2 هزار و 104 عنوان کتاب توسط انتشارات «شهید» منتشر شده استبه گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد شهید و شهدا، رحیم نریمونی گفت: از مجموع 2104 عنوان کتاب منتشر شده توسط انتشارات شهید، امسال حدود 62 عنوان تجدید چاپ شده است. 35 با عناوین جدید منتشر شده است. .

وی افزود: انتشارات «شهید» تاکنون 115 داستان و خاطره در قالب کتاب صوتی در حوزه ایثار و شهادت برای بزرگسالان، کودکان و نوجوانان تهیه کرده است.

به گفته مدیر کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران، کتاب های ققنوس فاتح درباره زندگی شهید محسن است. وازایراز درخت کاج درباره زندگی شهید زینب کمایی گل سوره درباره شهید دکتر مصطفی رستمی پور مجموعه 10 جلدی «زنان بهشتی» که در هر کتاب زندگینامه یک زن شهید، پنج جلد. – مجموعه حجمی ترکش های ولگرد در قالب داستان های خنده دار کودک و نوجوان مجموعه پنج جلدی «قصه های ناخداها» کودک و نوجوان کتاب. گلن عروس اسکارلت درباره روستایی در کردستان است گلن بسیاری از مردان آن روستا توسط کومله‌ها دستگیر و به شهادت رسیدند، مجموعه 11 جلدی «شهدای دولت»، هر کتاب تقدیم به وزیر شهید، فرزندان دختر میرزوعلی و داستانی برای سمیرها، مجموعه 15 جلدی قصه های فرماندهان» ویژه نوجوانان کتاب های این نسخه به کتاب صوتی تبدیل شده است.

وی ادامه داد: راز کاج، چاپ بیستم شکار لاشخور «فاتح» در 12 چاپ منتشر شده است که داستان سرداران و مجموعه زنان آسمانی از پرفروش ترین های این انتشارات است.