پزشک پزشکی وایومینگ که کالبد شکافی را روی گابی پتیتو انجام داد ، روز سه شنبه گفت مرگ این جوان 22 ساله بر اثر خفگی رخ داده است.

دکتر برنت بلو ، پزشکی قانونی شهرستان تتون ، این خبر را در یک کنفرانس خبری مجازی اعلام کرد.

“پس از تحقیقات دقیق توسط پزشک قانونی ما ، انسان شناس ما و نیروی انتظامی محلی ، با کمک FBI ، اداره پزشکی قانونی شهرستان تتون در حال صدور حکم زیر در مورد مرگ گابریل ونورا پتیتو است. ما بدین وسیله علت و نحوه مرگ را این گونه می یابیم: علت ، مرگ با خفگی و شیوه قتل است. “

بلو در ابتدا نحوه مرگ پتیتو را قتل اعلام کرد و منتظر نتایج نهایی کالبد شکافی بود.

او گفت که نیروی انتظامی نمونه های DNA را از بدن پیتیتو گرفته و او باردار نیست.

آبی گفت که زمان مرگ سه تا چهار هفته قبل از پیدا شدن جسد پتیتو تخمین زده شده بود.

وی افزود که طبق قوانین ایالت وایومینگ ، تنها علت و نحوه مرگ پس از انجام کالبد شکافی اعلام می شود و گفت که هیچ اطلاعات دیگری در مورد مرگ وی منتشر نمی شود.

وسیله نقلیه پارکبان در 19 سپتامبر در جلوی جاده نزدیک ورودی منطقه کمپ پراکنده Spread Creek در موران ، ویو نشسته است. (ناتالی بهرینگ/گتی ایماژ)

جسد پیتیتو در 19 سپتامبر در منطقه کمپینگ پراکنده Spread Creek در جنگل ملی بریجر-تتون ، در نزدیکی پارک ملی گراند تتون ،-هشت روز پس از گزارش مفقود شدن خانواده اش و تقریباً سه هفته پس از نامزد 23 ساله اش-پیدا شد. برایان لاندری ، بدون یک سفر جاده ای به خانه بازگشت.

لاندری توسط پلیس در بندر شمالی فلوریدا به عنوان فردی مورد علاقه شناخته شد ، جایی که او و پتیتو قبل از شروع سفر با والدین لاندری زندگی می کردند. والدین لاوندری او را در 17 سپتامبر گزارش دادند ، چهار روز پس از آنکه به پلیس گفتند او به آنها گفته است که برای پیاده روی در یک منطقه حفاظت شده در طبیعت در حال حرکت است.

از آن زمان مقامات در حال جستجوی ذخیره گاه کارلتون به مساحت 24،565 هکتار برای Laundrie هستند. همچنین موارد مشاهده نشده لاندری در امتداد مسیر آپالاچی ، در کانادا و مکزیک مشاهده شده است. شخصیت های تلویزیونی ، از جمله دوئن چپمن – معروف به سگ شکارچی فضل – و جان والش مجری قدیمی “تحت تعقیب ترین افراد آمریکا” ، در جستجو پیوستند.

خانواده پتیتو از والدین لاندری درخواست همکاری عمومی با مقامات را کرده اند. پلیس می گوید که لباسشویی ها در جستجوی Petito در ابتدا “هیچ اطلاعات مفیدی” به اشتراک نگذاشته اند.

FBI یک روز پس از کشف جسد پتیتو ، حکم بازرسی را در خانه آنها اجرا کرد.

ماموران FBI شواهد را از خانه خانواده برایان لاندری در بندر شمالی ، فلوریدا ، در 20 سپتامبر برمی دارند. (عکس توسط اکتاویو جونز/گتی ایماژ)

ماموران FBI شواهد را از خانه خانواده برایان لاندری در بندر شمالی ، فلوریدا ، در 20 سپتامبر برمی دارند. (اکتاویو جونز/گتی ایماژ)

در 22 سپتامبر ، دستور بازداشت فدرال برای لاندری به اتهام استفاده غیرمجاز از کارت نقدی Capital One متعلق به پتیتو صادر شد.

مایکل اشنایدر ، مامور ویژه FBI در بیانیه ای اعلام کرد: “در حالی که این حکم به پلیس اجازه می دهد آقای لاندری را دستگیر کند ، FBI و شرکای ما در سراسر کشور به تحقیق در مورد حقایق و شرایط قتل خانم پتیتو ادامه می دهند.” حکم. “ما از افرادی که از نقش آقای لاندری در این موضوع یا محل فعلی وی مطلع هستند می خواهیم که با FBI تماس بگیرند.”

استیون برتولینو ، وکیل خانواده لاندری ، در بیانیه ای که پس از یافته های پزشک قانونی در روز سه شنبه منتشر شد ، گفت: “مرگ گابی پتیتو در چنین سن کم یک تراژدی است.”

در این بیانیه آمده است: “در حالی که برایان لاندری در حال حاضر متهم به استفاده غیرمجاز از کارت نقدی متعلق به گابی است ، برایان تنها در رابطه با مرگ گابی پتیتو شخص مورد علاقه تلقی می شود.” “در حال حاضر برایان هنوز مفقود شده است و هنگامی که او پیدا شد ما به اتهام کلاهبرداری که علیه وی در حال انجام است رسیدگی می کنیم.”

این پرونده توجه گسترده رسانه های ملی را به خود جلب کرده است – و همچنین انتقاد از رسانه ها به دلیل عدم پوشش موارد مشابه مربوط به افراد رنگین پوست. این امر همچنین در رسانه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، به طوری که افراد آنلاین به دنبال پست های این زوج در اینستاگرام برای یافتن سرنخ های احتمالی هستند.

گابی پتیتو و برایان لاندری.  (از طریق فیس بوک)

گابی پتیتو و برایان لاندری. (از طریق فیس بوک)

پتیتو و لاندری ماه ها در پارک های ملی خود با وانت فورد ترانزیت 2012 تغییر مکان داده بودند و این سفر را در رسانه های اجتماعی ثبت کردند.

خانواده پتیتو ، که در لانگ آیلند زندگی می کنند ، گفتند که اواخر آگوست ارتباط خود را با او قطع کردند و در 11 سپتامبر مفقود شدند – 10 روز پس از بازگشت لاندری به وطن بدون فلوریدا به فلوریدا.

با تشدید پوشش رسانه ای در مورد ناپدید شدن او ، پلیس در موآب ، یوتا ، فیلم دوربین بدن ماموران در حال کشیدن ون زن و شوهر جوان را در نزدیکی پارک ملی Arches در 12 اوت پس از گزارش “مشکل خانگی” بین این دو در خارج از غذای طبیعی ، منتشر کرد. فروشگاه.

این فیلم نشان می دهد که لاندری با خط و خش روی صورت خود و پتیتو آشفته آشفته اشک هایش را پاک می کند در حالی که به یکی از افسران می گوید که این زوج درگیر شده اند و با “مسائل شخصی” دست و پنجه نرم می کنند.

گابی پتیتو همانطور که در 12 آگوست مشاهده شد ، این ویدئوی بدنه توسط بخش پلیس Moab ارائه شده است.  (پلیس موآب از طریق یوتیوب)

گابی پتیتو همانطور که در 12 اوت در ویدئوی بدنه ارائه شده توسط اداره پلیس موآب مشاهده شد. (پلیس موآب از طریق یوتیوب)

این فیلم دوربین پلیس ارائه شده توسط اداره پلیس موآب نشان می دهد برایان لاندری در حال صحبت با یک افسر پلیس پس از آنکه پلیس ون وی را که با گبی پتیتو در حال حرکت بود در نزدیکی ورودی پارک ملی Arches در 12 آگوست کنار زد. (اداره پلیس موآب از طریق AP )

ویدئوی دوربین پلیس نشان می دهد برایان لاندری در حال صحبت با یک افسر بعد از اینکه پلیس ون او را با گبی پیتیتو در حال حرکت بود در نزدیکی ورودی پارک ملی Arches در 12 آگوست کنار زد. (اداره پلیس موآب از طریق AP)

پتیتو به افسر گفت: “متاسفم.” “ما امروز صبح دعوا کردیم. برخی مسائل شخصی. ”

پس از پرس و جو از زوج به مدت بیش از یک ساعت ، مأموران به این نتیجه رسیدند که پتیتو متجاوز این حادثه بوده است ، اما نه لاندری و نه پتیتو نمی خواهند متهم شوند.

این افسران در گزارش خود می گویند: “من معتقدم که وضعیت به اندازه یک حمله داخلی به اندازه یک بحران سلامت روانی افزایش نیافته است.”

آنها در عوض تصمیم گرفتند این زوج را برای شب جدا کنند. لاندری را به متل بردند و پتیتو اجازه داشت در ون بماند. این زوج خیلی زود دوباره به هم پیوستند و به سفر خود ادامه دادند.

اما با توجه به صدای تماس 911 ، یکی از شاهدان به پلیس گفت که لاندری را چندین بار در پارکینگ فروشگاه مواد غذایی طبیعی به پتیتو سیلی زده است. شهر موآب تحقیقات مستقل را در رابطه با اداره پلیس در مورد این حادثه آغاز کرده است و برت اج ، رئیس پلیس موآب در انتظار نتایج این تحقیقات مرخصی گرفته است.

تارا و جو پتیتو به کنفرانس خبری پلیس در بندر شمالی ، فلوریدا ، در مورد دختر گمشده خود در 16 سپتامبر گوش می دهند. (عکس توسط اکتاویو جونز/گتی ایماژ)

تارا و جو پتیتو به کنفرانس خبری پلیس در بندر شمالی ، فلوریدا ، در مورد دختر گمشده خود در 16 سپتامبر گوش می دهند. (اکتاویو جونز/گتی ایماژ)

____

بیشتر از یاهو نیوز بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *