تحقیقات پلیس فدرال پس از آن آغاز شد که یک گروهبان پلیس در حال ضربه زدن به سر مرد ایندیاناپولیس در حالی که با دستبند روی زمین دراز کشیده بود ، فیلمبرداری شد.

دفتر دادستانی ایالات متحده در منطقه جنوبی ایندیانا چهارشنبه اعلام کرد که در حال بررسی حادثه 24 سپتامبر است که منجر به تشکیل پرونده در هفته جاری علیه فرمانده پلیس ایندیاناپولیس شد. اریک هاکسلی

جان چایلدرس ، سرپرست دادگستری ایالات متحده در بیانیه ای گفت: “دفتر ما و FBI تحقیقات خود را آغاز کرده اند و اگر تحقیقات نقض قابل پیگرد قانونی هرگونه اساسنامه جنایی فدرال را نشان دهد ، وزارت اقدام مناسب را انجام خواهد داد.”

فیلم دوربین بدنه پلیس ، فرمانده پلیس ایندیاناپولیس را نشان می دهد. اریک هاکسلی در حین دستگیری در 24 سپتامبر به سمت جرمین وان می رود و سرش را لگد می کند. (عکس: اداره پلیس شهر ایندیاناپولیس)

تصاویر دوربین بدن نشان می دهد که هاکسلی هنگام دستگیری بی نظم در مرکز ایندیاناپولیس بر سر جرمین وان ضربه می زند. هاکسلی روز سه شنبه متهم به سوء رفتار رسمی و جراحت متوسط ​​با جراحت بدنی شد. هر دو جنایت هستند.

راندل تیلور ، رئیس پلیس شهر ایندیاناپولیس روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از به اشتراک گذاشتن فیلم دوربین بدن گفت: “من ناراحت هستم.” “دیدن این که هر یک از افسران ما با کسی همان رفتاری را دارند که به زودی می بینید برایم ناراحت کننده است. هیچ بهانه ای برای آن وجود ندارد. “

تیلور گفت که او پیشنهاد کرده است که هاکسلی از نیروی پلیس برکنار شود. در همین حال ، هاکسلی بدون دریافت دستمزد در انتظار توصیه فسخ از سوی هیئت مدیره شایستگی سیاست مدنی پلیس ایندیاناپولیس به حالت تعلیق درآمده است.

وان ، سیاه پوست ، پس از اتهام “بلندگو و بی نظم” ، با مأموران در Monument Circle روبرو شد ، بر اساس دلایل احتمالی تأییدیه اتهامات علیه هاکسلی ، که توسط ایندیاناپولیس استار به دست آمده است.

ویدئوی گرافیکی زیر (فیلمبرداری دوربین بدن از ساعت 6:26 شروع می شود):

پلیس گفت که وان از سکوت خودداری کرد ، بنابراین او را با دستبند گذاشتند. هنگامی که دستانش مهار شد ، یک افسر سعی کرد پا را روی وان جارو کند. تصاویری از دوربین بدن نشان می دهد که یک افسر سپس وان را روی پله های حلقه می اندازد در حالی که به او دستور می دهد که به عقب تکیه دهد. درگیری ایجاد می شود و وان به زمین برده می شود.

افسر به وان می گوید: “ما این کار را نمی کنیم.” در لحظه بعد ، افسر دیگری ، ظاهراً هاکسلی ، می رود و پایش را روی سر وان می کوبد.

افسر می گوید: “بس کن.” “کار شما تمام شد. کار شما تمام است. تمام شدی. ”

طبق اظهارنامه ، هاکسلی بعداً ادعا کرد که “به طور تصادفی” به وان لگد زده است.

“من به طور تصادفی لگدی به صورتش زدم. من سعی می کردم پایم را روی شانه او بگذارم و تصادفاً لگدی به صورتش زدم.

این مقاله در ابتدا در HuffPost ظاهر شد و به روز شده است.

مربوط…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *