آیا به دنبال نمایش های مناسب برای دوقلوها یا نوجوانان جوان هستید که شما را نیز دوست داشته باشند؟ در اینجا نه مورد از آخرین مورد علاقه ما وجود دارد.

یافتن نمایش برای دوقلوها و نوجوانان جوان به اندازه کافی سخت است. کاریکاتورها ممکن است بیش از حد کودکانه به نظر برسند. اما آنچه که نوجوانان مسن پرخوری می کنند ممكن است مملو از مطالبی باشد كه شما ترجیح می دهید آن را برای سنین بعدی نگه دارید.

اگر دوست دارید برنامه ها را با هم تماشا کنید ، حتی سخت تر است. چیزی که نوجوان دوقلو یا جوان شما دوست دارد و شما واقعاً منتظر آن هستید؟ احساس می کنید می توانید یک شب کامل را برای پیمایش برای این اسب شاخدار صرف کنید.

برای سهولت کار ، نه برنامه عالی برای زوج ها در Netflix ، Hulu ، Amazon ، HBO Max و Disney +گردآوری کرده ام. همه اینها با پسر کوچکتر ما و با ما موفقیت آمیز بود.

چند هشدار:

 • نوجوان جوان ما پسری است که عاشق ماجراجویی های اکشن است ، بنابراین بسیاری از این نمایش ها به این شکل تحریف می شوند.
 • من توصیه های سن از رسانه های عقل سلیم اما ما اکیداً توصیه می کنیم که درباره هر نمایش بیشتر بخوانید ، زیرا آنها جزئیات و رتبه بندی بیشتری در دسته های مختلف مانند خشونت ، زبان و جنس ارائه می دهند. کودک ما همه اینها را در سن 12 یا 13 سالگی تماشا کرد. اما هر کودکی متفاوت است و هر خانواده در مورد آنچه مناسب است ایده های متفاوتی دارد.
 • اگر می خواهید یک لیست جامع تر شامل طیف وسیع تری از سنین باشد ، لیست بزرگ برنامه های من را برای تماشا مشاهده کنیدبه

9 نمایش برای دوقلوها و نوجوانان جوان که در واقع دوست خواهید داشت

1. نامه به پادشاه (Netflix ، 11+)

 • از نتفلیکس: “یک شوالیه جوان در حال آموزش با پیشگویی های باستانی ، قدرت های جادویی و همراهان متزلزل در حال تلاش برای نجات پادشاهی خود است.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: همه عناصر هیجان انگیز را دارد بازی تاج و تختمجموعه ای از نوع (پادشاهان! شوالیه ها! شمشیر کشیدن! جادو!) منهای همه خونریزی ها ، وحشیگری ها و دیگر محتوای بزرگسالان (hmm).

2. انفرادی رایگان (دیزنی +، 11+)

 • از دیزنی +: “کوهنورد انفرادی رایگان الکس هونولد خود را برای رسیدن به رویای مادام العمر خود آماده می کند: جابجایی کاپیتان 3200 متری یوسمیتی بدون طناب.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: این مستند برنده اسکار از نشنال جئوگرافیک شما را نفس می کشد. ما آن را یک روز قبل از رفتن به یک دیوار کوهنوردی داخلی داخل خانه تماشا کردیم و فکر می کنم این باعث شد کودک محتاط من کمی جسورتر به نظر برسد!

3. موج 100 پا (HBO Max ، TV-14)

 • از شبکه HBO: “این مجموعه شش قسمتی ادیسه ده ساله گرت مک نامارا ، پیشگام موج سواری را به تصویر می کشد ، که پس از بازدید از ناصره ، پرتغال ، به امید غلبه بر موج 100 فوتی ، این ورزش را به ارتفاعات روزافزون رساند و با افراد محلی ، به تغییر دهکده ماهیگیری کوچک در مشهورترین مقصد بزرگ موج سواری در جهان کمک کرد. ”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: اگرچه ممکن است بچه های کوچکتر خسته شوند (و لحظات آهسته ای وجود داشت) ، اما ما عاشق این داستان موج سواری شدید شدیم. اگرچه این بازی عمدتا روی یک موج سوار مرد تمرکز می کند ، اما چندین موج سوار شدید نیز در آن حضور دارند.

4. هیچ کجا پسران (آمازون ، 10+)

 • آمازون چه می گوید: “چهار دختر نوجوان – جیک ، فلیکس ، اندی و سم – در حال رفتن به یک مدرسه ، قدم زدن در جنگل انبوه. آنها گم شده و در رعد و برق غیرمنتظره و شدید سقوط می کنند. صبح روز بعد وقتی به خانه برمی گردند ، متوجه می شوند که به دنیایی بازگشته اند که دیگر در آن وجود ندارند! ”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: این نمایش شبیه بود Stranger Things Lite– نه چندان ترسناک ، اما همچنان پرتنش و هیجان انگیز است. ما هر چهار فصل این نمایش را تماشا کردیم ، حتی زمانی که آنها مجموعه جدیدی از شخصیت های اصلی را ارائه کردند.

5. مواد تیره آن (HBO Max)

 • از HBO: “بر اساس رمان های حماسی فیلیپ پولمن ، مواد تیره آن داستان یک یتیم جوان را در یک ماجراجویی حماسی در دنیایی موازی دنبال می کند که در آن روح انسان به شکل یک حیوان ناطق وجود دارد.
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: من عاشق زمانی هستم که نمایش توسط یک دختر قوی و شجاع در راس هدایت می شود ، به خصوص با چنین داستان بزرگی. ما دوست داشتیم درگیر دنیای فانتزی این نمایش شویم.

6. Shadow and Bone (Netflix ، 14+)

 • از نتفلیکس: “نیروهای تاریک علیه یتیم ، خالق کارت Alina Starkov صحبت می کنند ، هنگامی که او نیروی فوق العاده ای را به راه می اندازد که می تواند سرنوشت دنیای جنگ زده اش را تغییر دهد.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: یک دختر قوی دیگر به عنوان شخصیت اصلی. این نمایش کمی تیره تر و شنی تر است ، اما یک داستان جذاب است – و می تواند فرزندان شما را درگیر مجموعه ای از کتاب ها کند.

7. نشانه های خوب (Amazon Prime ، 13+)

 • از آمازون: “پایان جهان در راه است ، به این معنی که یک فرشته مضطرب و یک دیو فاسد ، که زندگی روی زمین را بیش از حد دوست داشت ، مجبور می شوند برای متوقف کردن آرماگدون یک اتحاد غیرمعمول تشکیل دهند. اما آنها دجال را از دست دادند ، یک پسر 11 ساله که نمی دانست در پایان روز چه چیزی باید بیاورد ، و آنها را مجبور کرد تا ماجراجویی را برای یافتن او و نجات جهان قبل از این که دیر شود آغاز کنند.
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: این اقتباسی عجیب و دیوانه وار از رمانی از نیل گیمن است (و جان هام در نقش فرشته فرشته گابریل را چه چیزی دوست نداشته باشد؟). مراقب باشید که یک صحنه (کاملاً غیر ضروری) چشمگیر در انتهای سریال وجود داشته باشد.

8. گم شده در فضا (Netflix ، 13+)

 • از نتفلیکس: “پس از سقوط یک سیاره بیگانه ، خانواده رابینسون با همه شانس های زنده ماندن و فرار مبارزه می کنند. اما آنها با خطرات پنهان احاطه شده اند. “
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: ما برنامه اصلی را از دوران کودکی به یاد می آوریم و این شروع مجدد پرتنش و جذاب است ، اما همچنان بر خانواده متمرکز است.

9. معلم هشت پا من (Netflix ، 8+)

 • از نتفلیکس: “یک کارگردان با یادگیری یک اختاپوس که در جنگل جلبک های آفریقای جنوبی زندگی می کند دوستی غیرمعمول برقرار می کند در حالی که حیوان اسرار دنیای خود را به اشتراک می گذارد.”
 • چرا ما آن را دوست داشتیم: ما طرفداران مستند هستیم و این یکی از غیرمعمول ترین های من است. این ظاهر بسیار جذاب و گیرا در زیر آب است.

نمایش های بیشتر برای نوجوانان و نوجوانان جوان

نشان می دهد که بچه ما دوست دارد ، اما ما احساس کردیم “مه”

 • قدرتهای شفای شخص (Netflix ، 7+): از نتفلیکس: “وقتی یک پسر 11 ساله مبتلا به اختلال اضطراب اجتماعی دبیرستان را شروع می کند ، در یک سگ حمایتی عاطفی به نام دود قدرت می یابد.”
 • روان (آمازون ، 13+): از آمازون: “جیمز رودای بازی می کند تا حدودی عجیب و غریب شان اسپنسر ، یک مشاور پلیس که جنایات را با قدرت نظارتی آنقدر شدید حل می کند که پلیس فکر می کند او یک روانی است – یا حداقل اجازه دهید آنها فکر کنند.”
 • زندگی گورتیمر گیبونز در خیابان معمولی (Amazon Prime، 7+): از آمازون: “زندگی برای گورتیمر و دو دوست صمیمی اش ، رنجر و مل ، هیچ چیز عادی نیست ، همانطور که در خیابان عادی ، حومه ای ساده حرکت می کنند و به چیزی جادویی در زیر سطح اشاره می کند.”دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *