یک یادداشت برای همه مادران آینده! ما خوشحالیم که راه اندازی 2B باردار را اعلام می کنیم ، که در ژانویه 2022 روشن خواهد شد.

شما در حال حاضر ابزارهایی را خواهید داشت که به شما در خوردن غذاهای خوشمزه و سیرکننده کمک می کند ، تفکر مثبت را تشویق می کند و می دانید که بهترین کار را برای خود و نوزاد سالم خود انجام می دهید. رشد.

2B باردار چیست؟

متخصص تغذیه ایلانا مولشتاین ، MS ، RDN ، 2B را برای کمک به شما در کنار آمدن با چالش های خوردن در دوران بارداری و ایجاد یک سبک زندگی سالم برای شما و خانواده خود ایجاد کرد.

حتی اگر از قبل از رژیم غذایی سالم پیروی می کنید ، آزمایش مثبت بارداری می تواند نیت خوب شما را برهم بزند. شما هنوز دو نفر غذا می خورید ، اینطور نیست؟

در حقیقت ، “غذا خوردن برای دو نفر” به این معنا نیست که شما باید به تمام خواسته های خود بسنده کنید یا مقدار زیادی غذا بخورید.

اما احساسات در حال افزایش است و اشتها برای غذا واقعی است ، بنابراین اکنون بیش از هر زمان دیگری به حمایت تغذیه ای با کیفیت نیاز دارید.

ایلانا 2B را برای کمک به شما در دوران بارداری و همچنین پس از تولد نوزاد طراحی کرد.

شما بر تمام غذاهای خوشمزه ای که می توانید بخورید تمرکز می کنید در حالی که رژیم غذایی خود را برای هر سه ماهه بهینه می کنید تا از رشد و نمو کودک شما حمایت کند.

ایلانا م strategiesثرترین استراتژی های خود را برای غلبه بر موانع مانند اشتهای غذا ، خوردن احساسی ، کنترل وزن ، تهوع ، سوء هاضمه ، یبوست و خستگی با شما به اشتراک می گذارد.

و این به شما کمک می کند تا تفکر خود را تغییر دهید تا بتوانید در طول دوران بارداری مثبت بمانید.

چرا 2B باردار را انتخاب کنیم؟

2B باردار برای کمک به مادران باردار برای داشتن یک بارداری سالمتر و شادتر طراحی شده است.

توصیه های تغذیه ای مخصوص هر سه ماهه به شما در تمام مراحل بارداری کمک می کند.

یک زن باردار 2B شامل چه مواردی است؟

  • فیلم های کوتاه موضوعات مختلفی را که برای هر زن باردار مهم است ، مانند گرسنگی برای غذا ، کربوهیدرات ، یبوست و موارد دیگر پوشش می دهد. آنها را از راحتی تخت خود ، روی مبل ، روی زمین یا هر کجا که راحت هستید تماشا کنید. (ما اینجا نیستیم که در مورد شما قضاوت کنیم!)
  • توضیح نحوه استفاده از روش Make a Fuss! ایلانا در هر سه ماهه به شما در مدیریت افزایش وزن کمک می کند.
  • نکاتی برای بهبود مزه ها و تغذیه خوب ، با وجود تهوع و خستگی.
  • راهکارهای ساده برای مبارزه با اشتها و خوردن احساسی.
  • ابزارهای ردیابی ، لیست غذاها و چندین دستور العمل که به شما کمک می کند با وجود مشکلات حافظه و تمرکز ناشی از بارداری ، تمرکز و سازماندهی خود را حفظ کنید.
  • چگونه بدن خود را با غذاهای ستاره ایلانا تغذیه کنید تا مواد مغذی مناسب برای شما و نوزاد شما به دست آید.
  • نکاتی برای غلبه بر موانع و ایجاد تفکر مثبت بلندمدت.
  • ابزارهایی برای بازگشت به مسیر بعد از تولد

ایلانا مولشتاین ، خالق 2B باردار کیست؟

ایلانا ، که مادر نیز هست ، متخصص تغذیه و متخصص تغذیه است.

او پس از تجربه سه بارداری به تنهایی و کار با زنان باردار در تمرینات شخصی خود ، چالش های پیش روی مادران آینده را درک می کند.

ایلانا یک کودک چاق بود و با استفاده از اصولی که اساس برنامه کاهش وزن 2B Mindset را تشکیل می داد ، بیش از 100 کیلوگرم وزن کم کرد.

او دارای مدرک کارشناسی تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه مریلند و فوق لیسانس تغذیه کاربردی از دانشگاه شمال شرقی است.

او در تیم رهبری انجمن قلب آمریکا است و همچنین در مجلات مانند فقط و مجله چاقیبه

او همچنین با کتاب خود نویسنده کتاب های پرفروش است میتونی ردش کنی!

کجا می توانم دستور العمل ها و پشتیبانی بیشتری را در دوران بارداری پیدا کنم؟

به BODi بپیوندید تا با سایر مادران آینده در جامعه منحصر به فرد ما ارتباط برقرار کنید که به شما این فرصت را می دهند و انگیزه و حمایت احساسی را برای شما فراهم می کنند.

با BODi ، هر ماه برنامه های غذایی جدید ، دستور العمل ها و لیست مواد غذایی را به همراه توصیه های متخصص در موضوعات مختلف غذا دریافت خواهید کرد.

چه زمانی آزاد شدن یک باردار 2B اتفاق می افتد؟

افزودنی جدید ما در ژانویه 2022 راه اندازی می شود. شما می توانید 2B باردار را در بخش تغذیه Beachbody On Demand پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *