در داخل پینترست به اشتراک بگذارید
هنگامی کدام ممکن است این یک ضرورت است انگشت های شخصی را اصولاً بشویید، نشانگرهای زیر احتمالاً به جلوگیری از جنگ به همین دلیل خشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید توقف مصرف کردن منافذ و پوست ممکن است داشته باشید پشتیبانی تدریجی. گتی ایماژ
 • تمیز کردن از واقعی انگشت ها ممکن است علاوه بر این میکروب ها را در اطراف نگه دارد، با این وجود ممکن است علاوه بر این به منافذ و پوست نیز {آسیب} برساند.
 • تمیز کردن در داخل آب خوب و دنج به جای آن سوزان احتمالاً به همین دلیل خشک شدن انگشت ها جلوگیری از جنگ تدریجی.
 • لکه کردن به جای آن خشک کردن انگشت ها احتمالاً به همین دلیل راه اندازی آسیب جلوگیری از جنگ تدریجی.
 • هنگامی کدام ممکن است انگشت ها از نزدیک توقف خورده اند، می توان به طور غیر دائمی به همین دلیل ضدعفونی کننده انگشت در داخل محل شستشو استفاده بیشتر از کرد.

کل شما اطلاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمار بر مقدمه اطلاعات های به راحتی در دسترس است عموم مردم در داخل زمان تخلیه است. تعدادی از داده ها ممکن است علاوه بر این منسوخ شده باشد یا نباشد. به همین دلیل وسط کروناویروس ما دیدن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفحه وب به‌روزرسانی‌های اقامت ما را برای معاصر داده ها تقریباً در مورد کل شما‌گیری COVID-19 دنبال کنید.

همراه خود شیوع COVID-19، مشاوران گروه بهداشت بین المللی (WHO) را انتخاب کنید و انتخاب کنید امکانات مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری به همین دلیل {بیماری} (CDC) کل شما را الهام بخش می‌کنند کدام ممکن است انگشت‌های شخصی را مرتب بشویید.

تمیز کردن انگشت‌ها چه کل شما‌گیری کرونا کدام ممکن است به‌{سرعت} در داخل جاری تحریک کردن است، چه {هر} زمستان، یکی در میان مؤثرترین راهی که در آن‌ها جلوگیری از جلوگیری از {انتقال} {عفونت}‌ها است. دکتر آدام فریدمن، درک منافذ و پوست در داخل {دانشکده} پزشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علوم بهداشت جورج واشنگتن، به Healthline اظهار داشت: متأسفانه، صابون تمیز کردن‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی استرس ارائه انگشت‌ها در داخل {زیر} آب، مانعی را کدام ممکن است ما می‌خواهیم به همین دلیل آن قرار است سپر کنیم، می‌شکند.

به همین دلیل آنجایی کدام ممکن است ما همراه خود جدیت انگشت‌ها را اصولاً به همین دلیل حد استاندارد می‌شویم، متخصصان منافذ و پوست نکاتی را به اشتراک می‌گذارند کدام ممکن است می‌تواند به نگه داشتن سلامت منافذ و پوست ممکن است داشته باشید پشتیبانی تدریجی.

1. همراه خود آب خوب و دنج بشویید

دکتر دانیلا کروشینسکی، سرپرست منافذ و پوست جوانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید درماتولوژی بستری در داخل بیمارستان پایه ماساچوست، می گوید انگشت ها را کمتر از به مدت زمان 20 ثانیه همراه خود آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید صابون تمیز کردن بشویید.

کروشینسکی به Healthline اظهار داشت: «دانستن درباره روزی کدام ممکن است اندازه می‌کشد به همان اندازه 2 موارد «تولدت مبارک» بخوانیم، اطمینان داشته باشید کدام ممکن است زمین انگشت‌ها، پایین انگشت‌ها، انگشتان، بین انگشتان، مچ انگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناخن‌ها را بپوشانید.

او می رود اظهار داشت آب ولرم به جای آن سوزان بهترین است.

او می رود اظهار داشت: “خیلی خوب و دنج سرانجام باعث خشک شدن مسائل می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اثربخشی را تقویت نمی بخشد.”

لوسی زو، متخصص منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پدر مingسس کلینیک های لیزر را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست برتر لندن، همراه خود این ماده موضوع موافق است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاطرنشان کرد کدام ممکن است آب خوب و دنج روغن های خالص را کدام ممکن است برای ضدآب {ماندن} به آن قرار است می خواهد، به همین دلیل انگشت می دهد.

او می رود اظهار داشت: «پس اگر می‌توانید، به همین دلیل آب ولرم در کنار همراه خود صابون تمیز کردن قابل توجه بیشترین استفاده را ببرید.

2. به همین دلیل صابون تمیز کردن {مرطوب} کننده بیشترین استفاده را ببرید

به همین دلیل آنجایی کدام ممکن است آیا بسیاری از صابون تمیز کردن‌ها می‌توانند منافذ و پوست را به همین دلیل بین ببرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث خشک شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید توقف مصرف کردن آن قرار است‌ها شوند، Xu می‌گوید انگشت‌هایتان را همراه خود صابونی کدام ممکن است {مرطوب}‌کننده است بشویید.

به عنوان تصویر، عالی صابون تمیز کردن همراه خود قوام خامه ای. خواهد شد نیاز به مراقب صابون تمیز کردن هایی همراه خود موادی شبیه گلیسیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید لانولین باشید. ژو به Healthline اظهار داشت: خواهد شد امتحان کنید به همین دلیل اجزا صابون تمیز کردن پرهیز کنید.

رنه رولو، متخصص نگهداری منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید چیز خوب در مورد‌شناس نیز کارآمد کرد به همین دلیل صابون تمیز کردن‌های باردار دوری کنید.

چسب‌هایی کدام ممکن است عالی صابون تمیز کردن را در امتداد طرف هم نگه می‌دارند البته است PH بالایی دارند کدام ممکن است باعث خشکی بی معنی می‌شود. رولو به Healthline اظهار داشت: به عنوان جایگزین، صابون تمیز کردن‌های مایع را {انتخاب کنید} در نتیجه معمولاً خیلی کمتر منافذ و پوست را خشک می‌کنند.

Xu اضافه می‌تدریجی کدام ممکن است حیاتی معمولاً نیست به همین دلیل چه سبک صابونی استفاده بیشتر از می‌کنید، امتحان کنید هنگام شستن انگشت‌هایتان خیلی تهاجمی نباشید.

«این احتمالاً وجود خواهد داشت [due] {عجله کردن} امتحان کنید به عادی باشید به همان اندازه منافذ و پوست را تحریک کردن نکنید.»

3. {مرطوب} کننده بزنید

وقتی آب بعد به همین دلیل شستشو به منافذ و پوست نچسبد، احتمالاً انگشت ممکن است داشته باشید را خشک تدریجی.

علت این امر اینجا است کدام ممکن است آب شبیه عالی آهنربا حرکت می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب را به همین دلیل عمیق ترین لایه های منافذ و پوست به بیرون از در گرفتن می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل هوای خشک تبخیر می تواند باشد. نتیجه نهایی حتی منافذ و پوست سکسی تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشک تر است. جلوگیری از جلوگیری از این اتفاق، حتما فوری بعد به همین دلیل آن قرار است لوسیون انگشت بزنید. رولو اظهار داشت، حتی عالی لایه به طور یکنواخت نیز این {کار} را مشارکت در خواهد داد.

فریدمن راهنمایی می‌تدریجی به جای آن لوسیون‌ها به همین دلیل لوسیون‌ها هر دو پمادها بیشترین استفاده را ببرید، در نتیجه به مشاوره او می رود محتوای آب زیادی دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعاقباً مانع شدن به همین دلیل خروج آب به همین دلیل منافذ و پوست نمی‌شوند.

فریدمن می‌گوید: «اگرچه اصطلاح «{مرطوب}‌کننده» معنای آموزشی کمی فقط دارد – آب به منافذ و پوست اضافه نمی‌شود – {درمان} موضعی همراه خود {مرطوب}‌کننده‌ها برای اختلالاتی کدام ممکن است سد پوستی را مختل می‌کنند، کلید است.

او می رود اظهار داشت کدام ممکن است {مرطوب} کننده ها به نگهداری منافذ و پوست پشتیبانی می کنند در نتیجه:

 • ترمیم کار کردن مانع شدن درم
 • عالی تصاویر حرکتی دفاع تولید کنید
 • سوراخ های کودک نوپا بین فلس ها را پر کنید
 • بهبود محتوای آب درم
 • منافذ و پوست را تسکین می دهد
 • تقویت به نظر می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس منافذ و پوست

وی خاطرنشان کرد کدام ممکن است ترکیبات در دسترس در داخل {مرطوب} کننده های موضعی کدام ممکن است به محافظت منافذ و پوست پشتیبانی می کنند عبارتند به همین دلیل:

 • انسدادی: اسید لانولین، اسید استئاریک، تری گلیسیرید کاپریلیک/کاپریک، روغن معدنی، پارافین، پترولاتوم، سیکلومتیکون، دایمتیکون، اسکوالن
 • {مرطوب} کننده ها: سدیم پیرولیدین، کربوکسیلیک اسید، لاکتات، اوره، گلیسیرین، عسل، سوربیتول
 • راحت کننده ها: سیکلومتیکون، دی متیکون، ایزوپروپیل میریستات، اکتیل اکتانوات

کروشینسکی موافقت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارآمد کرد بعد به همین دلیل {هر} شستشو، در گذشته به همین دلیل خواب را انتخاب کنید و انتخاب کنید در هر زمان که کدام ممکن است واقعاً احساس خشکی کردید به همین دلیل {مرطوب} کننده بیشترین استفاده را ببرید.

4. انگشت کش را بپوش

فریدمن اظهار داشت علاوه بر این بهره مندی از {مرطوب} کننده روی منافذ و پوست {مرطوب} پس به همین دلیل تمیز کردن، دستان تمیز کردن با مدت زمان 5 {دقیقه} در داخل آب غیر معمولی خیس کنید، سپس به همین دلیل {مرطوب} کننده بیشترین استفاده را ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1 به همان اندازه 2 ساعت دستکش بپوشید.

او می رود اظهار داشت: “این آرامش خاطر حاصل می تدریجی کدام ممکن است رطوبت مرحله به {جایی} کدام ممکن است نیاز به برسد می رسد.”

برای انگشت‌های واقعاً توقف خورده، ژو می‌گوید انگشت‌ها را همراه خود لوسیون غلیظ از نزدیک {مرطوب} کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی شبه دستکش نخی بپوشید.

او می رود اظهار داشت: «دستکش‌ها شبیه {ماسک}‌های ورقه‌ای صورت، انگشت‌های ممکن است داشته باشید را به مدت زمان ۶ به همان اندازه ۸ ساعت {مرطوب} نگه می‌دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به منافذ و پوست انگشت‌ها {اجازه} می‌دهند {مقدار} TLC می خواست را اکتسابی تدریجی.»

فریدمن افزود: حمل دستکش در داخل روزهای خنک را انتخاب کنید و انتخاب کنید باد می‌تواند به همین دلیل {آسیب} اصولاً باد به منافذ و پوست خشک جلوگیری از جنگ تدریجی.

5. به همین دلیل بالم منافذ و پوست بیشترین استفاده را ببرید

اگر به همین دلیل {بیماری}‌های پوستی شبیه اگزما هر دو پسوریازیس مبارزه کردن می‌برید را انتخاب کنید و انتخاب کنید متوجه می‌شوید کدام ممکن است منافذ و پوست خشک ممکن است داشته باشید قابل انتساب به تمیز کردن اصولاً خشک، نپخته هر دو توقف‌خورده‌تر می‌شود، ژو راهنمایی می‌تدریجی به همین دلیل عالی مادر پوستی شبیه وازلین بیشترین استفاده را ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن قرار است را مستقیماً روی زخم‌ها هر دو نواحی توقف‌خورده بمالید. .

او می رود اظهار داشت: “این هم جهان را {آرام} می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم به همین دلیل {آسیب} اصولاً سپر می تدریجی، ویژه به ویژه اگر متوجه شوید کدام ممکن است خیلی زیاد بیرون از در هستید در نتیجه اجزا نیز به {آسیب} می افزایند.”

اگر شقاق‌های عمیقی دارید کدام ممکن است فریدمن می‌گوید معمولاً در داخل کناره‌های انگشتان انگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در امتداد طرف ناخن‌ها راه اندازی می‌شود، چسب مایع را به خاطر داشته باشید.

او می رود می‌گوید: چسب مایع عالی راهی که در آن فوق العاده برای حفظ حاشیه از‌های سوراخ در امتداد طرف هم برای تسریع تقویت زخم است.

6. ضدعفونی کننده انگشت را گزینه جایگزین برای صابون تمیز کردن کنید

کروشینسکی می گوید اگر انگشت های ممکن است داشته باشید برای تمیز کردن مقدار بیش از حد از توقف خورده است، می توانید به طور غیر دائمی به همین دلیل ضدعفونی کننده انگشت بیشترین استفاده را ببرید.

ضدعفونی کننده انگشت امکان یکی دیگر برای محدود کننده تمیز کردن انگشت ها به همان اندازه زمان خوب شدن منافذ و پوست است، با این وجود 9 در گذشته به همین دلیل وعده های غذایی، بعد به همین دلیل [going to the] اتاق استراحت، [or] روزی کدام ممکن است انگشت ها به خوانایی ناپاکی هستند – نیاز به [involve] تمیز کردن انگشت، “او می رود اظهار داشت.

7. لکه خشک کنید

رولو هنگام خشک کردن دستان شخصی اظهار داشت: لکه را پاک نکنید به همان اندازه به همین دلیل خراش های ریز روی منافذ و پوست جلوگیری از جنگ کنید.

حوله های کاغذی یکی از بهترین هستند، اما چه زمانی به همین دلیل مواد استخدام می کنید، {هر} شخص در داخل محل اقامت نیاز به حوله مخصوص به شخصی را داشته باشد یا نباشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حوله ها نیاز به {هر} 3 روز یکبار همراه خود حوله های تازه تعویض شوند. اطمینان داشته باشید کدام ممکن است انگشت‌ها فقطً خشک شده‌اند، در نتیجه میکروب‌ها روی انگشت‌های {مرطوب} آرام‌تر منتقل می‌شوند.»


کتی کاساتا خالق‌ای آزاد است تخصصی ایجاد می کند {داستان}‌هایی دانستن درباره سلامت، سلامت روان را انتخاب کنید و انتخاب کنید عادات انسانی تجربه دارد. او می رود در داخل یادداشت کردن همراه خود {احساسات} را انتخاب کنید و انتخاب کنید صحبت کردن همراه خود خوانندگان به روش ای روشنگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوست داشتنی استعداد دارد. کارهای او می رود را اصولاً بیاموزید همین جا.