بنزی مرکزی هاسکی 17 گل در برابر کینگزلی استگز به ثمر رساند ، در یک بازی خاموش که به عنوان غیر ورزشی مورد انتقاد قرار گرفت. سالی آنسکومب/گتی ایماژ

  • تیم فوتبال دبیرستان میشیگان به دلیل زدن 17 گل به حریف در یک ضربات باخت مورد انتقاد قرار گرفته است.

  • کوین هابل بازیکن یک ستاره ، 16 گل از این گلها را در نیمه اول بازی به ثمر رساند.

  • والدین و اعضای هیئت مدیره از مدرسه بازنده احساس کردند که این انفجار غیرورزشی و بی دلیل بوده است.

یک تیم فوتبال دبیرستانی در شمال میشیگان به دلیل شکستن رکوردهای گلزنی در مقابل تیمی که تا به حال در هر بازی فصل شکست خورده است مورد انتقاد قرار گرفته و عذرخواهی مربی برنده را در پی داشته است.

به گزارش آسوشیتدپرس ، این بازی که در 29 سپتامبر انجام شد ، در نیمه اول با نتیجه 17 بر 0 اعلام شد. کوین هابل ، ستاره 17 ساله بنزی سنترال ، 16 گل از این گلها را مقابل کینگزلی به ثمر رساند ، که پس از چندین باخت دیگر اکنون رکورد 0-16 را به نام خود ثبت کرده است.

عملکرد آن روز هابل رکوردهای دولتی و ملی را برای بیشترین گل در یک بازی دبیرستانی به ثبت رساند ، چیزی که او و مربی اش در طول بازی در مورد آن صحبت کردند ، بر اساس Traverse City Record-Eagle ، یک روزنامه محلی.

اما Record-Eagle گزارش داد ، اما اکثر مردم در رسانه های اجتماعی تحت تأثیر این موفقیت قرار نگرفتند و در عوض از انفجار به عنوان ورزش ضعیف و قلدری یک تیم در حال مبارزه انتقاد کردند. بسیاری معتقد بودند که هابل قبل از ثبت رکورد باید از بازی حذف می شد.

به گزارش The AP ، هدر بارتلمای ، یکی از اعضای هیئت مدیره مدرسه کینگزلی که پسر او دروازه بان بخشی از بازی بود ، گفت: “او آنها را مانند یک موشک شلیک می کرد.” “ما رفتیم و پسرانمان را در آغوش گرفتیم. این همان چیزی بود که لازم بود. قلب آنها خونریزی می کرد.”

یک روز پس از بازی ، مربی بنزی سنترال ، کریس باچلدر ، با ارسال نامه ای به کینگزلی ، از برخی اظهارات وی عذرخواهی کرد و گفت که منظور او تحقیر بازیکنان یا برنامه شما نیست.

تیم وان وینگردن ، سرمربی تیم کینگزلی ، در Record-Eagle گفت ، این خسارت “بسیار روحی روانی” بود.

او گفت: “رفتن به دنبال یک رکورد شخصی مانند آن به قیمت افتخار تیم دیگر کمی نامعلوم بود. فوتبال مکان مناسبی برای آن نیست. فوتبال یک ورزش جنتلمن است.”

هیئت آموزشی کینگزلی دوشنبه شب برای بحث در مورد نحوه واکنش به بازی یک طرفه گرد هم آمد. کوین اسمیت ، سرپرست کینگزلی به AP گفت که هیئت رئیسه رای رسمی نگرفت ، اما در حال بررسی ارسال نامه ای به بنزی سنترال است.

اسمیت می گوید: “اگر ورزش های دبیرستانی تبدیل به” بیایید سعی کنیم بیشترین امتیازات خود را به دست آوریم “و با استفاده از مزایای افراد در زمان عقب نشینی ، واقعاً علامت را از دست داده ایم و باید دوباره ارزیابی کنیم که چرا این کار را انجام می دهیم.” به

دبیرستان مرکزی بنزی فوراً به درخواست Insider برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مقاله اصلی را در Insider بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *