گروهی از جمهوریخواهان از بیلبوردها برای ارسال پیامی واضح به دونالد ترامپ و حامیانش استفاده می کنند که همچنان بر اساس ادعاهای رد شده درباره تقلب در انتخابات ، ممیزی بی پایان انتخابات را دنبال می کنند.

در بیلبوردهای جمهوریخواهان برای حقوق رأی نوشته شده بود: “TRUMP LOST”. “دیگر حسابرسی وجود ندارد.”

یک بیلبورد در میدان تایمز نیویورک قرار دارد:

این گروه گفت که قصد دارد ده ها بیلبورد در هشت ایالت ، بسیاری در نزدیکی ساختمان های کنگره ایالتی و مکانهایی که طرفداران ترامپ برای بازرسی از جمله جورجیا ، فلوریدا ، تگزاس ، پنسیلوانیا ، آریزونا و میشیگان تلاش می کنند ، نصب کند.

هیچ یک از ادعاهای وحشیانه ترامپ مبنی بر تقلب در انتخابات با شواهد اثبات نشده است. حسابرسی تحت رهبری جمهوریخواهان در شهرستان ماریکوپا ، آریزونا اخیراً تأیید کرد که بایدن در آنجا برنده شد.

در حالی که حسابرسی حزبی تا حدی توسط حامیان ترامپ تامین شده بود ، مالیات دهندگان در شهرستان Maricopa اکنون نزدیک به 3 میلیون دلار برای جایگزینی تجهیزات به خطر افتاده توسط حسابرسان آماتور که توسط جمهوری خواهان در سنای ایالت استخدام شده اند ، آماده شده اند.

علاوه بر این ، AP گزارش داد که جمهوریخواهان ویسکانسین 680،000 دلار پول مالیات دهندگان را برای حسابرسی خود مجاز کرده اند. تلاش های حزب جمهوری خواه در تگزاس ، نیوهمپشایر و پنسیلوانیا نیز می تواند مالیات دهندگان را از پرداخت این لایحه باز دارد.

آماندا کارپنتر ، مدیر جمهوری خواهان حقوق رای ، در بیانیه ای گفت: “انتخابات 2020 امن و عادلانه بود.” “این ممیزی های تقلبی اتلاف وقت و پول است.”

این سازمان بخشی از پروژه پاسخگویی جمهوری خواهان است که از قانونگذاران جمهوری خواه که ترامپ را فعال کرده و از قیام 6 ژانویه حمایت کردند ، دعوت می کند.

این مقاله در ابتدا در HuffPost ظاهر شد و به روز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *