خریداری کردن

ماهی خارپشت در تمام طول سال در دسترس است ، اما از دسامبر تا فوریه که از تخم ریزی به طور کامل بهبود یافت ، در بهترین حالت خود قرار دارد ، و این زمانی است که چاق و گوشت سفت می شوند.

هادوک به طور کلی در بازارهای ایالات متحده موجود است ، در بازار عرضه می شود. دودی (هیدوک فینان)، نمک پخته شده نیز در فروشگاه های تخصصی به عنوان محصولات با ارزش افزوده موجود است.

بدنبال ماهی روشن و سفت با پوست نقره ای ، آبشش صورتی و چشمانی شفاف باشید. فیله ها ممکن است با پوست یا بدون پوست به بازار عرضه شوند ، اما پوست با “انگشت شست” متمایز آن اغلب بر روی فیله باقی می ماند تا خریدار را قادر سازد تا گوزن را از گونه های کم ارزش تشخیص دهد.

هادوک زود خراب می شود. تا حدود 5 روز روی یخ در وضعیت خوبی باقی می ماند. توصیه می شود که ماهی کامل را بیش از 2 روز در یخ نگه ندارید ، به ویژه اگر محصول ذوب شده باید دود شود. در خانه ، ماهی و فیله ها را به مدت 1-2 روز در یخچال نگهداری کنید. برای استفاده طولانی مدت ، قبل از نگهداری در یخچال عمیق زیر -30 درجه سانتیگراد ، ماهی را در مقیاس و روده بزرگ کنید.

آماده سازی

خارپشت تازه یک غذای همه کاره است که می توان آن را مانند ماهی کاد پخت. در صورت پختن کل مرغ ، پوست را بگذارید تا گوشت به هم بچسبد.

هادوک ماهی با طعم صاف است که طعم های اطراف را در یک ظرف جذب می کند. گوشت سفت و سفید آن شبیه ماهی کاد است و دارای بافت کمتر پوسته پوسته و طعم ظریف است.

گوشت مرغ سفت است ، طعم کمی شیرین دارد و به اندازه کدو پوسته پوسته نمی شود ، که آن را بهترین ماهی سفید برای سیگار کشیدن می کند.

برای فروش تازه یا منجمد ، یا برای تهیه کتلت طلایی ، بازاریابان فیله های تک را از گله های بزرگ تهیه می کنند. چوب های کوچک معمولاً بلوک فیله می شوند.

در اینجا برخی از ایده های خدمت رسانی وجود دارد:

خارپشت کبابی با سبزیجات و سبزیجات تازه. اعتبار عکس: nhoglund
  • روشی مشابه ماهی سفید دیگر ، خردل را به صورت کبابی ، پخته یا پخته شده با طعم قوی مانند کاری یا سس گوجه فرنگی سرو کنید. بسته به اندازه سرو ؛ ماهی کوچکتر سر و روده دارد و می تواند در پر کردن استفاده شود. ماهی های بزرگ را در استیک خرد کرده یا فیله کنید. قسمت سمت سر گوشت خوش طعم تری دارد.

  • در اسکاتلند ، مرغ ماهی ترجیح داده می شود “ماهی و چیپس”به

  • همچنین لازانیا و پای عالی تهیه می کند ، به ویژه هنگامی که ماهی تازه با مقدار مساوی از حصیر دودی مخلوط می شود.

  • خارپشت دودی وقتی در شیر پخته می شود بسیار خوش طعم است.

  • هادوک را می توان جایگزین بسیاری از غذاهایی کرد که نیاز به هک ، پولیک یا ماهی کاد دارند.

مشخصات ایمنی

میانگین غلظت جیوه در ماهی خارپشت 055/0 ppm است. بر این اساس ، دستورالعمل نهایی FDA ایالات متحده در مورد میزان مصرف ماهیان باردار و مادران شیرده ، همراه با لیست گزینه های خاصی که ایمن هستند یا باید از آنها اجتناب شود ، هک را در دسته “بهترین انتخاب” قرار می دهد.

با این معیار ، آنها می توانند 2-3 وعده (8-12 اونس) ماهی خارپشت در هفته مصرف کنند. (سلب مسئولیت پزشکی).

همچنین بخوانید ≻≻-

ماهی سالمون حقایق تغذیه و مزایای سلامتی

هیک حقایق تغذیه و مزایای سلامتی

ماهی قزل آلا حقایق تغذیه و مزایای سلامتی

داشتن آفتاب حقایق تغذیه و مزایای سلامتی

≻≻- بازگشت به غذای دریایی از جانب حقایق تغذیه ماهی هادوک و مزایای سلامتی آنبه

خواندن بیشتر (پیوندها در پنجره جدید باز می شود):

  1. اطلاعات شغلی NOAA -گونه ها -Melanogrammus aeglefinus.

  2. سطوح جیوه در ماهی تجاری و صدف.

  3. پایگاه داده ملی تغذیه USDA.

  4. اسیدهای چرب امگا 3: یک کمک ضروری.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *