رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ. AP Photo/LM Otero

  • کمیته ملی جمهوریخواه کنگره در این ماه پیامی متضاد به اهداکنندگان ارسال کرد.

  • این گروه کسانی را که هنوز مشارکت نکرده بودند متهم کردند که “خیانتکار” هستند و ترامپ را ترک کرده اند.

  • برخی از مشاوران ترامپ به واشنگتن پست گفتند که از تنظیم پیام ناراحت شده اند.

یک کمیته عالی GOP که به انتخاب جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان اختصاص داده است ، رویکردی خصمانه در مورد برخی از تلاش های اخیر خود برای جمع آوری کمک مالی دارد.

به گزارش روزنامه واشنگتن پست ، کمیته ملی جمهوریخواه کنگره این ماه با ارسال پیام جمع آوری کمک ، طرفداران خود را که هنوز کمک مالی نکرده اند تهدید کرد و آنها را “خیانتکار” خواند.

“شما ترامپ را رها کردید” الف نسخه متنی از پیام گفته شده “به ما گفته شد که شما یک وطن پرست واقعی و مادام العمر هستید.”

“اما وقتی ترامپ گفت اگر ما نانسی پلوسی را از مجلس نمایندگان پس بگیریم ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری می شود … شما هیچ کاری نکردید. آیا ترامپ در مورد شما اشتباه کرد؟” بیانیه پرسید

پیام همچنان ادامه داشت و به گیرندگان “آخرین شانس” برای اثبات وفاداری خود ارائه می شد ، در غیر این صورت آنها را “فراری” می نامند. در این بیانیه آمده است که اهداکنندگان “فقط 17 دقیقه” فرصت دارند تا پاسخ دهند.

به گزارش پست ، برخی از مشاوران ترامپ از چارچوب بندی این ایمیل خشمگین بودند و آن را تأخیر آمیز خواندند و نگران بودند که با ادامه اشاره ترامپ به نامزدی ریاست جمهوری 2024 ، بتواند طرفداران را از خود دور کند.

یکی از مشاوران ناشناس در مورد پیام کمیته به رسانه گفت: “لحن کاملاً نامناسب بود.”

سخنگوی سازمان ترامپ بلافاصله به درخواست اینسایدر برای اظهار نظر پاسخ نداد.

رئیس جمهور سابق ، اگرچه از سمت خود برکنار شد ، اما همچنان بر حزب جمهوری خواه تسلط دارد و استراتژیست های جمهوری خواه برای بازپس گیری واشنگتن از حوزه قدرت و به رسمیت شناختن نام ترامپ برای هدف قرار دادن پایگاه اختصاصی وی استفاده می کنند به این امید که مشارکت رای دهندگان جمهوری خواه را به اندازه کافی افزایش دهند. کنگره را در سال 2022 به GOP بازگردانید.

این پیام حتی در حالی مطرح می شود که ترامپ علنا ​​قانونگذاران جمهوری خواه را تهدید می کند و به آنها می گوید از دروغ های جاری خود در مورد تقلب بی اساس در انتخابات حمایت کنند ، در غیر این صورت جمهوری خواهان در 2022 و 2024 از رای دادن خودداری خواهند کرد. روز پنجشنبه ، ترامپ بیانیه ای را در وب سایت کمیته اقدامات سیاسی خود منتشر کرد. ، نجات آمریکا ، انتقال تهدید.

در این بیانیه آمده است: “اگر تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 (که ما به طور کامل و قطعی آن را مستند کرده ایم) را حل نکنیم ، جمهوری خواهان در سالهای 22 یا 24 رأی نمی دهند. این مهمترین کاری است که جمهوری خواهان باید انجام دهند.” گفت.

حسابرسی های رسمی و کارشناسان انتخابات به این نتیجه رسیده اند که در انتخابات 2020 تقلب گسترده ای صورت نگرفته است و وزارت امنیت داخلی این انتخابات را “امن ترین در تاریخ آمریکا” اعلام کرد.

یک کارشناس انتخابات به اینسایدر گفت که اولتیماتوم رئیس جمهور سابق “عمدتا یک بازی قدرت” است و ترامپ ، علاوه بر چند رهبر ارشد جمهوری خواه دیگر ، اطمینان داده است که این حزب می تواند کنگره را در سال 2022 بازپس بگیرد.

مقاله اصلی Business Insider را بخوانیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *