ویدئویی که مردی را نشان می دهد که ادعا می شود گروهی از زنان آسیایی را به دلیل استفاده از ماسک در حین رقصیدن با کی پاپ در ملاء عام مورد آزار و اذیت قرار داده است در TikTok ویروسی شده است.

چی شد: کاربر TikTok celena_na و گروه رقص K-pop او ، Hush Crew ، روز یکشنبه در حال فیلمبرداری از یک روتین رقص در مرکز شهر بوستون بودند که این حادثه رخ داد. آنچه که آنها فکر می کردند یک ارتباط متداول است ، پس از آنکه ادعا شد مرد در مورد کمونیسم صحبت کرد و متوجه شدند او نژادپرست است ، افزایش یافت.

  • celenana_na در پیگیری گفت: این گروه زمانی که مرد برای اولین بار با آنها درگیر شد بین گروه ها قرار داشت پستبه افراد دیگری بودند که در مورد کارشان س askingال می کردند ، بنابراین در ابتدا او را ناراحت نمی کردند.

  • celenana_na گفت آنها فکر می کردند که مرد وقتی می پرسد که چرا ماسک می زنید شوخی می کرد. او یادآور شد: “اما سپس او در مورد کمونیسم و ​​همه این مسائل صحبت کرد ، و آن زمان بود که متوجه شد او نژادپرستانه نسبت به ما رفتار می کند ، فقط به این دلیل که ما مردم آسیا ماسک می زنیم.”

  • celenana_na ادعا کرد که مرد ابتدا به دوست پسرش نزدیک شد. او تصمیم گرفت از این صحنه فیلم بگیرد وقتی مرد به طور فزاینده ای به فضای آنها نزدیک شد.

  • مرد در ویدئو در حالی که سعی می کرد تلفن @celenana_na را بگیرد می گوید: “آن را کنار بگذارید.” او در پاسخ فریاد می زند: “نه ، اینجا آمریکاست! من می توانم هر کاری که می خواهم انجام دهم. من لباس می پوشم [my mask]، او ماسک خود را می پوشد. “

  • ویدئو همچنین نشان می دهد که مرد سوم به محل نزدیک می شود. گفته می شود که او با کشاندن مرد متخاصم به کنار برای حفظ امنیت گروه مداخله کرد.

واکنش ها: این ویدئو از زمان انتشار برای اولین بار بیش از 2 میلیون بازدید داشته است. بسیاری از کاربران TikTok رفتار این مرد را محکوم کردند و ازcelenana_na و گروهش حمایت کردند.

  • “یک مرد بالغ احساس می کند که توسط یک دسته از دختران ناز می رقصند تهدید می شود. برای او چقدر شرم آور است. “یکی از کاربران نوشت.

  • برخی معتقدند که این مرد باید متهم به تعرض شود. برخی دیگر می گویند این حادثه تعجب آور نیست زیرا در داون تاون کراسینگ ، منطقه ای “متنوع” اما هنوز “نژادپرستانه” رخ داده است.

  • نظرات دیگر نژاد مرد را هدف قرار داد ، کهcelenana_na در ویدیوی بعدی خود به آن پرداخت. “مسابقه او ربطی به این کلیپ ندارد. این به معنای واقعی کلمه فقط به این معناست که چگونه ما به دلیل ماسک پوشیدن ، تنها به دلیل “کمونیسم” ، مجرد شدیم. تعدادی از افراد دیگر نیز در اطراف ما ماسک پوشیده بودند ، اما بنا به دلایلی ، وی در مورد پوشیدن ماسک و “کمونیسم” به ما مراجعه کرد. “

  • celenana_na همچنین مردم را از تعقیب این مرد منصرف کرد: “این فقط یک حادثه کوچک بود. من فکر نمی کنم ارزش پیدا کردن او و وادار کردن او به چیزی را داشته باشد. “

تصویر ویژه از طریق celena_na

از این محتوا لذت می برید؟ بیشتر بخوانید از NextShark!

جراح پلاستیک ثابت کرد روند “چشم روباه” توسط ویژگی های آسیایی در TikTok جرقه زده است

TikToker از پدر آسیایی هم اتاقی خود می گوید که به دوست پسرش می گوید “به کشور خود برگرد”

دختر چینی کانادایی بعد از تماشای فیلم مولان گریه می کند زیرا نمی تواند چینی صحبت کند

درو بریمور و مارتا استوارت نحوه خوردن رامن با قیچی را به TikTokers آموزش می دهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *