کسب و کارهای مجازی که به دلیل اتفاقات اخیر آسیب دیده اند نیاز به حمایت دارندبه گزارش خبرنگار ایمنا، مصطفی نباتی نژاد امروز – 26 مهر – یکشنبه در مراسم افتتاحیه پنجاه و هشتمین مجمع مردمی شورای اسلامی شهر اصفهان، جشن ایام میلاد را با شکوه پیامبر اکرم (ص) بیان کرد.پ) و امام جعفر صادق رئیس مکتب جعفریآ) و هفته وحدت می گوید: ششمین دوره شورای شهر، پایه گذاری حکومت شهر ایران و اصفهان، چهاردهمین ماه خود را به پایان رساند. در اینجا در این دوره باید پیشرفت هایی که انجام داده ایم و اقداماتی که برداشته ایم یا در حال برنامه ریزی برای انجام آن هستیم، ارزیابی شود.

وی افزود: باید دانست که فرصت توسعه و آغاز اقدامات تحول آفرین بلندمدت و میان مدت به تدریج رو به اتمام است و اگر همکاران و مدیران ایده ها و آرمان های ناآگاهانه ای داشته باشند به تدریج از بین خواهند رفت و باید به فکر افتاد. آن را اجرا و اجرا کنید.

رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان: باید بر این تنوع تاکید کنم. در حال رشد و پیچیدگی روزافزون ابرمسائل محیطی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی و همچنین وجود فرهنگ سازمانی، ساختار و فرآیندهای معیوب و بی اثر در گذشته و بقایای گذشته، تحقق رویاهای هر گروهی هرچند زیاد است، اما در بسیاری از موارد با آن مواجه می شود.

وی افزود: باید بر این موانع غلبه کرد و برای اتخاذ و اجرای تصمیمات راهبردی تلاش کرد. مجاهدین و واضح است که نظارت هوشمندانه بر آن تصمیمات، اجرای تصمیمات مهم، مستلزم توافق مسئولان برای تحلیل مشکلات و جستجوی راه حل است.

نباتی نژاد افزود: به دلواپسان کمال شهر یادآوری شود که علیرغم فعالیت فوق العاده شورای اسلامی شهر و بسیاری از همکاران در شهرداری، همچنان معابر و کارها هموار و بر اساس آنچه قبلا بوده است. . گفته می شود گاهی اوقات هوا نامساعد است، اما ما معتقدیم که «در راه» هستیم و در هر قدم به «مقصد» می رسیم.

وی افزود: در هفتمین سخنرانی خود به طور ویژه به 30 طرح، پروژه و اقدام میان مدت و بلندمدت پرداختم که معتقدم هر کدام فواید و ثمرات زیادی برای شهر به همراه خواهد داشت لذا از شهردار تقاضا دارم. طبق دستور At لبه ایشان در سخنانی نظرات مربوطه را در مورد هر یک از موارد مذکور و برنامه زمانبندی بررسی و تصمیم گیری و اجرای آنها برای اجرای تعدادی از برنامه های میان مدت این دوره اعلام کردند.

رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: پیشنهاد می‌کنم سازوکاری برای جذب همکاران و مدیران دوراندیش و ژرف‌اندیش برای حمایت و توسعه همکاری‌های ملی و بین‌المللی در زمینه‌های فنی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی تدوین و اجرا شود. جایگاه اصفهان در موقعیت ملی، منطقه ای و جهانی.

وی با بیان اینکه این مهم را نمی توان با شعار و برگزاری رویدادهای نمایشگاهی انجام داد، گفت: دوست دارم دیپلماسی شهر را در حوزه های پژوهشی، ارتباطی و بین المللی، فرهنگی و سرمایه گذاری شهرداری به طور فعال توسعه دهم. همچنین نظارت و گزارش در خصوص ایجاد سازوکارهای شفاف برای جذب منابع و انتشار فراخوان آثار ضروری است.

رفع آسیب های اجتماعی وظیفه روشن و همگانی متولیان این زمین است

نباتی نژاد ادامه داد: برگزاری همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری، اعلام فراخوان با سازمان های تاثیرگذار بین المللی، تنظیم تفاهم نامه و طراحی منطقی مجموعه فعالیت های مرتبط با «جایزه بزرگ اصفهان» بهانه خوبی برای ادامه این امر خواهد بود. .

وی با اشاره به اتفاقات تلخ اخیر در کشور که منجر به خودباختگی تمدن ایران به معنای خام شده است، اظهارات معترضان و منتقدان غرب و رژیم صهیونیستی متواضعانه، ویرانگر است و خاطرنشان کرد: متفاوت از طرفدارانش همیشه این موضوع بارها مورد تاکید مردم و مسئولان جمهوری اسلامی بوده است.

رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان افزود: اکثر مردم این دیار به قانون و اخلاق احترام می گذارند و حقوق همشهریان خود را تضییع نمی کنند، بنابراین بازطراحی عاقلانه رویه ها و ساختارهای دستور کار درستی است. و به اقتضای زمانه منطقی و اصولی است.گیرید با توجه به سن و سال و مشاهدات نسل جوان در رسانه ها و همچنین کار نکردن کارشناسان پر از تردید و سوال است. حوزه های فرهنگی هستند و نیاز به توجه، همدلی، حمایت و شنیدن سخنانشان دارند. ما می‌خواهیم گفت‌وگو بین نسلی شود و هیچ‌کس از طرح مطالب و پرسش‌های این نسل پرسشگر هراسی ندارد، بلکه با لباس تبیین و آگاهی به دیدار پرسش‌ها می‌رویم.

وی ادامه داد: با توجه به بحرانی که در این مدت به وجود آمد، کسب و کارهای مجازی آسیب زیادی دیده اند، بنابراین نیاز به حمایت و جبران دارند، بنابراین هیچکس این موضوع را حل نکرده است و وزرای اقتصاد و فناوری اطلاعات باید با هم فکری کنند. در نظر دارد اعتماد عمومی را به فعالان این بخش بازگرداند.

نباتی نژاد گفت: مدیریت منازعات اجتماعی وظیفه روشن و همگانی مردم دوستدار این سرزمین است، لذا مخاطبان عام و به ویژه افرادی که در این کشور و برزن به عنوان چهره های انقلابی شناخته می شوند باید در این امر دقت زیادی داشته باشند. دلیل افزایش اختلاف نیست. نباشید.داشتن سمت در اوزورنی اما تسامح هم یکی از شرایط مدیریت خردمندانه است.

وی تصریح کرد: مجموعه های فرهنگی فعال در حوزه دانش آموزی از جمله اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بسیج، شوراها، انجمن های علمی و کانون های فرهنگی دانشجویی و سایر مجموعه ها نیازمند آسیب شناسی عملکردی و بنیادی هستند. دگرگونی . . . برگزاری جلسه مشترک شورای اسلامی برای حل بیشتر این موضوع شهر مدیران ارشد آموزش و پرورش، من قول می دهم و در اینجا از هیئت مدیره می خواهم که این پیشنهاد را در اسرع وقت ارائه دهند.

رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان افزود: سخنرانان ستاد هجرت و رسانه هایی که شبانه روز بر طبل تفرقه، اختلاف و ناامیدی می کوبند، نسل دانش آموز این دیار را از آینده ناامید می کنند چرا که اوج حرفه ای آنهاست. . این نسل در اوج ناامیدی به سر می‌برد، لذا کلیه نهادها، گروه‌ها، سازمان‌ها و نهادها به‌ویژه مراکز مرتبط با حوزه دانشجویی به‌عنوان لبه اصلی ارتباط با این نسل، مهربانانه نوید افق‌های روشن را به این مردم بدهند. کمک می کند تا بخش موجود و از دست رفته اعتماد عمومی حفظ شود.

وی ادامه داد: یکی از مخاطبان در این جنگ مشترک عده ای از عشایر مرزنشین ایران بودند که با اکراه پول پرداختند و عده ای نیز به عزاداری پرداختند. مردم مرکزی و توسعه دیپلماسی فرهنگی بین اقوام در صورتی که این موضوع مورد توجه مسئولان قرار گیرد قطعا ثبات، امنیت و تشویق مردم را به دنبال خواهد داشت.