این کاسه سیب زمینی و سبزیجات شیرین راهی عالی برای لذت بردن از ترکیب طعم و بافت پاییزی است!

سیب زمینی و سبزیجات شیرین به دلیل انعطاف پذیری و به دلیل این که به راحتی در اکثر مغازه های خواربار فروشی و بازارهای کشاورزان یافت می شود ، در بسیاری از خانوارها جزء اصلی است.

این کاسه حاوی یک جزء خوشمزه پاییزی است که ممکن است فکر نکنید آنقدر مکرر بخرید – انجیر.

انجیر نه تنها طعم شیرین دلپذیری را برای متعادل سازی مواد شور و تند به ارمغان می آورد ، بلکه به طور فوق العاده ای غنی از فیبر است ، فیبر محلول و نامحلول ، که به سیستم گوارشی ما کمک می کند تا منظم بماند و قند خون ما را ثابت نگه دارد. انجیر همچنین سرشار از مواد معدنی مانند منگنز ، منیزیم ، کلسیم و پتاسیم است. همه آنها برای سلامت قلب و عروق ، سلامت استخوان ها و کاهش فشار خون مهم هستند.

ترکیب مواد موجود در این کاسه تقریباً به همه جوانه های چشایی شما ضربه می زند!

برای ایجاد این کاسه متعادل با سیب زمینی شیرین و سبزیجات از پنج مورد برتر استفاده کنید

در صورتی که با جامعه NS و روش ما در اینجا آشنا هستید ، سیستم Foundamental Five ایجاد غذاهای متعادل را تسهیل می کند که به بدن شما غذاهای مورد نیاز برای تمرکز شدید ، هضم آرام ، انرژی پایدار ، خواب سالم و طولانی مدت را می بخشد. در حالی که از انعطاف پذیری برای لذت بردن از غذاهای مورد علاقه خود برخوردار هستید.

پنج ماده اصلی شامل پنج ماده مغذی شامل پروتئین ، چربی ، کربوهیدراتهای بدون نشاسته ، کربوهیدراتهای نشاسته ای و طعم دهنده است (که نشاط ، طعم و لذت را برای وعده های غذایی شما به ارمغان می آورد).

این دستور شامل هر پنج عنصر است ، که آن را به یک غذای متعادل برای لذت بردن تبدیل می کند!

تو می توانی راهنمای رایگان ما را بارگیری کنید که شما را از طریق سیستم Basic Five ما برای ایجاد غذاهای متعادل تهیه می کند که می توانید این هفته برای پخت و پز یا پخت تازه استفاده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *