی شخصی نام، در نتیجه ممکن است به طور اضافی بخواهند آنتی بیوتیک تجویز کنند.

در داخل همین جا یک چیز است کدام ممکن است یادآوری شده است

این فراخوان جای می دهد کل شما کدهای محصول Little Salad Bar Garden Salads می تواند – این محصول در یک واحد کیسه زرشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {شفاف} به دلیل {سبزیجات} ترکیبی فروخته می تواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشتاق در مورد خرده تخلیه داروها غذایی ALDI تأمین شده است.

گذشته تاریخی خوردن کالا {آسیب}‌دیده بین ۱۶ می به همان اندازه ۴ جولای ۲۰۲۰ بود.

این اقلام در داخل خرده فروش‌های آرکانزاس، ایلینوی، آیووا، ایندیانا، میشیگان، مینه‌سوتا، میسوری، داکوتای شمالی، داکوتای جنوبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویسکانسین بین 1 می به همان اندازه 19 ژوئن تخصیص شد.

ممکن است در داخل خواربارفروشی های {زیر} فروخته می شدند: Hy-Vee، Jewel-Osco، را انتخاب کنید و انتخاب کنید Aldi.

افرادی که این اقلام را خریده اند ممکن است را در اطراف بریزند.

در داخل اعلامیه فراخوان آمده است، اگر سؤال هر دو دلخوری کردن نزدیک به آلودگی هوا دارید، می توانید همراه خود قلب پاسخگویی خریداران Fresh Express به شماره (800) 242-5472 نام.

آنچه نزدیک به سیکلوسپوریازیس نیاز به بدانید

سیکلوسپورا به مشاوره دکتر امش آدالجا، ارائه دهنده خدمات بهداشتی {بیماری} های عفونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محقق ارشد قلب ایمنی بهداشتی دانشکده جان هاپکینز، انگلی است کدام ممکن است وقتی به تعیین کنید اووسیست خورده شود، {روده} نوزاد را {آلوده} می تنبل.

{علائم} معمولا در داخل حدود در هفته پس به دلیل خوردن غذای {آلوده} راه اندازی می تواند. فاصله کمون ممکن است به طور اضافی کاملاً متفاوت باشد یا نباشد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید در واقع می تواند به دلیل 1 روز به همان اندازه 11 روز خواستن باشد یا نباشد.

{علائم} معمولاً جای می دهد اسهال از حداکثر، خستگی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدن ما {درد}، در کنار همراه خود دردهای گوارشی قابل مقایسه با سوخت اضافه شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفخ است.

آدالجا ذکر شد کدام ممکن است این {عفونت} “همراه خود اسهال آبکی مطمئن می تواند کدام ممکن است گاهی همراه خود تب را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرفتگی معده در کنار است.”

این {عفونت} معمولاً خطر کننده مسکن معمولاً نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکثر بزرگسالان مفید آماده خواهند بود با بیرون {درمان} شخصی به شخصی تقویت یابند.

دکتر شلدون کمپبل، پاتولوژیست پزشکی ییل را انتخاب کنید و انتخاب کنید درک پزشکی آزمایشگاهی در داخل {دانشکده} پزشکی ییل، ذکر شد: «اندازه مدت زمان {بیماری} متغیر است.

برای برخی، این {بیماری} بین 2 به همان اندازه 7 هفته اندازه می کشد. کمپبل خاطرنشان کرد کدام ممکن است دیگران علائمی را تخصص خواهند کرد کدام ممکن است به مدت زمان یک ماه باقی {می ماند}.

کمپبل ذکر شد: «این {بیماری} در داخل کشورهای فقیرتر تخصصی ایجاد می کند آن قرار است {بیماری} شایع‌تر است، خواستن‌تر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمق کمتری دارد.»

اگر {علائم} یکپارچه پیدا کرد هر دو اگر سیستم امنیت ضعیفی دارید، {عفونت} را می‌توان همراه خود آنتی‌بیوتیک‌ها (به طور قابل توجهی تری متوپریم/سولفامتوکسازول)، کدام ممکن است می‌تواند مشتاق در مورد فراهم کردن‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی تجویز شود، {درمان} کرد.

سیکلوسپورا کمپبل ذکر شد: معمولاً یک {بیماری} خفیف است، با این وجود قابل مقایسه با تعداد زیادی از {عفونت}‌های اکنون نیست معمولاً شدیدتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید {درمان} آن قرار است در داخل اشخاص حقیقی ضعیف هر دو نقص امنیت دشوارتر است.

ارائه دهنده خدمات بهداشتی برای ایجاد اینکه خواه یا نه نیاز به مناسبت مدفوع انباشت تنبل اووسیست ها حضور دارند.

این {بیماری} هر دو همراه خود دیدن انگل در داخل مدفوع همراه خود میکروسکوپ هر دو همراه خود تجزیه و تحلیل آن قرار است همراه خود آزمایش مولکولی تجزیه و تحلیل دانش می تواند. PCR، قابل مقایسه با اینکه ما به دلیل چیزهای زیادی برای COVID-19 استفاده بیشتر از می کنیم با این وجود را عملکرد قرار می دهیم سیکلوسپورا به جای آن ژنوم، کمپبل ذکر شد.

سیکلوسپوریازیس {درمان} نشده در واقع می تواند برای هفته ها هر دو ماه ها یکپارچه داشته باشد یا نباشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث بدتر کردن اسهال را انتخاب کنید و انتخاب کنید خستگی شود.

سیکلوسپوریازیس {عمدتا}ً با استفاده از مدفوع {آلوده} چاپ شده می تواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می باشد یا نباشد به سادگی به دلیل شخص به شخص چاپ شده نمی شود.

روش های آسان به به دلیل شخصی سپر کنید

یکی از ساده ترین راه ها برای شخصی را به دلیل بلعیدن سپر کنید سیکلوسپورا اینجا است کدام ممکن است میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید {سبزیجات} شخصی را در گذشته به دلیل مصرف کردن، پختن، خرد کردن هر دو کنار هم قرار دادن کردن فقطً بشویید.

در هر زمان که کدام ممکن است همراه خود کالا شسته نشده سروکار دارید، دستان شخصی را همراه خود آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید صابون تمیز کردن بشویید.

{هر} تخته پایین تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظروفی کدام ممکن است برای تولید کالا احتمالاً {آلوده} استفاده بیشتر از می تواند نیز نیاز به شسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضدعفونی شود.

{هر} قسمتی کدام ممکن است ممکن است به طور اضافی همراه خود اقلام {آلوده} تصمیم داشته باشد یا نباشد را بشویید، قابل مقایسه با {میز}، کابینت، را انتخاب کنید و انتخاب کنید یخچال.

در داخل همین جا نحوه شیوع سیکلوسپوریازیس روشن سازی دانش شده است

آدالجا می گوید سیکلوسپوریازیس یک {عفونت} {روده} ای نسبتاً شایع است.

تخمین زده می تواند کدام ممکن است آمریکا نزدیک به 11000 اشیا سالانه

بین 1 می به همان اندازه 31 اوت 2019، آمریکا بیش به دلیل 2400 مورد سیکلوسپوریازیس را گزارش کرد.

حدود 10 شانس به دلیل این {بیماری ها} قابل انتساب به چندین دسته به دلیل برگ های ریحان {آلوده} وارداتی به دلیل مکزیک

ریحان همراه خود 241 مورد سیکلوسپوریازیس در داخل 11 ایالت {مرتبط} بود. شش نفر در داخل بیمارستان بستری شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچ کدام فوت {نکردند}.

{عفونت} های قبلی نیز قابل انتساب به کالا اخیر ای کدام ممکن است شامل آن قرار است هستند تحریک شده است سیکلوسپورا (در ذهن داشته باشید: ریحان، گشنیز، کاهو مسکلون، تمشک، را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخود برفی).

آدالجا ذکر شد: «کالا در داخل صورت اسپری شدن همراه خود آب {آلوده} به اووسیست ها ممکن است به طور اضافی {آلوده} شوند.

توسط می آید {تاریخی}، شیوع تا حد زیادی در داخل ماه های فصل تابستان اتفاق می افتد.

جاده زیرین

Little Salad Bar Garden Salad، مرتب سازی سالاد کیسه‌ای شامل هویج، کلم زرشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهوی یخ، به‌طور داوطلبانه پس گرفته شد، در نتیجه به طور احتمالاً به حداقل یک انگل میکروسکوپی نامگذاری شده است. سیکلوسپورا.

وقتی انگل خورده شود، کدام ممکن است معمولاً با استفاده از میوه‌ها هر دو {سبزیجات} {آلوده} کدام ممکن است شسته نشده‌اند، می‌تواند عفونتی به تماس گرفتن راه اندازی تنبل. سیکلوسپوریازیس. {علائم} شایع جای می دهد اسهال از حداکثر، خستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دردهای عضلانی است. اکثر بزرگسالان مفید می توانند با بیرون {درمان} تقویت یابند، با این وجود افرادی که {علائم} از حداکثر دارند نیاز به همراه خود ارائه دهنده خدمات بهداشتی شخصی مشاوره گرفتن از کنند کدام ممکن است ممکن است به طور اضافی آنتی بیوتیک تجویز تنبل.