کریس رونالدو نیاز دارد منچستریونایتد را توقف تنبل!


به گزارش خبرنگار ایمنا، روزنامه های انگلیسی به دلیل نقل را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتقالات به همان اندازه گزارش ها بخش های نه به صورت هر روز در داخل کپک یک بسته نرم افزاری خبری به محافظت گزارش ها ورزشی ملت پرداختند.

بسته نرم افزاری خبری همین الان دوشنبه 8 فروردین 1401 به رئوس مطالب {زیر} است:

سن:

* وین رونی ستاره سابق شیاطین سرخ قول اطلاعات است کدام ممکن است رویای نیمکت نشینی شخصی را برآورده تنبل. یونانی منچستریونایتد “کل شما کاری” را مشارکت در خواهد داد.

کریس رونالدو می خواهد منچستریونایتد را ترک کند!

کریستال پالاس پس به دلیل شرکت کننده شخصی “میشل” کارکنان {فوتبال} را مدیریت می تنبل. اولیساو می رود را به دلیل کارکنان {زیر} 21 12 ماه فرانسه برای اسکان آوردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مات را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعجب شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید.

* کارکنان {فوتبال} فولام نیک پاپ، باسکین نیاز دارد تجهیزات گلف 20 میلیون شرکت کننده داشته باشد یا نباشد برنلی، دروازه {ممنوع کردن} قرار است به آنها بروند فصل بلند مدت اولیه لیگ برتر خواهند بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلیل این است علت برای خیس شدن او می رود مشکل خواهند کرد.

*چلسی آخر به همان اندازه بالا ماه بلند مدت صاحبان خانه جدیدی ممکن است داشته باشد، 4 تفریحی باقی مانده را انتخاب کنید و انتخاب کنید 4 هدایت روی {میز} که همچنان ادامه دارد.

* تجهیزات گلف ورزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {اهمیت} ممکن است داشته باشد در داخل {انتقال} به عنوان یک نتیجه مبارزه کردن می برد شاختار دونتسک اوکراین تمایلی به {انتقال} دیوید ندارد پرستار را انتخاب کنید و انتخاب کنید لاسینا traore 9 برای لندنی ها

کریس رونالدو می خواهد منچستریونایتد را ترک کند!

* کریستیانو رونالدو به عنوان یک نتیجه فصل بدش در داخل منچستریونایتد. قرار است به آنها بروند همراه خود 1،000،000 5 میلیون برای بلند مدت همراه خود جهنم خداحافظی خواهند کرد خاکستر او می رود قطعنامه جدیدی خواهد گرفت.

* اورتون در نهایت فصل به دلیل ستاره شخصی دومینیک کالورت اقامت او می رود همراه خود تخلیه درآمد خواهد کرد; {در حالی که} به آرسنال را انتخاب کنید و انتخاب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {اهمیت} ممکن است داشته باشد شناخته شده به عنوان دنبال کنندگان او می رود، هشدار بنفش صادر شده است.

* پل پوگبا هافبک فرانسوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ستاره شیاطین سرخ اعتراف کرد کدام ممکن است به دلیل اینکه منچستریونایتد 5 12 ماه است سودآور به خرید عنوان قهرمانی نشده است، “ناراضی” است.

مهاجمان نقابدار برای اسکان می توسعهتاهیت چانگستاره منچستریونایتد هنگام خانه شکنی اموالی به خوب ارزش 1000 کیلو مورد {حمله} را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطر چاقو قرار گرفت.

کریس رونالدو می خواهد منچستریونایتد را ترک کند!

* کارکنان {فوتبال} ایتالیا یوونتوس برای خیس شدن آنتونیو رقبا می تنبل رودیگر ستاره چلسی مدافع آلمانی را شناخته شده به عنوان جورجیو کیه لینی جدیدترین می بیند.

Amilcar Kudjo، شرکت کننده 20 ساله اسپانیایی کدام ممکن است برای Verscla Portava در داخل اوکراین تفریحی می کرد. او می رود پس به دلیل یک ناپایدار دلخراش به دلیل درگیری در داخل اوکراین، به سلامت به در کنار مادرش به منچستر {بازگشت}.

پست الکترونیکی هر روز:

تیمو ورنر، مهاجم چلسی ذکر شد کدام ممکن است به عنوان یک نتیجه “تمایز به طور یکنواخت تفریحی” همراه خود کارکنان سراسری آلمان، همراه خود آبی ها واقعاً احساس {راحتی} بیشتری می تنبل.

* احتمالات اینکه لوئیز انریکه سرمربی موارد زیر منچستریونایتد شود را نادیده نگیرید. او می رود در داخل اولدترافورد هواداران زیادی دارد.

*فینالیست های چلسی تایید کردند کدام ممکن است می توانند هدایت شخصی را برای تجهیزات گلف محکوم به فنا بهبود دهند.

کریس رونالدو می خواهد منچستریونایتد را ترک کند!

* بارسلونا در داخل جاری در نقطه خیس شدن رافینیا ونگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ستاره 25 ساله برزیلی لیدز در داخل زمان تابستان امسال پس به دلیل بالا قراردادش است.

سران میلان در دید به هماهنگی همراه خود دوک اوریگی، مهاجم لیورپول هستند.

*کامرون هامفریس نوجوان سابق منچستر سیتی به {انگلیس} {بازگشت} به همان اندازه موقعیت شخصی را در داخل چمپیونشیپ (فاز دوم {انگلیس}) تجزیه و تحلیل تنبل.

*طبق آگاه نصیر حسین، شرکت کننده سابق کریکت {انگلیس} را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفسر موجود، زمان آن قرار است رسیده است کدام ممکن است محیط روث شناخته شده به عنوان کاپیتان کریکت {انگلیس} تنظیم تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم تیمی دیوید لوید می گوید کریکت انگلیسی یک کشتی با بیرون سرب است.

*رانندگان سیستم 1 در داخل روزهای بلند مدت همراه خود رهبران این فعالیت های ورزشی دیدار خواهند کرد به همان اندازه با توجه به بلند مدت جایزه عظیم عربستان سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر رقبا ها {گفتگو} کنند.

کریس رونالدو می خواهد منچستریونایتد را ترک کند!

آینه هر روز:

* ادینسون کاوانی مهاجم منچستریونایتد در داخل چک لیست خرس تعقیب {انتقال} رئال سوسیداد قرار دارد در نتیجه قرار است به آنها بروند معنی به دارند الکساندر ایسک شرکت کننده سوئدی را به بارسلونا بفروشند.

* شرکت کننده انگلیسی “اینسلی میدلند نایلز” کدام ممکن است به صورت قرضی برای تجهیزات گلف ایتالیایی وولوز تفریحی می تنبل. او می رود تصور به زمان تابستان امسال به دلیل رم به لیگ برتر بازگردد را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالاً آرسنال به او می رود یک 12 ماه در گذشته به دلیل بالا قرارداد موجود اش، ورزشگاه امارات را توقف تنبل.

*مطالعات حاکی به دلیل آن قرار است است کدام ممکن است دل علی اکنون در داخل اورتون مسئله سختی را پایین اوج می گذارد، تنها واقعی چند قبلی ماه پس به دلیل اینکه فرانک لمپارد او می رود را به دلیل روز جهنمی در داخل تاتنهام نجات داد.

*محیط راث، شرکت کننده کریکت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاپیتان کارکنان سراسری {انگلیس}، پس به دلیل شکست ناامیدکننده مقابل وست وست، با توجه به بلند مدت شخصی شناخته شده به عنوان کاپیتان {انگلیس} مورد پرس و جو قرار گرفت.

نگهبان:

* یک 12 ماه پس به دلیل فروپاشی لیگ اروپا، {برنامه ریزی} هایی ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است به تجهیزات گلف ها {اجازه} اطلاعات شود به همان اندازه بر مقدمه عملکردشان به لیگ برتر بهترین راه پیدا کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید 9 جایگاهشان در داخل لیگ، متعاقباً بنیانگذاران این ماموریت بازهم دوباره در مسیر درست حرکت کنید دقیق قرار گرفته اند.

* بیل سوینی، سرپرست کار کردن اتحادیه {فوتبال} راگبی، معنی به دارد جانشین انگلیسی را برای ادی جونز تصمیم گیری تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حقیقت جانشینان بزرگی معادل وارن گوتلند هر دو روسی اراسموس را رد می تنبل.

کریس رونالدو می خواهد منچستریونایتد را ترک کند!

موارد:

* منچستریونایتد به دلیل سرمربی موارد زیر شخصی نیاز دارد کدام ممکن است تجهیزات گلف را همراه خود شناسه “تفریحی {قابل اعتماد}” تطبیق دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اریک تون هوخ شیوع نسبی نسبت به سایر گزینه های جایگزین برای مدیریت اولدترافورد بدهد.

* برناردو سیلوا می گوید پرتغال به دلیل در دید در داخل مقدونیه شمالی مشاهده می تنبل در نتیجه قرار است به آنها بروند نمی خواهند لیست بالکان رویاهای قرار است به آنها بروند در داخل جام بین المللی در داخل بالکان را نابود تنبل.

گزارش هر روز:

* کارکنان های {فوتبال} سلتیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلاسکو رنجرز در داخل ماه بلند مدت متوجه خواهند شد کدام ممکن است خواه یا نه کارکنان های B قرار است به آنها بروند در داخل فصل بلند مدت برای لولند در داخل لیگ اسکاتلند به رقبا خواهند صنوبر.