روت بادر گینزبورگ گفت ، این ورزشکاران نسبت به کسانی که “این امر را برای والدین و پدربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ خود امکان پذیر کرده است” ، تحقیر نشان دادند.

سابق امروز لنگر کتی کوریک اعتراف می کند که او عمداً نظراتی را که در اواخر قاضی دیوان عالی کشور بود ، ویرایش کرده است روت بادر گینزبورگ در مصاحبه آنها در سال 2016 ساخته شده است.

در مصاحبه-که توسط یاهو نیوز منتشر شد ، جایی که کوریک در آن زمان مجری اخبار جهانی بود-از گینزبورگ در مورد مهاجم وقت سانفرانسیسکو 49ers پرسید. کالین کپرنیک و دیگران که در هنگام پخش سرود ملی قبل از بازی های NFL از ایستادن خودداری کردند. گینزبورگ پاسخ داد: “من فکر می کنم آنها واقعاً احمق هستند.”

در این عکس 2016 ، کتی کوریک (سمت چپ) ، که در حالی به عنوان مجری اخبار جهانی در اخبار یاهو خدمت می کرد ، نشان می دهد که با روت بادر گینزبورگ ، قاضی دادگاه عالی مصاحبه می کند. (عکس: اسکرین شات/یاهو نیوز)

“آیا آنها را به خاطر انجام این کار دستگیر می کنم؟ نه ، “گینزبورگ توضیح داد. “من فکر می کنم این احمقانه و بی احترام است. اگر درباره آتش زدن پرچم از من بپرسید ، من همین پاسخ را خواهم داشت. من فکر می کنم انجام این کار وحشتناک است ، اما من کسی را برای انجام این کار قفل نمی کنم. باید اشاره کنم که انجام چنین عملی چقدر مضحک به نظر می رسد. “

کوریک سپس پرسید: “اما وقتی صحبت از این بازیکنان فوتبال به میان می آید ، ممکن است اقدامات آنها توهین آمیز باشد ، اما آنچه شما می گویید این است که اعمال آنها در حقوق آنها است؟”

گینزبورگ گفت: “بله.” “اگر آنها می خواهند احمق باشند ، هیچ قانونی وجود ندارد که باید پیشگیرانه باشد. اگر آنها می خواهند متکبر باشند ، هیچ قانونی وجود ندارد که آنها را از این کار منع کند. آنچه من انجام می دهم این است که به شدت با این دیدگاه که آنها هنگام انجام این کار ابراز می کنند مخالفت کنند. “

در خاطرات جدیدش ، دارم میرم اونجا، کوریک می گوید یکی دیگر از پاسخ های گینزبورگ را به سوالی در مورد ورزشکاران ، به ویژه بازیکنان NFL ، که در اعتراض به زانو افتاده بودند ، ویرایش کرد. کوریک نوشت که گینزبورگ اعلام کرد که ورزشکاران “نسبت به دولتی که به والدین و پدربزرگ و مادربزرگ آنها اجازه می دهد زندگی شایسته ای داشته باشند” بی اعتنا هستند.

قاضی 83 ساله آن زمان ادامه داد: “جایی که آنها احتمالاً نمی توانستند در مکانهایی که از آنجا آمده بودند زندگی کنند … با افزایش سن ، آنها متوجه می شوند که این یک حماقت جوانی است. و به همین دلیل آموزش مهم است. “

بر اساس گزارش جدید در روزنامه دیلی میل، کوریک در خاطرات خود می نویسد که او نظرات را ویرایش کرده است زیرا آنها “شایسته یک صلیبی برای برابری” مانند گینزبورگ نیستند.

کوریک می نویسد که روز بعد از تحصن آنها ، رئیس امور عمومی دیوان عالی به او ایمیل زد و گفت گینزبورگ “اشتباه گفته است” و درخواست کرد که این نظرات در داستان معلق او نباشد.

کوریک خاطرنشان می کند که او از یک روزنامه نگار دیگر پرسید که چه کار کند و دیوید بروکس ، ستون نویس نیویورک تایمز به او توصیه کرد که گینزبورگ ممکن است این سوال را درک نکرده باشد. کوریک گفت که با او اختلاف نظر وجود دارد زیرا به عنوان قاضی دیوان عالی ، افکار گینزبورگ برای مردم مهم است که بشنوند ، اما به عنوان یک طرفدار ، او اجازه داد سیاست شخصی او بر تصمیم ویرایش او تأثیر بگذارد.

گینزبورگ در سپتامبر 2020 درگذشت و جانشین او شد امی کانی بارت، که فقط چند هفته قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2020 توسط رئیس جمهور وقت نامزد شد دونالد ترامپ.

خاطرات کوریک در 26 اکتبر منتشر می شود و پیش بینان قبلاً از موضع رویارویی آن انتقاد کرده اند ، زیرا گزارش شده است که روزنامه نگار کهنه کار به همکاران سابق خود ، از جمله همکاران و تهیه کنندگان ، وارد شده است.

آیا در پادکست theGrio “فرهنگ عزیز” مشترک شده اید؟ جدیدترین قسمت های ما را هم اکنون بارگیری کنید!
TheGrio اکنون روی Apple TV ، Amazon Fire و Roku قرار دارد. همین امروز theGrio.com را بارگیری کنید!

این پست کتی کوریک اعتراف می کند که او نظرات جنجالی جینزبورگ را درباره زانو زدن ورزشکاران ویرایش کرده است appeared first on TheGrio.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *